Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

megynka
19. máj 2011

tak mi volali z centra a potvrdila som im, že ideme do toho,ale ja mám z toho hrozne zmiešané pocity, vlastne to robím asi len kvôli manželovi....chytá ma z toho depka....musia ešte skotrolovať všetky výsledky a krvné skupiny a zajtra mi budú volať a vraj ak by všetko super klaplo tak v júni by bol transfer....ja to kašlem a to sme chceli ísť ešte na dovolenku....fakt mám z toho asi depku, už sme neboli tri roky na dovolenke a ak náhoou budem tehu tak nepôjdeme ani budúci rok, ja to kašlem........je mi smutno

terry123
19. máj 2011

@sliver Ahoj. Vydrzime kvoli babatkam vsetko,ved my sme silne 🙂 Ako pokracuje s domcekom? Mas uz vsetky vecicky pokupene?
@zlatanka30 Drzim ti velmi velmi prsty, nech to dobre dopadne 🙂 Ja som si tiez pichala az 450 j, nevyzeralo to ruzovo, no ale napriek vsetkemu sme mali aj vklad. No neujalo sa.... Verim,ze tvoje zle obdobie uz preslo a teraz ta caka uz len to lepsie a lepsie 😉
@hope2011 @mabumi No aj mne sa to zda urychleny postup 😒 . No ale oni asi najlepsie vedia, co robia.Keby pockali den, dva, hcg pekne stupalo. Asi sa bali,ked som predtym mala velke bolesti brucha....
Bublinka je teda tam,kde ma byt a caka na opateru 😀 😀 😀
@oknosmas Dakujem 🙂 Teraz je plodne obdobie, jasne ,ze nas budes nasledovat 😉 aj s @mabumi a dalsimi a dalsimi babulkami
@moniatko13 Waw 🙂 Tesim sa s tebou...to je skvele 🙂 Opatrujte sa . 🙂

hope2011
19. máj 2011

dievcata, ja by som vam vsetkym chcela len napisat....ze taky uzasny pristup aky je v ISCARE MT, tak to je nadhera 🙂 p. docent je uzasny, skvely clovek s velkym srdcom a dakujem mu obrovsky aj s mojim manzelom!!!!!! cely personal je tak mily, privetivy, vidno na nich, ako im zalezi na stasti svojich pacientiek 🙂 len to som chcela napisat 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
19. máj 2011

@mabumi dakujem si zlata.
@moniatko13 toto je moje posledne ivf i ked druhe ale viac do toho nepojdem.mam uz 36 a tie moje vajicka su uz na figu.pred 10 rokmi som prisla o celu lavu stranu,takze mam uz len jeden vajecnik,ktory zda sa pomaly prestava fungovat.a mam aj endometriozu taku pliagu,cize otehotnenie je velmi tazke.a niekedy nepomoze uz ani ivf.

moniatko13
19. máj 2011

@megynka tak nech výsledky dobre dopadnú a ta dovolenka nevadí,ved si predstav,že o také dva roky už pôjdete na dovolenku traja alebo štyria ak sa aj adopcia podarí.. 😵 😵 😵
@zlatanka30 moja tak to je mi ľúto,vidím,že si si už vytrpela dosť,ale aj tak ti držím palčeky nech to všetko dobre dopadne a aby si bola šťastná.
@hope2011 zdieľam presne tvoj názor,jaj docent je užasni ,takého otca by som chcela mať..a samozrejme cely personál je tam na jednotku z hviezdičkou..rada by som im to opätovala naspäť,ale ja taka úžasná nie som.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak aspoň veľké daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem 😵 😵 😵 😵

lubka0506
19. máj 2011

ahojky🙂 Babule dakujem za podporu 😵 cmuk cmuk cmuk 😵 baby ja sa tak strašne teším a zároven sa bojím sklamania. A ešte stále rozmýšlam nad tým kolko "ich" dám vložit pri KET... 😒
@megynka ked hovoríš že v júni transfer tak to budeme skoro zarovno. 😵 Ja by som všetky dovolenky na svete dala za mimi. 😉
@moniatko13 opatruj sa!...a ešte som ti chcela povedat že v CAR to vedia že sú úžasný a sem tam si aj tu niečo prečítajú...údajne sa to dobre číta 😵 😉

terry123
19. máj 2011

Nejako mi blbol konik tak pisem na etapy
@bbtina No krpciatko sa riadne ukrylo, no uz dalo o sebe vediet 😀
@lubka0506 Drzim palce na Ketku, nech sa zadari 🙂
@sony44 Tak teda to je dost peniazkov, no tak kym ich nazbierate, nazbieraj aj sily a chuti a pojde to ako po masle. Moc moc ti to prajem 😉
@megynka Ahoj.
Vy ste aj v poradovniku na adopciu? Vela stastia ti prajem, nech uz coskoro budes mat babatko,ci uz tak alebo tak,hlavne,ze bude 🙂

moniatko13
19. máj 2011

@lubka0506 veru tak nech čítajú aký sú skveli.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petuska123
19. máj 2011

ahooooooooooojteeeeeee baby tak konecne mam pozitivnu spravu ziadost schvalena termin do MT mame 30.5. na 12 hod. na konzultacie s koordinatorkou a ide sa do boja 🙂

moniatko13
19. máj 2011

@petuska123 paraaaada..nezabudni,že budeme bojovať s tebou a vyhraaaame.. 😵 😵 😵 😵

petuska123
19. máj 2011

@moniatko13 no jasne!!!!!!! musime a nevzdame to strach aj tesenie zaroven 😖

moniatko13
19. máj 2011

@petuska123 tak,tak ved aj ja som tomu skoro prestavala veriť a vidíš vyšlo to.zbytočne som sa strachovala a robila si nervy,keď ja všetko hneď tak ťažko prežívam a myslím hneď na to najhoršie..dúfam,že ty si silnejšia.. 😵 😵 😵 😵

petuska123
19. máj 2011

@moniatko13 neviem co vsetko ma caka ci uz teraz v tom to cykle zacnem pichat ci az na ten dalsi kedze dnes 2 dem mrchujem 😖

helen5
19. máj 2011

@moniatko13 ahoj ako si dopadla v martine mi sme volali a visledki stale nemame tak ja už nechapem tomu naozaj tak dlho už čakame

moniatko13
19. máj 2011

@petuska123 podla mňa začneš až nasledujúci cyklus...ved uvidíš oni ti všetko vysvetlia..jaj tak sa teším ,že aj ty budeš o chvíľu tehu.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petuska123
19. máj 2011

@moniatko13 no 30.podam info ako sme dopadli

moniatko13
19. máj 2011

@helen5 čakaj,čakaj,ved oni sa nestratili a ozvu sa..no mne dnes potvrdili že som tehu,tak sa teším 😵 😵 😵 ..
@petuska123 tak 30 čakáme riadne info,zatiaľ dovtedy oddychuj a mysli pozitívne.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petuska123
19. máj 2011

@moniatko13 a vy ste mali ivf ci icsi??a aky problem??

moniatko13
19. máj 2011

@petuska123 mali sme ivf u mňa problém nebol ...ale to je jedno aký problém hlavná vec že to vyšlo..aj tebe sa to podarí.. 😵 😵 😵 😵 😵

helen5
19. máj 2011

moniatko13 tak ti gratulujem si štasna čo a ako dlho si čakala ja som volala a vraj sa ozvu už aj druhy kret som menzes dostala odvtedy a nič niejako dlho to trva . nemožem sa dočkat lebo 1 rano cestujem a neviem zatial nič o visledkoch

helen5
19. máj 2011

@megynka ahoj nerob si stoho nič lebo mi už dva tyžne čakame na visledki a stale nič a tieš mame ist od 1 do nemecka a visledki neviem ešte vobec . a ty si ako už tehotna či ako bola si na višetrenie kedy teraz mi boli 3maja a od vtedy čakame na visledki a nič tak čakam tieš uvidime zajtra

helen5
19. máj 2011

@moniatko13 a v akom tyžni si už moja a ake višetreni si všetke postupila aj tebe brali krv na AHM a tak dlho si potom čakala

helen5
19. máj 2011

babi čo tak malo pišete .

petuska123
19. máj 2011

@helen5 uz asi vypli pc a zalahli pred tv

kiosk
19. máj 2011

Ahojte, viete mi prosim vysvetlit, co je to ten AHM? A kvoli comu sa to berie?

sony44
19. máj 2011

@moniatko13 - supeeer, gratulujem, tak sa už len opatruj a hladkaj bruško..... 😉
@petuska123 - no hurááááá, ak budeš mať dlhý protokol, tak by si mohla začat aj tento cyklus, lebo pri nom sa začína na 16 dc papaním provery a injekcie sa začínajú až na 23.dc., podla toho ako budete chciet.... držím palce, aby to dopadlo, čo najlepšie.... 😉
@megynka - áno doc. vravel, že je to drahé.....no ved uvidíme, veríme, že 4. pokus bude úspešný a budeme už šetriť len na výbavičku pre bábatko... 😉 to by bola bomba, keby sa Vám naraz dve bábatká podarili!!! moja určite to nebudeš robiť len kvôli mužíčkovi 😉 , podľa mna je to velmi dobré rozhodnutie - budete s tým bábatkom od začiatku, bude ti rásť bruško....ked je takáto možnosť zažiť aké to je čakať bábatko, neoberaj sa o nu!!!!! budem Ti silno držať palčeky......aby to vyšlo a nebojkaj sa, ak boli vajká príčinou neúspechov, tak toto dotiahnete do šťastného konca. Keby si to neskúsila, tak by si si to mohla niekedy vyčítať..... a tá kreditka bude aj u nás taká.............

moniatko13
19. máj 2011

@helen5 no som v 5 týždni a plodový vačok už ma 3,3 mm.ja si už nepamätám či mi brali krv na to ahm.. 😵 😵 😵

moniatko13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moniatko13
19. máj 2011

@kiosk AHM -anti mullerian hormon..toto si daj do googlu to nad tým je zle..sory ale sekla sa mi ruka.. 😵 😵 😵 😵

daska1977
19. máj 2011

@kiosk to je hormón, ktorým zistia kapacitu a kvalitu vaječníkov...teda koľko vajíčok Ti ešte môže dozrieť... či to má význam robiť zákroky...
@helen5 na výsledky sa čaká 3 až štyri týždne, dnes som sa na to pýtala na recepcii...
@megynka držím palčeky...nech Ti to výjde... ja by som tiež mala zmiešané pocity...
@terry123 to si pekne napísala, že sme silné, aj keby nás premohla slabosť, tak si navzájom pomôžeme a povzbudíme sa 🙂
@moniatko13 dnes si bola v Iscare??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre