Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
23. nov 2010

Tak ak niečo:
bbtina, vek 30- Krátky protokol (Clostylbegyt,Bravelle-Cetrodite), žiadne problémy, všetko pravidelné, muž má zlý spermiogram (teratozoospermia)....stimulka od 06.12.2010-dúfam

sliver
23. nov 2010

@bbtina - zapisujem 😉

crazybabenka
23. nov 2010

@bbtina jéééé na Mikuláša držím pršťoke .a naša bambuľka určite tiež 😉

crazybabenka
23. nov 2010

len babulky proprosím....už nech sa podarí nejaký chlapec.....veď tie naše princezné sa nebudú mať za koho vydávať 😀

bbtina
23. nov 2010

@crazybabenka neboj, určite sa niečo nájde, ale ja by som chcela Vivien, tak neviem neviem 😉

janka134
23. nov 2010

ahoj tak janka134 vek 28 dlhy protokol gonal ja ziadne problemy vsetko pravidelne az pred ivf meskala3tyzdne ale to bolo uz rozhodnute ze dlhy protokol to boli nervy mm ma zly spermiogram ta nestastna teratozospermia 🙂 😉 pozdravujem

zlatanka30
23. nov 2010

zlatanka30 vek 36 zajtra narodky 😠 kratky protokol decapeptyl+gonal endometrioza mm oligoasthenoteratozoospermia vsetko 0% takze hroza.1.IVF ICSI zaciatok stimulacie 5.10 2010,ET 11.10 uspesno-neuspene .cakame,co bude dalej

tinara23
23. nov 2010

ahojte baby, tak konečne zajtra ideme do iscare, mm už má z toho des 😀, už skúša kadejaké výhovorky, že bude snežiť, že neprejdeme cez šturec 😀 😀 😀 Tak som zvedavá čo nám povedia 🙂

lubka0506
23. nov 2010

ahojte 🙂
@sliver takže píš!-1,IVF dlhý protokol, 2.IVF krátky protokol, problémy boli vždy nejaké 😎 ,mám PCO a manžel oligoteratozoospermia. No a ty čo budeš cez vianoce,tiež len rozprávky pozerat nie?...ja budem pracovat,doteraz baby makali aj za mna tak nech si oddýchnu cez sviatky. 😉
@zlatanka30 a čo bude dalej ešte nevieš?
@tinara23 držkaj sa a neboj budete spokojný 😉

lubka0506
23. nov 2010

@xeroma ja si tiež myslím že možo zo stimulkou budeme aj narovnako ale zasa tá moja svinucha ak si bude dávat načas u mne to može byt aj neskor... 😒

tinara23
23. nov 2010

@lubka0506 ďakujem 🙂 budem informovať čo sme vybavili 🙂

lubka0506
23. nov 2010

@tinara23 dobre budeme čakat 😉

lubka0506
23. nov 2010

@sliver a ešte som zabudla mám 31 ale nie kíl... 😀 😀 😀

lubka0506
23. nov 2010

...a ešte som zabudla neviete mi babule poradit? objednala som si cez net Femibion 800 a už mi prišiel-neviem či ho mám začat brat aj ked som 14DC. Je to jedno?A možem po dobratí začat brat hned dalšie balenie? Dakujem 🙂

terry123
23. nov 2010

@tessinka To je dobra spravicka 🙂 Supeeer. 😉
@zuzu100 ☹ ☹ ☹ och joj, to nieeee 😢
@lenkalienka01 @xeroma Ahojte kocice a vela stastia 🙂
@sliver @tessinka @lubka0506 Vcera sme sa teda v Martine stretli v hojnom pocte,ako citam 😀 😀
K tym protokolom asi tolko.Ja som bola O.K,len manzel mal zlu morfologiu a hned nam supli dlhy. Asi je to individualne a je na lekarovi,aby zvazil lepsi variant. Nam dali aj teraz zas dlhy...
@sliver Vek 33, 1.IVF dlhy protokol,ja O.K, manzel zla morfoska
2.IVF tiez dlhy protokol- uz nech to mam za sebou
@bbtina Ako ti to vychadza? Ja som dnes 2 DC,dnes som pichala okrem Dipherelinu aj Menopur. V piatok na krv a sono.

lubka0506
23. nov 2010

@zlatanka30 všetko najlepšie k zajtraiším narodeninám 🙂 cmuk 🙂

terry123
23. nov 2010

@bbtina Uz som si precitala dozadu chi chi😀 😀 Takze zacinas 6.12. To sa budeme navzajom povzbudzovat 🙂

tessinka
23. nov 2010

Ahojte, všetky, fuha, len pozerám, ako nám to tu dnes ožilo 🙂 .

Mám sa do štatistiky pripojiť aj ja, aj keď sme ešte neabsolvovali ivf?

Inak, v centre je to zábavné, keď som tam, tak už len pozerám, či by ste tam niektorá mohli byť...

-)

Zlatanka, tak všetko najlepšie!
@sliver , a čo vody už je menej? Teraz čítam, že Tvoje bábätko má už 4 mm... krásne... Dobre si hladkala.

jada1
23. nov 2010

@tinara23 povedz manželovi, že Šturec je prejazdný 😀 😀 , dnes sme boli v MT, bola som na krv, takže len tak na otočku. Odkáž mu, že vôbec nemusí mať z toho nervy. Určite budete z tadiaľ odchádzať s dobrým pocitom. Napíš potom 😉

terry123
23. nov 2010

@tinara23 Neboj,urcite ta povzbudia 😉

zlatanka30
23. nov 2010

@lubka0506 neviem este uvidim ake budu vysledky hormonalneho profilu.
@tessinka dakujem za prianie aj lubke 0506

zuzu100
23. nov 2010

@terry123😢 Dnes som dostala aj menzes ☹ 30.nov ideme aj my do ISCARE 1x

petuska123
23. nov 2010

@lenkalienka01 ahoj hej ja tietz chodim do MT do iscaru..nakblisie tam idemem 10.12.na kontrolne vysledky nam povedia a a dozvieme sa co bude dalej

sliver
23. nov 2010

@tessinka - pridaj sa, to nie je štatistika ludí ktorí majú za sebou IVF ale protokolov 😉 hráme sa na doktoríkov a chceme prísť nato aké zhruba kritéria na krátky a aké na dlhý protokol 😉

@zlatanka30 - všetko najlepšieeeee

@lubka0506 - ja by som tiež rada išla do roboty ale drahý povedal že po všetkých týchto problémoch ma nepustí.... že sme sa tak natrápili a snažili, že nebude riskovať vôbec nič!

ozi kočeny, po IVF ste normálne chodili do roboty? tehulky ostali ste doma alebo pracujete?

terry123
23. nov 2010

@zuzu100 🙂 ja viem,ze teraz ti je smutno presmutno, no bude lepsie 🙂 V MT ti dodaju nadej a budes tehu 😉
@sliver Urob ako najlepsie vies. Ja som pri 1.IVF chodila do prace,a bolo to o nervy...teraz este chodim,ale za chvilu chcem ist na PN,nech som viac v klude,hlavne kvoli castym navstevam centra...
Uvidis ako ti bude,co ti odporuci lekar, hlavne sa sétri a hladkaj bublinku...pokladik najvacsi 😉

janemari
23. nov 2010

@zlatanka30 aj ja sa pripajam vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

tessinka
23. nov 2010

@sliver , tak tu sú moje údaje: Vek - sladkých 35 🙂 , problém na oboch stranách, jedno úžasné dietko- prirodzene, asi zázrak, niekoľkoročná výroba súrodenca, jedno iui za, druhé pred. Ale berme to len ako hru, lebo však my sa v tom nevyznáme. Aj keď mnohé mám teoreticky naštudované kopec vecí... V centre vedia, čo robia. Ja už mám v poslednom čase pocit, že niekedy je vedieť veľa dosť zavádzajúce. Človek len premýšla a vŕta sa v tom, niektoré veci si môže zle vysvetliť ... potom má pocit, že na to prišiel, a je to úplne inak... Predsa len, odborníci lepšie vidia súvislosti...

Podľa toho, čo som zatiaľ vypozorovala, predpokladám, že dlhý protokol asi majú skoro všetci, najmä ak je problém na strane ženy alebo na oboch. Krátky asi majú iba ženy, ktoré sú úplne v poriadku, kde je asi problém na strane manžela. A teda organizmus ženy zvládne kratší ale možno intenzívnejší zásah a v podstate to zvládne za kratší čas. Čo myslíte?

tessinka
23. nov 2010

@sliver , ja mám kamarátku tehuľku po asistovanej reprodukcii, a veru je na PN odzačiatku. Najprv mala trochu problémy a teraz už asi do pôrodu do práce nepôjde - no a potom si budú doma užívať s bábätkom. Tiež to nechcú riskovať - a ani sa im nečudujem, tiež si veľa preskákali, kým sa ro podarilo, niekoľko rokov, takže tých 9 mesiacov, to je už asi malina.
Je podľa mňa úplne fuk, o akú prácu ide - v každej sú stresy.

Keď som bola tehotná, raz som musela ísť na dva týždne do nemocnice, bola som už v siedmom mesiaci, a stretla som tam babule tesne pred pôrodom, ktoré tam ležali od tretieho-štvrtého mesiaca, lebo mali komplikácie...Takže oproti tomu byť doma na PN, relatívne zdravá, len preventívne, s vycházkami a možnosťou stretávať sa s ľuďmi , je asi úplná pohoda, ktorá stojí za to.... Ale však uvidíš...Aj čo ti povedia lekári....Ale je celkom pravdepodobné, že ti navrhnú PN.

petuska123
24. nov 2010

@tessinka ahoj ten protokol ktory spominate je co???od toho zavisia financie a postupy???

crazybabenka
24. nov 2010

@sliver ja som síce nebola na IVF....ale hneď ako som zistila, že som tehu....ostala som doma.....aby sa krpec mal čo najlepšie 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre