Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

v555
4. nov 2011

@tinka9075 nenechajú pozri tému tu na koniku Dobrovolne nemocenské pripoistenie 😠

tinka9075
4. nov 2011

@v555 no to sú hajzli tak ešte dúfat že im to prezident nepodpíše už sa boja že po volbách tam nebudú tak zoberú ludom všetko 😒

v555
4. nov 2011

@tinka9075 no ja mám také nervy,ja si to už platím štvrtý rok

simik22
4. nov 2011

@tinka9075 no je ti super, ze aspon takto sa ma clovek s kym porozpravat aj zdoverit, kazda mame kamaratky, ale predsa to je o niecom inom, ked prezivas to iste

tinka9075
4. nov 2011

@v555 ved aj ja si to platím dva a až teraz som to využila 😉

zibi
5. nov 2011

@helen5 ja len zacinam od 11 teho..tak uviidime co bude..este som nepichala zatial
zacinam s proverou od °11 a potom 18 zacinam pichat tie injekcie... nejak na D sa volaju sa mi nechce teraz hladat 😀 a potom kramy..a po mrche...zacnem s menopurom ..plus v tej injkecii budem pokracovat 🙂 tak ja tollko ..ja sa ani tak nebojim toho pichania ako to ako si to namiesam mam z toho chaos ale hadam dobre bude..pichanie mi ukazala..ako to mam chytit, ako si to mam pichnut pridrzat takze sa nebojim...len to miesanie chaos... asi budem neskor potrebovat vasu radu 😀 baby 😀 alebo tvoju 😀
a ty co beries a ako si na tom momentalne?

dasaa
5. nov 2011

Ahojte babenky ako sa mate? 🙂

helen5
5. nov 2011

@zibi Ahoj ja beriem dyferelinod 23 už a od 3 si picham si aj merional a pichanie je super ale to natahovanie mam akurat dobre nervi stoho zle sa natahuje a musiš všetko natiahnut . a ktore kolo už idete mi na druhe teraz

oknosmas
5. nov 2011

@helen5 preco druhe kolo? prve ste uz absolvovali? kedy? som to tu asi prehliadla... co sa stalo, ze to nevyslo?

helen5
5. nov 2011

@oknosmas vajčka slabe vraj

oknosmas
5. nov 2011

a co sa nevyvijali? alebo co? bol odber? a oplodnenie? a vklad?

v555
5. nov 2011

@zibi neboj aj to riedenie je ľahké,bude záležať od krvi koľko jednotiek si budeš musieť pichať.Jedna ampulka obsahuje 75jednotiek ,vždy si otvoríš jednu ampulku s vodičkou a tou budeš riediť prášky/Menopur/.Zvládneš 😉

zibi
6. nov 2011

@helen5 my len prvy krat ideme do toho ..

helen5
6. nov 2011

@zibi ešte ste neboli vobec v martine tak držim palce

zibi
7. nov 2011

helen5 ale kde..boli len prvy krat ideme na ifko 😉

helen5
7. nov 2011

@zibi a čo je to ifko

v555
7. nov 2011

@helen5 to je v skratke IVF 😉

v555
7. nov 2011

Ahoj @gabi.k ako??? 🙂

gabi.k
7. nov 2011

@v555 fajn...chodim sem obcas pocitat nejaku tu "zaujimavu" diskusiu plnu otazok... 😀

v555
7. nov 2011

@gabi.k tu je toho požehnane,niekedy 😀 😀 😀

gabi.k
7. nov 2011

@v555 ako ty pokracujes??? sme boli minuly tyzden v MT... pozriet...

gabi.k
7. nov 2011

@v555 nechcem moc reagovat..radsej... len sa za hlavu chytim....

v555
7. nov 2011

@gabi.k to stačí....my sme momentálne v kľude,ideme na vec začiatkom decembra,jupííííííííííí 🙂

gabi.k
7. nov 2011

@v555 aj ty uzivas antikoncepcijuuu 😀 😀 21 a potom 7 dni nic??? 😀 😀 😀 no hlavne, ze je psychika OK, ci? treba sa pripravit na krasny december.. 🙂

zibi
8. nov 2011

@helen5 ha ha som myslela ze si robis zo mna sranduuuuu 😉
nooo ifkooo je IVF 😀 je to skratka ...alebo ked chces ak ivko ale to by sme mu uz davali meno ha ha

zibi
8. nov 2011

baby ma nestvite s tym DNP ja si to teiz platim...uz asi 3 roky..a dufam ze to nezrusia..sice len minimum ale ked otehu tak som sa chystala ze sa odhlasim z minima a prihlasim z maxima aby som dostavala najvyssiu matersku..
aj tak si myslim ze to nemozu zrusit..... co napr. ludia co robia na dohodu...ti ludia...si ako nemozu platit nemocenske? ved to by podla mna nepreslo.nie su vsetci SZCO alebo zamestnanci..tak co taki ludia nie? ved kto moze cloveka obmedzit ak si chce aj z toho mala co ma zaplatit aby v pripade nemoci dostal marodku? tak si mysim ze to nemozu alebo by nemali zrusit maximum to mozu obmedzit pre zamestancov aby nedostavali dve marodky aj ked je to na hlavu ...ale ludom ktory si platia sami to nemozu predsa zobrat..si ja mysim..a tato tema tu uz bola tolko prebrata a tolo to chceli zrusit ze si mylsim ze by si ludi strasne pohnevali tymto...lebo si mylsim ze aj tak malo ludi v dnesnej dobemaroduje ...lebo sa kazdy boji o pracu...a romky si aj tak DNP neplatia..cize oni prechadzaju na rodicak hned..a bielych mamiciek je aj tak este zalostne malo..tak hadam to nechaju 😒 😒

simik22
8. nov 2011

baby robia v martine IUI aj v nedelu?

v555
8. nov 2011

@simik22 už to tu raz písali baby,že nie ale neviem,možno sa niečo zmenilo,zavolaj si do centra,to bude najjednoduchšie,nepomohla som ti 🙂

v555
8. nov 2011

@gabi.k ,jasné krásny december a január ešte krajší a potom tie ďalšie jupííííííííííííííííííííííííííí 😉 😉 😉 a tak to bude,musíííí

simik22
8. nov 2011

@v555 no neviem ci to tu pisali, keby som mala precitat celu temu tak na to potrebujem tyzden 😉 aha, no super, ak nerobia, idem to skusit dako zistit 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre