Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
30. apr 2011

@moniatko13 - nie nerobila, nemám ani kúpený, dnes som len 9 den od ET a vkladali mi 3 dňové ( tzn. keby bola PK tak by bol len 7 deň a to je ešte skoro), ale hope ma nahovára 😀 , aby som skusila testnuť, ja sa s tou myšlienkou testnutia pohrávam len pre to špinenie, nech viem na čom som, aj ked nie som presvedčená, že to bude hodnoverný výsledok ( ked bude negatívny,lebo keby bol pozitívny tak bude určite hodnoverný 😀 )..........tak aspon ho dám manželovi kupiť a uvidím či ho zajtra spravím, alebo už počkám......

sony44
30. apr 2011

@moniatko13 - to je fajn že sú 4, držkajme im palce nech sa pekne delia, aby mohli ísť do maminkinho bruška.....zvažujete vložiť dve?

helen5
30. apr 2011

@alimak1 ahoj pozeram že tieš absoluješ v martine doktora ako ste natom ktori krat už skušali ste a ake višetrenie všetko robia abi sme vedeli sa piripravit napiš nam mi sme začali toho roku 28Marca a teraz už ideme 3 krat v utorok rano na 7 tam mame už bit 🙂

helen5
30. apr 2011

@sony44 a čo su to za skratki ET a PK a čo ako sa maš moja ako sa držiš

helen5
30. apr 2011

@hah tak vam aj ja gratulujem a nech ste zdravi a štastlivo abi ste už mali zaseou všetko a ako dlho ste chodili kim ste už dosiahli to čo ste tužili

hope2011
30. apr 2011

@moniatko13 no tak to moooooooooc drzim palceeee....som zvedava ako sa im drobcom dariii...moje, len nech pekne bojuju, aby mohli ist co najskor k maminke do bruska...a das si vlozit dve???

moniatko13
30. apr 2011

@sony44
@hope2011 nie dám si vložiť len jedno..ja som optimista a verím ,že sa uchytí to jedno,tak verte so mnou 😉 😉 😉 😉 ....ak sa to podari,tak o rok ďalšie si dám vložiť.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janemari
30. apr 2011

@sony44 neodsavaĺa som si tak neviem kolko mam mliecka,ale malu vzdy najprv nakojim a potom dokrmim UM mlieckom.
Snazilkam drzim palceky aby to konecne vyslo 😉

daska1977
30. apr 2011

@oknosmas ja som bola na jednom IUI a hneď sme si dali žiadosť na IVF. Boli sme už na prvom, neúspešne. teraz sa chystám na druhé, žiadosť už mám poslanú a o nejaké dva mesiace ideme na to... a teraz to určite vyjde, ale nebudem to nikomu rozprávať... držím ti palčeky...u každého je to ale indivindi... nám odporučili hneď IVF, lebo mám 34 a zvyšuje sa mi FSH hormón... tak vraj nemám veľa času...

oknosmas
1. máj 2011

@daska1977 drzim vam silno palce 😉

hope2011
1. máj 2011

@moniatko13 no tak to vies, ze ti budem moc, moc drzat palce....inak ja neviem, stale tiez nad tym rozmyslam, ze ci by som si dala vlozit jedno, alebo dve....neviem, je to tazke...ale ak sa ma uchytit, tak sa uchyti aj jedno...no nie????? juuuuj, uz sa neviem dockat, ked mi oznamis, ze sa to podarilo...moc embrijkam drzkam palce🙂

bielalady
1. máj 2011

@sony44 - tak ako Pani? 🙂

hope2011
1. máj 2011

@sony44 halooooo, tak ako???? testla si??? vsak ak by aj nie...tak testik ta pocka do utorka🙂 ja som este nekupila....vsak stale neviem, co si mam vlastne mysliet...mojinka, moc ti drzkam palce...boze, ja sa zblaznim, ked mi napises, ze su tam //......ja ti to z celeho srdca prajem.....moc, moc, moc!!!!!!

sliver
1. máj 2011

@hope2011 , @sony44
kočky veeeeeľmi držím palčeky!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
1. máj 2011

@sliver si zlatucka, moc, moc, moc ti dakujeme.....TTTT posielam do bruska🙂

sony44
1. máj 2011

ahojte, prepáčte, že sa ozývam až teraz, ale mám problémy s mojou maminkou a doteraz sme boli v nemocnici, takže na test som ani nemyslela, špiním stále, zdá sa mi, že aj viac.....celú noc som nespala. Som hotová 😔
ste zlaté, že na mna myslíte!ked testnem, dám vedieť....

zlatanka30
1. máj 2011

@sony44 je mi luto,co je s maminkou

helen5
1. máj 2011

@hu.hu potrebuješ papiere od doktora .a musiš ist tam ist aj z manželom . hned

hope2011
1. máj 2011

@sony44 ahojky moja.....preboha co sa deje s maminkou??? dufam, ze nic vazne...to ma moc mrzi, ze mate taketo starosti...to je jasne ze na testovanie si ani nemyslela.....a spinis mozno viac aj z toho, ze si vo vacsom strese....boze, len nech je s maminkou dobre.....posielam len a len pozitivnu energiu.....drzkajte sa!!!!!

sony44
1. máj 2011

@hope2011 @zlatanka30 - už dlhšie sa necítila dobre, a teraz to prepuklo, ochorela mi....dúfam, že sa jej polepší.....aj ked bude treba na to viac času.......dakujem ste zlaté....

hope2011
1. máj 2011

@sony44 mojka, dufam, ze maminka nema nejaku vaznu chorobu....je mi to naozaj moc luto....lebo ty sama potrebujes oporu a teraz sa budes trapit aj kvoli tomuto....hlavne nech sa maminke polepsi...a hlavne nech to nie je nic vazne....a dalej, dufam, ze to spinenie...prestane a bude vsetko v poriadku aj u teba🙂

terry123
1. máj 2011

@sony44 Cauko.Chudatko ty mas este teraz aj taketo starosti ☹ , drzim palce,nech sa maminka co naskor vyzdravi 🙂
Inak doverne poznam ( ako viacere babky tu ) tie pocity strachu, ked ides na vecko, ze ci sa to nespusti naplno.... verim,ze tvoje bublinky sa teraz pekne uhniezduju a za chvilu ta potesia na testiku 😉 😉
@moniatko13 Parada, tolko vajok sa vam podarilo odobrat. Nech sa pekne vyvijaju,nech ma ist co do bruska 🙂
@helen5 Manzel ma zly spermiogram, tak nam navrhli IVF- ICSI. Som zvedava,co poriesia u vas,co vam navrhnu.
@daska1977 Ahoj. Tiez ideme na IVF, dufam,ze uz od buduceho cyklu. Tak budeme na tom podobne, vela stastia 😉

helen5
1. máj 2011

@nellymn a kolko už ma vaše babo tak aj mi sme tam začali chodiť teraz už bude 3 krat ako tam ideme a fak su tam mili ludia . a uvas kto mal problemi a ako dlho ste chodili do martina kim si otehotnela . a ake višetrenia ste absolvovali všetki abi som vedela čo ma čaka 🙂

helen5
1. máj 2011

@terry123 babi všetke chcem sa spitat nejde niekto 3 maja do martina rano už o 7 . abi sme sa stretli dajte vediet mi ideme teraz vutorok

helen5
1. máj 2011

@hope2011 aj ja držim palce a kedy ideš do martina moja kedy mate termin

helen5
1. máj 2011

@hope2011 a čo 4 nebodaj 4 čata dievčata to bi bolo radosti

hope2011
1. máj 2011

@helen5 dakujem pekne...do mt nejdeme-jedine v pripade ze budem tehu.....a ak by nie, tak az v juny....🙂

helen5
1. máj 2011

@hope2011 a čo tak aš neskoro v juni nepochopila som prečo

hope2011
1. máj 2011

@helen5 no lebo vtedy by sa malo uskutocnit ivf-umele oplodnenie🙂

helen5
1. máj 2011

@hope2011 a prečo tak neskoro budete čakat a už si v martine niečo aj platila .chcem sa len spitat ako ked ideš na pokec vidiš ako ludia tu pišu a tu nič nevidim len obrazki po lavej strane a nič viac to je ako tajna . sranka moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre