Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
31. máj 2011

@sliver a kedy si bola v martine a si sa nebala sama pichnut a ostatne ti kto pichal moja

helen5
31. máj 2011

@zabka60 nie v martine ale to nam brali krv 2 a raz na AHM a to dones nesu visledki volala som tam včera a stale nič

zibi
31. máj 2011

@helen5 a kedy si bola na krvi? mne povedali ze do 10 dni budu vysledky..

helen5
31. máj 2011

@daska1977 už som tam volala v čera a visledki ešte nemaju tak ked budu tak mojej mamke zavolaju . aj tak niejako dlho tie visledki robia v tej blave . tak ktovie čo tam nanich bude ale diki za to a to sa da napisat aj priamo doktorovi alebo ako to je

zabka60
31. máj 2011

@helen5 no to mate nejako dlhe cakanie na tie vysledky,ale neboj,musis verit,ze budu v poriadku a trebaa snazilkovat dalej 😉

helen5
31. máj 2011

@zibi no ved už 3:maja sme boli a včera som volala a stale nič

helen5
31. máj 2011

@daska1977 ved aj ja čakam na visledki z AHM včera som tam volala a ešte ich nemaju vobec moja tak neviem čo stym vobec robia tak dlho

helen5
31. máj 2011

@zabka60 no ved dlho dajako fakt čo sa da robit moja dnes ideme na dovolenku tak budeme tu až v 6:6 zatim sa maj a drž sa aj ty kedy ideš do martina ty

helen5
31. máj 2011

@lenkalienka01 ahoj ešte niesu visledki v martine z AHM ja som tam včera volala a stale to tam nemaju

zabka60
31. máj 2011

@helen5 a kam idete na dovolenku??aj my by sme chceli ist,ale neviem,ako nam to vyjde s dovolenkou v praci vies a ideme 13 juna do martina

hope2011
31. máj 2011

ahojte moje drahe vsetky 🙂 troska som bola mimo a vy ste tu popisali 12 stran...neviem ako to vsetko postiham precitat 🙂 dufam a verim, ze sa mate dobre a ze tu panuje len dobra nalada.....srdecne vas pozdravujem a tie co este nepoznam a idem si vas pekne citat....🙂

sliver
31. máj 2011

@hope2011 - ajooooooooooj
a kde máš foto s hafankom?
ty páni iná parádička že 8tt
božinku to je super!!!!!

lenka_21
31. máj 2011

Ahojte kocky, rada by som sa tu vtierkla... chcem sa opytat ci tu niektora z Vas absolvovala IVF Nativ resp.Soft v tomto centre v MT? Ja som chodila s mm do Heliosu v MT a nasim Dr.bol prave doc.Tomas a bol fakt zlaty 😉 🙂 😉 , ale potom odisiel ☹

My teraz uvazujeme nad dalsim IVF, ale ja mozem iba slabu stimulaciu koli zdravotnym problemov (ziaden decapeptyl a pod.) a preto hladam niekoho kto s tym ma skusenosti. Povodne mi povedali, ze na Sk to ziadne CAR este nerobi, len Reprofit v Brne, ale teraz som to nasla aj na stranke tohto centra. Tu ma oslovuje prave Doc.Tomas ... do tohto isteho centra do BA nechcem ist .... Dakujem za info.

zibi
1. jún 2011

@helen5 no helen dufam ze my nebudeme tak dlho cakat..

inak baby mne doktor napisal na schvalenie ifv dlhy protokol...som citala ze je to narocnejsie ako kratky ..sa bojim ako to budem zvladat...
@hope2011 pozeram ze 8tt gratulujem k fazulke...a si po ifv alebo ?

bbtina
1. jún 2011

@lenka_21 ahoj, ja som mala, v podstate je to krátky protokol, stimulovala som Clostylom, potom pár dní Bravelle

terry123
1. jún 2011

@moniatko13 Ahoj. 😉 Ja chodim ku svojmu gynekologovi,nie do MT. 😉 Idem za dva tyzdne ,uz sa neviem dockat 😀
@hope2011ahoj, ahoj 🙂Jeej tak si uz v 8 tt, super. Ja som asi v 6tt 😕 A ako sa mas? Nejake chute, nevolnosti.....?

hope2011
1. jún 2011

@zibi ahojky, my sme po druhom IUI 🙂 klo, klop,klop, mali sme aj schvalenu ziadost na ivf, ale nastastie sme to nemuseli absolvovat 🙂

hope2011
1. jún 2011

@terry123 ahooooooj, juuuj, ako sa tesim ze si tehulka, naozaj neskutocne moc...no vadia mi vone, priserne vsetky....chute skor ziadne..mavam nechutenstvo, hlavne rano..byva mi aj zle, ale negrckam....a ty???? kos a drzite, poculi ste uz srdiecko?????

hope2011
1. jún 2011

@sliver ahojky...nooo, vsak mi to admin stopol, ze tam mam byt len sama na fotke...tak som zatial ziadnu vhodnu nenasla...ale doplnim🙂 no ano sme na konci 8 tt, klop, klop, klop.....🙂len sa modlim stale aby bolo malicke hlavne zdrave, tfuj, tfuj,tfuj, ze bude 🙂 a vy sa ako mate????

lenkalienka01
1. jún 2011

@lenka_21
ja idem tiez na soft- prvy krat , tiez mi iny nemozu dat kvoli zdrav. stavu

lenkalienka01
1. jún 2011

@helen5
dnes mi volali z Iscare, o tyzden vo stvrtok ideme na konzultaciu, vysledky uz maju v kope, hurááááá , konecne sa pohneme dopredu 🙂 🙂 🙂

kiosk
1. jún 2011

@lenka_21 ahoj, no ja som mala soft stimulaciu - aspon podla papierov 🙂 co by ta zaujimalo?

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
ahoj, opytam sa aj ja, reakcia bola na soft aka ?

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 fuha, aka tazka otazka - podla toho, co tym myslis...
citila som sa uplne super, vobec som necitila, ze by som brala nejake hormony, bola som uplne v pohode, a dnes mame 4 embryjka zo 4 odobratych vajicok ...cakame, ako sa to vyvinie dalej 🙂, lebo maju iba 2 dni

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
držím palce, aby to vyšlo 😉 a vlozit si das jedno ci dve ?? 🙂

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 no podla toho, co sme sa rozpravali s emryologickou, ani ti nedavaju na vyber, dve davaju iba v urcitych pripadoch - len si to moc nepamatam kedy to bolo, inak sa ta ani podla mna nespytaju a daju iba jedno 🙂 je to bezpecnejsie na donosenie a tak....takze najskor som premyslala s muzom o dvoch, ale mna presvedcili, ze je to lepsie s jednym a na istotu ..

lenka_21
1. jún 2011

@kiosk Chcela by som vediet ako vyzeral tvoj stimulacny protokol ... ako si bola spokojna s pristupom atd.... V podstate som chcela najst baby, kt.mali soft a zistit ci sa im podaril ... Dnes som hovorila s Doc.Tomasom a on mi potvrdil, ze soft robia kratko a tak tie vysledky este nie su idealne ... ja sa rozhodujem medzi tymto CAR a Reprofitom v Brne (tam maju skusenosti so softom a dobre vysledky 🙂 😉, ale poznam, Doc.Tomasa a viem, ze je to odbornik. Inac drzim palceky s embrijkami 😉

@lenkalienka01 Dakujem za odpoved ... Preco mozes ist iba na soft, ak to nie je tajomstvo?

@bbtina Dakujem, vidim, ze uspesne a tak blahozelaaaam. Ako to prebiehalo?

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
to ano, mas pravdu, to ma upozornil aj dc., ale uznal, ze v mojom pripade , kde nemam vela casu, vlozi dve 😀 a mala som super sen, ze som mala dvojicky chlapcov 😀

lenkalienka01
1. jún 2011

@lenka_21
mam zlyhavanie vajecnikov, vysoke FSH- takze pomalicky " v prechode " ☹

kiosk
1. jún 2011

@lenka_21 no, kde zacat - pristup? fantasticky - od recepcie az po Doc.Tomasa, vsetci su mili a prijemni. Este nikde som sa nestretla s takymto pristupom.
Co sa tyka stimulacneho protokolu - vraj to bol soft = dlhy protokol - zacalo to proverou na 16.den cyklu, potom na 23.den som si zacala pichat dipherelin, dobrala som proveru 10 dni a do par dni prisiel menzes, potom som si zacala dopichovat k tomu dipherelinu menopur. Chodila som na krv a sono a upravovali mi davku menopuru. Nasledoval odber a podarilo sa odobrat 4 vajka, co povazujem za super uspech, vzhladom na to, ze moje vajecniky maju v beznom stave FSH = cca 18 (t.z. ze uz moje telo prirodzene stimuluje vlastne vajecniky, lebo som dost blizko k nefunkcnosti vajecnikov :( - aspon takto nejako mi to Doc. vysvetloval )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre