Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
29. jan 2011

@crazybabenka nuz chlapi,tym kym nieco dojde
@sliver som tak stastna,dobre ze ste posielali virusy, no uplne rovnako tmava neni,ale je jasna,iba o trosicku svetlejsia

zlatanka30
29. jan 2011

@bbtina super vidis dockala si sa.prislo na moje slova. 🙂 tesim sa s tebou i ked ja mam dnes depku ☹

bbtina
29. jan 2011

@zlatanka30 a co sa stalo?

zlatanka30
29. jan 2011

@bbtina akosi som vsetko uz totalne zabalila.nejako ma opustila nadej v nieco verit.

bbtina
29. jan 2011

@zlatanka30 a preco?ved ti zvolili uplne iny postup.neboj raz to vyjde

zabka1124
29. jan 2011

😀 bbtina gratulujeeeemmmmmmm🙂)))Krasna spravickaa🙂🙂!!!Mne dneska mm povedal, ze dvojicky by neboli na zahodenie, ze bola by '' sranda''!!! 😎 !No chapete?Chlap si mysli , ze je to len tak!!Asi ho poslem ku znamym , co maju 1 male nech mu ho daju na den, mozno sa spamata 😀 !!!!!Ale ja by som tiez asi brala🙂Podla vestenia vraj by som mala mat 2 chlapcov a potom babuu🙂!!Tak uvidime, cas nam letii🙂!!!

zlatanka30
29. jan 2011

@bbtina ale ved nemozem chodit do nekonecna na ivf.a co bude dalej ak to nevide.neviem naozaj neviem ☹

bbtina
29. jan 2011

@zlatanka30 vyjde ver tomu,ja som tiez verila
@zabka1124 dakujem

petuska123
29. jan 2011

@bbtina gratulujem vam..tak ivf napomohlo??na prvy sup??

bbtina
29. jan 2011

@petuska123 dakujem,veru na prvy krat😀 😀

tinara23
29. jan 2011

@bbtina len tak pre zaujímavosť, koľko Vám celé toto snaženie trvalo, myslím od vtedy ako ste prišli do ISCARu prvý krát ? 😉

bbtina
29. jan 2011

@tinara23 no hadam aj 9-mesiacov,ale najskor sme chceli skusit Iui a to nas zdrzalo,lebo 1mes. Mali dovolenku,dalsi sa mi na Iui vytvorilo vela vajek,takze stop.dalsi som mala nasadenu antikoncepciu,potom Iui neuspesne,potom mesiac pauza,mesiac schvalenie ziadosti,Vianocne sviatky nuz ale zjavne to stalo za to

tinara23
29. jan 2011

@bbtina no je to dosť, ale zase, keby neboli komplikácie, tak sa Vám to podarí aj skôr. Pozerala som internú poštu, keď si mi písala 5.1-, že začínaš so stimuláciou a ešte nie je koniec januára a ty už //, tak to sa mi zdala taká rýchlovka 🙂 Jasné, že to stálo zato. Kedy ideš na krv ? Ja som si dala záväzok, že do pol roka sa to musí podariť, tak dúfam, už nech je marec nech idem na endo na kontrolu 🙂 Si ma tak optimisticky naladila, keď vidím, že to ide 🙂

bbtina
29. jan 2011

@tinara23 ide to a paradne🙂 no bola to rychlovka aj kvoli kratkemu protokolu za ktory som velmi vdacna. A veru kebyze sa stale daco nepreklada mozno by to bolo uz aj skor,ale asi to tak vsetko malo byt.

bbtina
29. jan 2011

@tinara23 jaj a na krv.ani neviem. Na 12 den som si mala robit test a vysledok zavolat,ale uz som v predstihu kedze je len 9 den,ale na 12 urobim este jeden a volam ze kedy na potvrdenie😉

tessinka
29. jan 2011

@bbtina, aha, už rozumiem. Tak nejako prirodzene sa to asi vyvinulo - lebo to očividne malo tak byť. 🙂 Ešte raz gratulujem.

@zlatanka30, hlavu hore. Teraz to už bude inak.

lasocka1
30. jan 2011

@krista5 ahoj tak to asi viem ktora si lebo my s manzelom sme tam boli tak dlho skoro do 12 :D hej hej vsetko som sa popytala co som chcela zaujimave to bolo 🙂

petuska123
31. jan 2011

ahojte baby tak dnes poobede budu vysledky z krvy.ale ohladom hormonou 😀

bbtina
31. jan 2011

@petuska123 tak nám daj vedieť 🙂 Držíme palčeky

bbtina
31. jan 2011

kočky aj tu dám testy, že kuk na ne 🙂 9 den po ET ráno a spodný 10 deň po ET večer 🙂

crazybabenka
31. jan 2011

@bbtina to sú koľajnice ako svet 😀

tessinka
31. jan 2011

@bbtina, krásne koľajnice.
🙂

sliver
31. jan 2011

@bbtina - moja too sú riadne koľajnice!!!!!! to sa isto chytili obidve ináč by také silné čiarky neboli, ja som mala PK a mala som asi tak polovičku tvojej čiarky, možno ešte slabšie
tak sa môžeš pomaličky tešiť na dvojičky, len nech sa krásne udržia!!! krááááása
pre obidve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
31. jan 2011

@bbtina k tomu nieje co dodat,krasne ciarky aj na dvojicky by stacili 😉 Potichucky gratulujem 🙂
A ja hlasim,ze dnesna poradna dopadla ok a od radsoti som zbehla do obchodiku a malej kupila zavinovacky,flasku a vyhliadla jej kocik 🙂

bbtina
31. jan 2011

juuuj ďakujem ešte raz 🙂))) No veď uvidím, asi im aj dneska zavolam do MT, ked sú také riadne tie čiarky, dúfam, že ma nezglbú že som nevydržala a že som si až zajtra mala robiť test 🙂))) Soms trašne zvedavá, či sa obe chytili, či len jedno sa rozhodlo tak dobre uchytiť🙂, ale asi to budú dve, keďže na piaty deň tam ani tienik nebol (čo som skúšala, že čo ak náhodou)
@sliver
@tessinka
@crazybabenka
@janemari

janemari
31. jan 2011

@bbtina tak tpfuj tpfuj tpfuj a ktomu kamion TT aby to boli dvojky a hned parik 🙂

bbtina
31. jan 2011

@janemari juj neviem, či sa tešiť či obávať že ak náhodou dve, keďže to prináša vždy väčšie komplikácie, ale v každom prípade radšej tešiť 🙂
Tak ty už začínaš kupovať výbavičku, princeznej? Pomaly sa toho nazbiera, človek aj veľa vecí podostáva 🙂)) Ale je to radosť také drobučké veci nakupovať 🙂

sliver
31. jan 2011

@bbtina - nesfuknu ťa v MT, aj ja som testila skôr a vedeli to, dokonca sa ma Tomáš sám spýtal že ako sa mi testy ukazujú a to musel vedieť že ked v papieri bolo že si spraviť test a prísť že testujem už dlhšie.... dokonca som ich mala so sebou, som bola taká natešená že som mu rovno z kabelky vytiahla 5 testov 😀 😀 😀

tinara23
31. jan 2011

@bbtina každopádne sa tešíť, mala by si dve jednou ranou 🙂 aj keď je to viac starostí, ale určite aj viac radostí 🙂 som zvedavá čo ti povedia v MT, každopádne ako píše janemari tpfuj tpfuj tpfuj 🙂

janemari
31. jan 2011

@bbtina no kedze som uz 2 krat skoncila v nemocnici a je velka pravdepodobnost,ze rodit budem kedykolvek musim aspon zakladnu vybavu pokupit. 😉 A ked budes mat dvojicky je to sice vacsia starost,komplikacie,ale zase pokial budes davat na seba pozor zvladnes to a uz sa nebudes musiet trapit dalsim snazilkovanim 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre