Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
15. júl 2010

pre istotu som to poslala 2x 😀

anita12
15. júl 2010

@crazybabenka ... vidím , ale veď neva 🙂 No to sa aj ja bojím, na to sono na srdiečko - či to bude OK, ale potom to musí byť neuveriteľný pocit .. Niekde som tu čítala, že majú mať koncom jula/august dovo, tak možno potom pôjdem na to sono už k svojmu lekárovi.

crazybabenka
15. júl 2010

@anita12 je to neopísateľné.....a keď nám srdiečko pustil z reproduktoru ...... najkrajší zvuk na svete

anita12
15. júl 2010

@crazybabenka ... dúfam, že ho aj my budeme tak počuť. Tak sa opatruj, nech ste ok. Pekný deň.

zuzana_18
16. júl 2010

@anita12 ahoj a Ďakujeeeem strašne moc.Nie,na srdiečko sme ešte neboli,ideme v utorok-20.7.Strašne sa teším a bojím,aby bolo všetko ok ☹ .
Tebe tiež držíím veľmi pallce.Babuľk,ktoré ste tehu,máte ten stav,že vás bolia kríže?Mňa okrem toho občasného pichnutia v maternici a vaječníkoch celkom intenzívne najmä dnes v noci bolia kríže ☹ Je to ok?Ďakujeem.

crazybabenka
16. júl 2010

@zuzana_18 mňa len sem tam.....ale segru boleli celé tehotenstvo.....a čím väčšie brušeno...tým viac boleli kríže.....no ale nevydržíme to pre toho drobca?......pichania v maternici a vaječníkoch sú normálne.....mne na to dal doky magneziove tablety 3*1.....ale poslúžila mi kým som ich nemala aj šumivá forma magnézia, kt. dostaneš bežne kúpiť

zuzana_18
16. júl 2010

@crazybabenka ďakujeeem pekne,no,som sa aj dočítala,že bolesti krížov sú bežné.Tak dúfam,že hej.
Ty ako?Aj idete na tú dovolenku?Už musíš mať pekné bruško v 13.týždni 🙂

crazybabenka
16. júl 2010

@zuzana_18 práveže sa hnevám, že nič...ale keď som bola v pondelok na sone.....tak tam jedna babula hovorila že je v 7 mesiaci a brušenko také akoby prehltla lentilku 😀 ale ja mam aj slaninkové brušeno....takže to asi vidieť veľmi nebude.....ale keď sa zohýnam tak cítim že tam niečo je......no a dovolenka.....tú sme odložili na neurčito....dnes akurát vyplatíme byt.....takže sme radi, že nám ostane aspoň na vyvalenie sa pri Lipt. Mare.....ale bábatko príde do vlastného.....a nebudeme musieť riešiť, či nám predĺžia nájom alebo nie 😅

zuzana_18
16. júl 2010

@crazybabenka super,oveľa dôležitejší je pocit vlastného domova.Gratulujem k bývaniu!Dovolenku si spravíte kedykoľvek a možno už aj s malinkatým drobčekom.Ja som chudšej postavy -som siedmy ttýždeň a mne už normálne niečo vykúka 😲 Moja mamina je tiež taký 47 kilový drobec a povedala ,že už v treťom mesiaci musela mať tehotenské šaty,sranda.A ozaj,do toho genetonu išla krvička?

crazybabenka
16. júl 2010

@zuzana_18 išla išla.....len teraz neviem či to chcem vedieť.....proste od utorku mám fázu.....že nie......lebo mi na sone povedala, že je to pravdepodobne chlapčisko......muž sa vytešuje.....ale vo mne to vyvoláva taký zvlášny pocit, že sme sa o niečo pripravili.....o ten krásny pocit prekvapenia keď ako mi maminka hovorila......jej povedali máte dcérku....(syna jej nepovedali.....lebo sme 2 dievky 😉 ) proste mám fázu.....to už bude asi tá tehotenská demencia 😀

zuzana_18
17. júl 2010

@crazybabenka ty si potom presne ako ja,aj ja len na tú dcérenku čakám.A drahý zase len o synovi básni.Tak som zvedavá,ja som tiež chcela poslať tam tú krvičku,no ale neviem,neviem...
peknú sobotu všetkým aj keď nechutnú,zase horúcu 😠

janka134
17. júl 2010

ahojte dievceta tak aj ja idem zo zlyma spravami vcera zacala som spinit tak je tomu koniec dnes je tam aj krv ale ziadne lutosti hlavu hore este mame mazacikov tych supnem vsetkych naraz vcera som si poplakala cely den dnes ma to pomaly prechadza ale boly to pekny den ☹

zuzana_18
17. júl 2010

janka134 ahoj,nezúfaj ešte a nehádž to za hlavu.Ešte tomu daj šancu-lažkaj si a nenamáhaj sa.Volala si dokimu?Zavolaj,aon ti pravdepodobne zvýši utráč a tým je šanca ,že malinké ešte udržíš.Tak sa držkaj!Myslíme na teba!

janka134
17. júl 2010

ja ss ho planujem dnes vysadit lebo uz je tam krv nebudem sa trapit po ps.stranke to zvladam velmi ale velmi zle este ze mam manzela preto som pisala ze nechcem ziadnu lutost 😒

zuzana_18
17. júl 2010

@janka134 tak to vezmem z druhej stránky-žiadne ľutovanie 😉 Aspoň sa riadne vyjašíš v lete,užiješ si slnko,vodu,proste leto ako sa patrí,lebo inak by si musela byť veľmi opatrná,aby si iečo nepokazila.Tak držím palce hlavne pri druhom kole.

janemari
17. júl 2010

@janka134 - tak pojdeme spolu na KET 😉 ale to bude asi az koncom augusta. 🙂

janka134
17. júl 2010

urcite sa este stretneme a dufem ze budeme mat ci slavit

janemari
17. júl 2010

@janka134 no ja neverim ze budem nieco slavit,jedine ak tak uzavretie etapy ivf.Ale tebe budem samozrejme drzat palec 😉

janka134
17. júl 2010

janemari neber to tak tragicky co nas nezabyje to nas posilni 😉

janemari
17. júl 2010

@janka134 ja to neberiem tragicky,ale neocakavam zazraky. 😖

janka134
18. júl 2010

janaemari ja ties neverim v zazraky ale v kutiku duse verim za sa to dobre skonci ale ale uz nie ako pred olpodnenim ja som tomu uverila nic ine som nepriúustala a v piatik sok ja som myslele ze som sa zblaznila mm musel ostat somnou doma nechcem to uz tak zazit tak radsej tomu moc neverim a ked sa to podari budem len stastna ☹

megynka
18. júl 2010

dobré ránko 😉 dnes sa rozhodlo - naše 4 ivf skončilo bez ET....nemám k tomu viac čo dodať

crazybabenka
18. júl 2010

tak toto je už naozaj sila......tvrdila som, že nás s manželíkom šťastie obchádza.......a nepodarí sa aj to čo neexistuje aby sa nepodarilo......ale keď vás babule moje čítam, zisťujem, že sme šťastný ľudia.....a že to šťastíčko predsa len poletuje......všetkým vám kúsok s neho posielam 🙂

janemari
18. júl 2010

@crazybabenka keby sa tak dalo stastie rozdavat,tak by sme boli vsetci stastny.Ale bohuzial nejde to a preto si uzivaj svoje stasticko.Ja idem dnes prvykrat do roboty nocnej a som zvedava ako si zvyknem,lebo stale ma pobolieva brucho.

crazybabenka
19. júl 2010

@janemari noooo tak to ti nezávidím......ja som skúšala pár krát nočnú ako brigádu ešte cez výšku.....a o druhej ráno som ani nevedela ako sa volám.....a potom som mala týždeň prehodený režim......cez deň by som bola spala a v noci som čumákovala do stropu......to nebolo ako chodiť na disco 😀

janka134
19. júl 2010

tak ako janemari bolo v praci mna to caka od 1aug.vobec sa netesim uz teraz mi je zle ked si na to spomeniem

megynka
19. júl 2010

ahojte, dnes sme boli ešte na pohovor v centre, od dnes sme zaradení do programu darcovských vajíčok,držím vám všetkým palce aby sa vám darilo na ceste za bábätkom a mali ste šťastie, ja potrebujem vypnúť a preto do tejto témy už nebudem prispievať, aspoň nejaký čas určite nie.... ahojte a majte sa krásne

livia55
19. júl 2010

magynka vy ste mali v Martine robenu aj genetiku, nemyslim spermii ale tu čo robi Bratislava?

janemari
19. júl 2010

Ahojte tak ja idem do centra vo stvrtok a dohodneme co a ako dalej.Ale podla mojich vypoctov by to vychadzalo na koniec augusta KET.@janka134 takze uz to mas potvrdene ze je koniec?A co ti doki povedal?Ja som to prezila v pohode aj ked kolegovci su taky odmerany a tie pohlady 😖 normalne som dostala z oci 😠 @megynka budem na teba mysliet a drzat palce.

janka134
19. júl 2010

janemari ano mam to potvrdene nic mi na to nepovedal iba ma pozrel ale este stale tam mam 1cm vody som obiednena na konzultaciu 9,8 to je hned po ich dovolenke aby som mohla brat hned na dalsi ms lieky a zyciatkom septembra tam supneme vsetky naraz ak budu pouzitelne budem na teba mysliet a tan stvrtok sa mozeta zastavit na pokec vymenime si infofmacie 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre