Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
30. jún 2010

baby to je ešte nič......ja som si urobila vtedy v piatok 2 s pozitívnym výsledkom.....a kým som išla na sono v utorok.....tak som ich stihla 12.....ale našťastie mali v lekárni akciu 2 v 1 😀

bbtina
30. jún 2010

🙂))))) sme hrozné však nie a nie uveriť že sa to v niektorých prípadoch podarilo. Ale tento rok je velmi plodný, výjde to každému a fertig

zuzana_18
30. jún 2010

@bbtina presne,ja som mala šok,že to vyšlo na prvý krát.Fakt komédia s tými testami,to je sila,ja keď mi ukázalo siedmy deň prvý krát jasné čiarky,tak som spravila 3 naraz,či dobre vidím 😀 😀 😀 Chorá na nervy.
To sa v MT ani nepriznám.lebo chudioatko docent si pomyslí,že tam má nejakú psychopatku.No ale to ja sa len tak potichunku tešíííím.Ale už aj drahý chytá odo mna chorobu,ráno vstane a dá mi otázku-aké máme čiarky?Silnejú?

bbtina
30. jún 2010

Teš sa a riadne nahlas 🙂))))))))))))) Veď to stojí za to
@zuzana_18

zuzana_18
30. jún 2010

@bbtina preeesne ako hovorííš a budeme sa spolu takto tešiť všetky čo sem chodíme.....

janka134
30. jún 2010

ahoj dievcata tak teraz som volala ,aby toho nebolo malo idem zajtra po recept volaky hormon mi klesol tak budem pichat3x zuzana18neviem este presny den ale asi v stredu v piatok mi hadam povedia lebo v pondelok sviatok 🙂 😉

crazybabenka
30. jún 2010

@zuzana_18 zuzi kludne sa priznaj......ja som sa priznala......tak sa doc. smial so sestričkou, že som rekordérka......ale po toľkých negat. testoch je to krása vidieť 2 //.......môj mangel je presne taký ako tvoj......len ten už vstáva s otázkou ako ste sa vyspali lásky moje.......a skôr ako ja dostane pusu bruško 😀

miminap
30. jún 2010

janemari, ja som testla uz na 6 den po ET, mala som PK, testovala som poobede, lebo som sa zlakla spinenia a mala som uz // nzretelne viditelne, zial, potom som dostala MS ☹ ale na 6. den uz bolo vidiet, ze hcg stuplo na teste.

zuzana_18
30. jún 2010

@crazybabenka no ak sa ma opýta,tak poviem tak opatrne,že som to s tým počtom trošku prehnala,ale on je zlatý,určite to pochopí 🙂 .Obdivujem baby ,ktoré testujú až po desiatom dni albo vôbec.Čakajú na krv,tak to klobúk dole pred ich trpezlivosťou.

zuzana_18
30. jún 2010

@crazybabenka,čítam,že si v 11.týždni,už Ti je riadne vidieť bruško?Či to je ešte málo?Sa pripravujem,aké oblečenie mám pozerať 😉

crazybabenka
30. jún 2010

@zuzana_18 akurát mm skonštatoval, že nie je nič vidieť......no ale ja som mala "bruško" aj predtým a od začiatku tehu som schudla 12kg čo som stále objímala záchodovú sanitu......ale už na niektorých veciach cítim, že nejak cez bruško tlačia 😀

janemari
30. jún 2010

@janka tak super ze rastu,A kolko ich mas? @zuzana tak ja mam v supliku len dva testy takze asi budem podstivo cakat do toho 12 dna po ET.Aj ked ma to bude urcite lakat testnut rano ked pojdem k dokine na kontrolu a to bude 6 alebo 5 den. 😅

janka134
30. jún 2010

janemari je ich iba7ci 8 a potom male zajtra idem po dalsi recept ako sa mas po tom vsetkom ja ok len sa bojim na piatok ja mam problem kym mi zoberu tu nestastnu krv dnes na 5pichnutie im to vyslo ale bolelo to jak s...a 🙂 😉

zuzana_18
1. júl 2010

@crazybabenka fúha,tak Ty si aj vracala?Vraj sa vracia pri dievčatku..aspoň to som sa dočítala,určite to nemusí byť pravidlo,asi iba nejaká štatistika.Tak teraz už len pekne papkať a priberať.
@janemari,to ťa teda obdivujem aj keď sa s Tebou stavím,že ťa to teda lákať bude.Mojím štartovacím bodom bolo to,že ma večer tak naplo,že som bežala na WC a už to bolo v záchode.Tak som hneď bežala pre test a bolo to tam.Aj keď to vôbec nemuselo súvisieť,no ale nakoplo ma to.Teraz ma bolieva žalúdok.Tak dúfam,že ako bude stúpať tehu,bude stúpať aj ranná nevoľnosť.No napríklad ráno som sa zobudila o pól 4 prosím pekne na to,že som tak strašne hladná,že ai odpadnem,tak som teda pekne vstala a išla robkať salámkové chlebíky. 😀
Baby všetkýýýýýýýýýýýýýýýýýýým Vám tu prajem úprimne takéto starosti.Pekný slenečný deň!

buba78
1. júl 2010

ahojte, ja som tiez testoval ana 10den, uz som nemohla vydrzat, nevidel aosm nic a nakoniec po hodine som test vylovila z kosa a zbadala dve ciarky, nie moc silne, nakoniec vecer som zacala trochu spinit, hned som volala doc., rano som isla na sono a krv, ked mi poobede zavolali ze sme tehotni skoro som odpadla, tyzden mi trvalo kym som to pochopila asi od stastia, to cakanie je strasne a chapem preco tak casto testujete, je to prirodzene, vsetkym drzime spolu s malou paste

crazybabenka
1. júl 2010

@zuzana_18 juj len to nehovor môjmu mangelovi.....tomu je jedno čo to bude......hlavne nech je to zdravé........a nech je to chlapec 😀 a svokra sa naobíjmala záchod celých 9 mes a môj muž je chlapisko ako hora 😀

megynka
1. júl 2010

ahojte 😉
ja budem teraz testovať len v tom prípade ak sa budem cítiť inak ako pri predchádzajúcich ivf a to znamená, žiadne pobolievanie podbruška a špinenie, inak netestujem lebo bude všetko jasné 😉

bbtina
1. júl 2010

@megynka , to špinenie ako nie, ale to pobolievanie bruška ako pred menštruáciou je prirodzené, to je niekedy aj sprievodným znakom tehotenstva. Kľudne testuj, ale s mierou a načas, veď keď bude treba tak tam tie // budú 🙂

Baby ja som dneska tak prekvapená z prístupu niektorých sestričiek, si hádam myslia, že sú viacej ako doktori, som sa chcela objednať na sono kvôli folikulometrii, aby som sa nemusela trepať do MT a hrooozny problém, že sú dovolenky a tak. No mne je to jedno kto mi to kukne, len nech viem, či sú folikuly také aké majú byť 🙂

zuzana_18
1. júl 2010

@megynka,príznaky budeš mať teraz iné ako si bola zvyknutá,keďže teraz budeš už tehu!!
A bruško bolieť môže,mňa tak chvľkovo zabolela maternica ale tak,že parááádna bolesť.Ale čo nevydržíme,no nie?
@crazybabenka aj ja mám takého veľkého chlapa 🙂 a tiež mu je to jedno,ale syn je syn 😉 .Zlatí sú tí hoši.

janemari
1. júl 2010

Ahojte koceny 🙂 tak cerstve spravicky.2 dvojkove embryjka sa uspesne dopracovali na jednotkove.Takze teraz mame 4 jednotkove a 2 dvojkove a 1 trojkove. Uz len cakat na den D kedy si drobca zoberiem domov.A urcite mu surodencov nechame zamrazit aby sme si mohli po nejakom rocku ist pre dalsie. 😉

megynka
1. júl 2010

janemari gratulujem, naozaj pekná úrodička 😵

zuzana_18
1. júl 2010

@janemari gratulujem,super!Toto musí vísť na 100%!

crazybabenka
1. júl 2010

@janemari aj keď netuším čo znamená jednotkové dvojkové trojkové aj tak gratulujem a teším sa s tebou

janka134
1. júl 2010

janemari gratulujem aj ked neviem co to znamena ale zajtra sa to mozno dozviem mame ep tesim sa aj ja ja stele tvrdim ze doc,TOMAS deela zazraky 🙂 😉

janemari
1. júl 2010

Tak vam to vysvetlim,to su znamky embrijok 1 je nalepsia kvalita,2 stredna a 3 zla/ale da sa snimi nieco porobit ked sa preberu/.A zalezi to kolko maju buniek/cim viac tym lepsie/,aky maju tvar,a celkovo ako sa vyvijaju.

janka134
1. júl 2010

tak to ti gratulujem budes moct aj prednasat tak dobre to ovladas mne uz hadam zajtra povedia kedy ideme na to 😒

janemari
1. júl 2010

janka viem to lebo nam to embriologicka vysvetlovala.A kedze si tyzden po zadu tak budes maz OPU v pondelok alebo v utorok,

janka134
1. júl 2010

dufam ze to tak bude lebo uz ma ta injekcie bolia picham ich aj na3x a dnes som bola po dalsie lebo mi ubudol daky hormon my mame zajtra ten pohovor drzkaj sa janemari a opatruj pozdravuj manzelika 🙂 😉

janemari
1. júl 2010

@janka aj ja som pichala posledny tyzden 3 injekcie,lebo mi ubudol hormon LH,ale nakoniec sa injekciami napravilo.A myslim,ze ti to nebudu natahovat,hlavne aby si mala dostacnoe velke foliky.Dakujem pozdravim.

bbtina
2. júl 2010

@janemari gratulujem 🙂 Krásne čosi to je, tak už len všetko dotiahnuť do zdarného konca a nech je drobec v brušku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre