Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
30. okt 2010

@zuzu100 , veď oni ti v Iscare všetko vysvetlia, aj povedai, čo je dobré pre teba, neboj.

zuzu100
30. okt 2010

@tessinka 😉

zuzu100
30. okt 2010

@tessinka len neviem sa rozhodnuť. Chcem zmeniť CAR, a neviem kde isť....

sliver
30. okt 2010

Ahojte kočky 😉
ja som stále tu, čítam pravidelne no snažím sa nezapájať aby som mala klud a oddych
Ja budem mať v utorok alebo v stredu odber vajíčok, zatial sa folíky celkom rozbehli no uvidíme čo v nich bude 😉
Ale popravde som už dosť unavená.... mám problém s krvou, nedá sa mi brať krv, ruky samá modrina a vyčerpaná..... dnes som dosť hnusne vyletela aj na drahého lebo sme boli umývať auto a on ho nechcel hned povysávať lebo by tam musel čakať kým sa uvolní vysávač...... no kravina ale nerozprávame sa od 15,00 to je hroznéééé, nech je už koniec ☹

zlatanka30
30. okt 2010

@zuzu100 kde si pred tym chodila???

zuzu100
30. okt 2010

@zlatanka30 Košice -SPLN

tessinka
30. okt 2010

@sliver , chúďa moje...Ty si pre to dieťa toľko vytrpíš...vlastne asi obaja... To je úplne normálne, že si nervózna. Ale po odbere to už bude hádam lepšie. Už len pár dní.

Samozrejme, buď v kľude.A veľmi veľmi veľmi držím palce. 🙂

crazybabenka
31. okt 2010

@zuzu100 ak ti môžem poradiť.....tak ISCARE MT je naozaj dobrá voľba.....nebudeš ľutovať

crazybabenka
31. okt 2010

@sliver neboj moja....dobre to dopadne......ja som tiež chodila trápiť sestričky do centra s mojimi otrasnými žilami.....nie a nie nabrať trošku krvi.....teraz keď mi majú zobrať krv.....lebo máme s mangelom rozdielny RH faktor.....a ja mám - tak mi musia sledovať protilátky......tak ma sestričky s poradni rovno posiela na hematológiu.....a tam mi vezmú v pohode....držíme s krpcom pästičky aby bola čo najbohatšia úroda....a potom sa len drobčekovia pekne delili....a zahryzli sa ako malé krokodíliky 😀

crazybabenka
31. okt 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lasocka1
31. okt 2010

@tessinka no uvidime ci je to dobre znamenie 😉 uz o 4 dni bud bude menzes alebo babatko :D

tessinka
31. okt 2010

Ahojte, babenky, crazy, vďaka za dávku vírusíkov, pekne sa o nás staráš.
@lasocka1 🙂 .
@zuzu100 , odpovedala som ti na správu. Ak môžem poradiť, nestrácajte čas, podľa toho, čo si písala, je to v Iscare MT iné. Starostlivosť je oveľa lepšia. 🙂

sliver
31. okt 2010

Tak kočky potvrdené, v utorok idem na odber, už mám iba pokoj doma dnes a zajtra. Dúfam že bude úroda čo najlepšia a tiež sa krásne oplodnia!
IUIčkárky držím prsty a čakám pozitívne testíky 😉

ofs
31. okt 2010

Ahojte dievky, potrebujem poradiť. Som 5deń po ET, od včera ma začali bolieť priedušky, ale tak, že už aj dnes len ležím. Kašlem, no hrôza.... furt niečo riešim.... Myslím si, že mi samo neprejde, teda čaj s medom pijem na litre, ale dala som si zopár lyžičiek sirupu bronchichum. prosím uistite ma, že to môžem, neuškodí to?Vopred ďakujem za info

janemari
31. okt 2010

Virusiky pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@ofs caj je dobry treba ho vela pit,ale tiez treba davat pozor ake bylinky su vnom.A co sa sirupu tyka tak je najlepsie sa opytat v lekarni ci je vhodny pre tehotne.

tessinka
31. okt 2010

@sliver , jasné, že to tak bude. 🙂 NIč iné a ni nepripadá do úvahy, veď si si ju starostlivo pestovala 🙂 . Tak už len pekne oddychuj.

Tak v utorok držím palce 🙂 🙂 🙂 .

Janemari, vďaka za vírusíky, tie sa vždy zídu.

crazybabenka
1. nov 2010

😉 dnešná dávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT

terry123
1. nov 2010

Caute kocky 🙂
@crazybabenka Velmi dobre to poznam aj ja tie katastroficke scenare ☹ Net je dobra vec,ale na nieco aj zla.... niekedy sa netreba v tom moc "rypat"...
Myslim pozitivne, inak by som do toho nesla 😎
A aky je manzel vynaliezavy,ze druhe babo??? 😀 Ale ako pise Tessinka, nie je na co cakat, ja by som deticky chcela po sebe,predsa len mam uz dost rockov a nevies,kedy sa to podari zas 😖
@tessinka Je to sila s tymi spermiami ako pises...aj zazraky sa deju,ked uz vsetci rezignuju 😵
Docent nam hovoril,ze rokmi museli aj posunut spodnu hranicu SPG mnozstvo spermii ,lebo rapidne muzom klesala,aby mali viaceri normalny SPG ☹ ☹ ☹ Aj stresy,choroba robia svoje....no celkovo vraj teraz muzi maju horsie SPG ako ich predkovia ☹ ☹
Tchuj tchuj....drzim prstiky,nech nam tu napises krasnu spravicku onedlho aj s Lasockou 😉 😉
@lasocka1 Dobre znamenie 😎 😎
@petuska123 Ked som tam prisla sedeli tam dve baby, a boli tam aj ked som odchadzala. Ty si bola s muzikom?

petuska123
1. nov 2010

@terry123 hej tie dve baby som aj ja videla a ked sme odchadzali este tam sedeli bola som aj s muzikom 😉 museli sme sa asi minat alebo co...alebo ste vy vchadzali akurat ked sme mi odchydzali ja som sedela u sestricky a vtedy tam prisiel k dokimu iny par zeby vy??

terry123
1. nov 2010

@sliver Vsetko dobre pri OPU 🙂
@ofs Na priedusky si skus dat mastny obklad,vraj to pomaha, cibulu si nakrajaj nadrobno,zasyp cukrom,nechaj postat a po lyzickach uzivaj, pomaha aj zazvorovy, majorankovy,skorocelovy caj, vela medu a hlavne pokoj a odpocinok. Ja som sa tiez nedavno borila s prieduskami, no aj s ATB.
@zuzu100 Iscare ta urcite nesklame,som rada,ze chodim prave tam 😉 😉 😉

terry123
1. nov 2010

@petuska123 ja som bola len na kratkej konzultacii s vrchnou tam nalavo. A vy ste asi vtedy boli u docenta,tak sme sa minuli 🙂

petuska123
1. nov 2010

@terry123 hm no asi hej a teraz idete kedy??ja vo stvrtok na krv a na ultarzvuk

terry123
1. nov 2010

@petuska123 Ja tam teraz dlho nepojdem,jednu mrsku stimulujem a ked pride dalsia tak to uz pojdem na IVF a budem tam chodit ako na klavir 😀 😀 A vas co caka? Idete na IU ci IVF?

petuska123
1. nov 2010

@terry123 my sme este len v zaciatkoch takze len vysetrenia a potom podla vysledkou sa uvidi

terry123
1. nov 2010

@petuska123 preleti to raz dva tri a budes aj ty stimulovat 🙂 Si v dobrych rukach,teda sme 🙂 🙂 😅

zuzu100
1. nov 2010

@terry123 už som na 90% presvedčená, že mám isť do ISCARE v MT. 🙂 Len keby tá cesta nebola taká dlhá - cca200 km, s autobusom je to 4-4a pol h. Ide mi autobus do BB, tam treba prestupovať na druhý autobus do MT. Teraz ide zima, neviem aká je tam cesta... 😒

terry123
1. nov 2010

@zuzu100 no tak to mas daleko ☹ ☹ to ti nezavidim.Ale bude to stat za to, uvidis 😉 Zatial kym nie je sneh, tak je to na cestach O.K. Ja to mam za hoďku,takze je to plus. 🙂

zuzu100
1. nov 2010

@terry123 A čo keď sneží. DO BB poznám cestu, nevieš náhodou aká je cesta od BB do MT - hlavne keď sneží?

terry123
1. nov 2010

@zuzu100 Ja poznam skor trasu BB-RK cez Donovaly, do MT sa ide asi cez Sturec, to nepoznam.A chces ist busmi,ci autom?

zuzu100
1. nov 2010

@terry123 S autobusom, manžel precuje, takže ideme s autom iba vtedy ak má prísť aj on.

zuzu100
1. nov 2010

Treba tu platiť za konzultáciu a za vyšetrenie - za UZ, hormonálny profil z krvi, SPG, výtery....?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre