Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
25. feb 2011

@zlatanka30 - my sme tiež zvažovali pol na pol, aby sme zistili či je problém v spermiách alebo vo vajíčku, ale ešte do toho nejdeme, veríme, že teraz to už vyjde
ale ak ich bude dosť tak aj tak pojdete pol na pol?

sony44
25. feb 2011

@zlatanka30 a nevieš ako to je s darcom? tam sa na neho nečaká? a vyberáš si ho ty či ako_ no viem že je to anonymné, ale podľa farby vlasov, očí a pod.

zlatanka30
25. feb 2011

@sony44 ano pojdeme pol na pol aj ked ich bude dost.a ked to nevide budem vediet,ze vajicka su uz slabe.

zlatanka30
25. feb 2011

nie na darcu sa necaka a je to anonymne.my sme ho este nevyberali len sme povedali ,ze to chceme.

sony44
25. feb 2011

no idem ja do hajan, dobrú nôcku

zlatanka30
25. feb 2011

@sony44 aj ja dobru 🙂 🙂

janemari
25. feb 2011

Ahote kocky dali ste mi zabrat kym som vas docitala. Hlavy hore a vsetkym vam posielam virusiky aby ste sa dobre nakazili a nezabudajte ,ze tie moje su este k tomu aj zazracne 😀

mabumi
26. feb 2011

@janemari ďakujeme, veru taký zázrak by bol úžasný 😉

janemari
26. feb 2011

@mabumi neboj zazraky sa deju a hlavne vtedy ked to necakas 😉

crazybabenka
27. feb 2011

@janemari presne tak....zázraky sa dejú....ja som toho príklad....ani sme nedúfali.....a bábo bolo na ceste....a teraz som tá najšťastnejšia mama na svete.....aj keď nevyspatá 😀

janemari
27. feb 2011

@crazybabenka Neboj aj to raz prejde a ty sa pekne vyspis a raz budes na svoju Paulinku hrda aka je krasna a uspesna v zivote,potom uz na prebdene noci ani nepomyslis.

mabumi
28. feb 2011

kde ste kto? dnes nemáme žiadne novinky???

janemari
28. feb 2011

@mabumi nikde nikoho 😀 Ja mam novinku,uz mam prehlaseny trvaly pobyt,takze ked sa krpec narodi budeme mat oficialne svoj novy domov.

mabumi
1. mar 2011

@janemari no vidíš, gratulujem 😉 Dúfam, že sa vám bude skvelo bývať a začnete spolu nový, lepší život

sliver
1. mar 2011

@janemari - parádička, blahoželám k TP
čo nové my? nič... ozi idem sa pochváliť že ideme na výstavu "Pre deti" do Brna tak sa teším že už rátam dni, ževvraj tam býva super a dúfam že sa odvezieme keď nakúpim kooooopec vecí 😉

žiadne stimulky? viem že niektoré začínate v marci tak šup šup už je 1.3. 😀

janemari
1. mar 2011

@mabumi myslim,ze rozhodne lepsie a pokojnejsi zivot. Male nebude v stresovom prostredi a otecko konecne moze byt spokojny ze sa nas zbavil a zostal zo svojou rodinou,tak nech si ziju stastne az kym .... Ja sice zacinam od nuly a od znova,ale su na tom aj horsie,su predsa zeny co maju dve aj viac deti a nemaju kam ist a chodia po podnajmoch a podobne.Ja som statsna,ze mam kam ist a uz sa nemusim bat,ze ma vyhodi niekto z domu,alebo zit v neistote kedy sa to stane. 😔

mabumi
1. mar 2011

@janemari a ty si predtým žila so svokrovcami? ak áno, tak každé bývanie musí byť len lepšie. nejedno manželstvo sa kvôli tomu rozpadá. a je super, že budeš mať nové bývanie, nový celý život 😅 . teším sa s tebou 😎

@sliver to musí byť super, hneeeeeď by som tam išla. ale nemám na to zatiaľ dôvod ☹ ☹ ☹ . Tak dúfam, že o rok. Uži si to.

sliver
1. mar 2011

@mabumi - jojo odporúčam, výstava býva každý rok v marci
kamoška bola minulý rok a že keby tam kupila svoj kočík tam tak ju víde Xlander o 100 ečiek lacnejšie, tak som zvedavá čo všetko nakúpim ;)

mabumi
1. mar 2011

@sliver hm, to aby si mala dobrý prehľad v cenách keď tam ideš. a kedy sa to koná? tak dobre nakúp, len nevykúp celú výstavu. isto ťa bude všetko veľmi lákať, najradšej by si zobrala všetko 😅 . aspoň u mňa by to tak bolo.

janemari
1. mar 2011

@mabumi no nebyvali sme spolu,ale oni boli u nas od rana do vecera skoro kazdy den,takze ako keby byvali 😠

sliver
1. mar 2011

@mabumi - 11-13.3. no ved to, mňa to už teraz všetko veľmi láka a jediné čo ma brzdí je že neviem čo čakám ....
musím si napísať ťahák s cenami, mám vytypované veci čo chcem kúpiť a tie si napíšem čo to stojí u nás lebo moja hlava je deravá.... a ako som doma tak neviem vôbec nič, to človek strašne osprostie, ako ked je v práci a cibrí si mozog stále, teraz zabúdam na veľa vecí 😖

mabumi
1. mar 2011

@janemari no to poteší 😠 . asi ťa mali radi 😖 😀 . Aj mňa má moja svokra rada 🤐 . Ale ona zase nie je taká zlá, len mm je straaaaašne dobrý syn 🙄
už budeš mať pokoj. teda podľa toho, ako sa postavia k malej. Ale podľa toho, ako sa stavia tvoj muž, tak by si už naozaj mala mať pokoj. všetko zlé je na niečo dobré 😉

mabumi
1. mar 2011

@sliver kúp si neutrálne vecičky. keď už budeš vedieť, čo to je, tak ti každý bude nosiť ružové alebo modré vecičky. a aj ty si kúpiš. Druhé bábo môže byť iné pohlavie, tak nech nemusíš všetko kupovať nanovo 😉 . Tých dievčenských alebo chlapčenských vecí ešte budeš mať ojojoj...

janemari
1. mar 2011

@mabumi nielen mna mali a maju radi 😀 Uz sa na zbavii aj jedneho zatka uz im zostal len jeden,ktory radsej usiel aj s rodinou inam,ale aj tak maju na neho dosah 😠 Ale uz ich neriesim,teraz nas caka nova buducnost s novymi ludmi,v novom prostredi 🙂 A momentalne este dovaram kuriatko na smotane a tak neuveritelne rozvoniavaaaaa 😵

mabumi
1. mar 2011

@janemari 😉 😉 😉 tak tak, presne tak. vonku je nádherné počasie, jar klope na dvere, nový život ti začína, tak sa teš!!!!!

tí tvoji láskaví svokrovci nakoniec budú nešťastní, keď si uvedomia oni aj ich deti, že im vlastne zničili manželstvá. a to teraz nemyslím v zlom. niekto by im mal otvoriť oči, ale to teba nech už netrápi. raz na to určite prídu, ale ty už budeš mať šťastnú rodinu s novým oteckom 😀

janemari
1. mar 2011

@mabumi no na noveho otecka urcite nemyslim,mam urcite ponaucenie na cely zivot 😀 A taky ludia ako su oni sa nikdy nepoucia,ale to je uz ich problem,oni si budu za to raz zodpovedat. 😉

mabumi
1. mar 2011

@janemari to mi je úplne jasné, že na nového otecka nemyslíš, ale to už tak býva 😉 , to si neplánuješ.
veru najskôr si uži slobody, že sa nemusíš s nikým dohadovať keď chceš niekam ísť (alebo neísť), urobíš si po svojom, žiadne kompromisy 🙂

janemari
1. mar 2011

@mabumi kompromis je dobra vec,ale po mojej skusenosti,chcem mat konecne svoj zivot pod kontrolov a nie robit len to co chcu iny a neustale sa prisposobovat.Ved ja uz nemam ani sny,nedokazem o niecom snivat po niecom tuzit.Najprv sa to musim znova naucit a potom mozem povedat,ze zijem.

terry123
2. mar 2011

Caute babulky.
Ozyvam sa po dlhsej dobe. Ale stale vas priebezne sledujem,co mate nove...
@crazybabenka Gratulujem k vasej princeznicke, zelam hlavne vela zdravicka. 🙂
@janemari Super tak uz mas svoje hniezdocko,kde za chvilu pribudne maly pokladik. 😉
Tak nech sa ti tam dobre byva a hlavne kludnejsie a spokojnejsie. 🙂
Vas vsetky ostatne tiez pozdravujem 😉

Ja sa zas liecim na plucne chlamydie 😠 😠 😠 potvory....uz beriem 2 ATB,tak snad sa ich coskoro zbavim....
Vzdy po narkoze po istom case mam problemy s dychacimi cestami,prieduskami..ach jaj
Uz sa chcem vyliecit a ist do dalsieho boja!

crazybabenka
2. mar 2011

@terry123 Ďakujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre