Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
26. júl 2010

@lubka0506 už keď si toľko vydržala kľudne vydrž ešte tie 2 týždne, v MT nemajú taký nátresk ľudí,t ak je tam individuálnejší prístup ak v BA, tam som počula, že sa lekári aj striedajú keď nestíhajú, takže aj keď si objednaná k jednému, možno sa sním ani nikdy nestretneš. Ale myslím, že starostlivosť musia všetci poskytovať rovnakú,t akže je to len na Tebe, čo Ti viacej vyhovuje,no a určite by mal ísť s Tebou aj manžel na konzultáciu, zrejme mu budú robiť spermiogram 🙂

crazybabenka
26. júl 2010

@lubka0506 ahoj ak ti môžem poradiť choď do MT .....aj moja známa teraz prechádza z BA do MT....presne ako ti napísala bbtina....doktori sa tam striedali.....čo bola 4x tak zakaždým išla k inému ako bola objednaná.....a nakoniec aj tá doktorka s ktorou bola ako tak spokojná odišla.... doc. Tomáš je trpezlivý anjel.....a aj personál je skvelý....ku každému majú skvelý prístup

zuzana_18
26. júl 2010

@lubka0506 uvidíš,že nebudeš banovať:Som presvedčená na milión percent.Sú kamarátski,veď uvidíš, dáš nám potom za pravdu.Tiež som sa objednávala prvý krát mailom,ktorý bol na nete a volali mi hneď z BA.Ja reku,ja ďakujem,ale ja hľadám konkrétne docenta Tomáša.A asi tak dve hodinky na to mi už volal docent.Bol suprový,už keď povedal,že sa bude na mňa a milého tešiť ,tak som vedela,že je ten,ktorého som hľadala. 😉

anita12
26. júl 2010

@lubka0506 .. ak sa smiem zapojiť, tak určite aj ja odporúčam Iscare Martin. Mňa až dojímal ten ľudský prístup, profesionalita a pochopenie . Poteším Ťa , že dovolenku majú len týždeň, skrátili ju, nakoľko im to nevychádza s pacientkami. Aj podľa tohto vidíš, že pacient je na 1.mieste. Mne to hovoril pán Docent Tomáš v piatok 23.7., nakoľko som tam bola ešte doobeda ( dopadla som tak ako dopadla.. ☹ ) Takže od 2.8. by mali ordinovať, aj mne hovoril aby som vtedy prišla. Mám aj skúsenosť s Iscare BA a to sa z MT nedá vôbec porovnať...

lubka0506
26. júl 2010

🙂 baby Dakujem vám všetkým! 🙂 ste zlaté som rozhodnutá íst do Martina a pomohli ste mi rozhodnút vy...Dakujem všetkým. Už tolko počkám. Ked som bola v GF v BA tak doktorka čo som k nej patrila bola velmi milá,ale len 2 krát. Potom som bola vždy u iného doktora a raz som náhodou natrafila na tú moju a bola velmi nechutná...tak som si pomyslela svoje. 😒 Hovorili ste že 2,8 by už mali robit. Určite tam zavolám hned vtedy. 😉 Vdaka. 🙂

janemari
26. júl 2010

Prisla som vas pozdravit,dnes bolo vela prace a skor sa mi na net nedalo.@lubka0506 rozhodla si s aspravne,uvidis ze neolutujes. JA uz ratam dni do KET lebo mna ide v tej praci trafit slak.Ludia to ste nezazili ako vedia byt niektory hieny.JA len dufam,ze KET vyjde lebo sa tam zblaznim ☹

zuzana_18
27. júl 2010

@janemari nebojkaj,vydrž,KET víde na 100%.Budem na vás všetky myslieť.

crazybabenka
27. júl 2010

@janemari pre svoju pohodu si takých ľudí nevšímaj.....ja si vždy poviem, že aj na takých ľudí slnko svieti a mňa môže nahnevať len inteligentný človek a oni k nim nepatria....keby si vedela....koľko som slzila keď som odchádzala z roboty....ako ma "dobré" kolegyne stále omieľali, že si chceme zobrať hypotéku....a teraz malé dieťa.....a ako chceme vyžiť....nie aby sa s nami tešili, že po takom čase sa nám to podarilo......a riešili kopec ďalších "podstatných" vecí....ako viem, že s časti majú pravdu, že to bude po finančnej stránke ťažké......ale dieťatko je zázrak

bbtina
27. júl 2010

@anita12 to vážne???? A nevieš, či aspon doc. nebude náhodou fungovať na maily?????? To by znamenalo, že by som IUI stihla ešte aj tento mesiac, čo by bolo super,juuuj idem hneď písať, Normálne som ostala aj potešená aj bezradná, že ak mi to neschváli.....

janemari
27. júl 2010

@crazybabenka len niekedy sa to neda ustat.Len jedna kolegyna vedela ze idem naIVF a tej doverujem.Druhe nevedeli o co ide/alebo sa tvaria ze nevedia/.A hned prvy den ked som prisla do roboty ani nie 2 hodinky po zacati prac.doby mi jedna povedala.Ze preco nejdem na matersku,nemusela by som chodit do prace a uvolnila by som miesto pre druhych 😠 A nadruhy den mi zacali nahovarat z nicoho nic,ze zeny co velmi myslia na dieta nemozu otehotniet a bla bla bla.Pred tym ked som im vysvetlovala ze mam zdravotny problem,tak ma isli presviecat ze si to namyslam.Co by si im povedala?

bbtina
27. júl 2010

@janemari na to jediná odpoveď , kto neskúsil nech nesúdi. Určite sú to závistlivé komunistické tetky, čo ich ide zloba zožrať. Neviem, ak by veľmi do mňa rýpali, tak by som im normálne vysvetlila, ež mám závažný zdravotný problém a že pre mňa je dieťa dar a nie niečo čo trebas len vychovať a poslať preč. Viem ťa pochopiť takýto kolektív zoberie človeku aj chuť chodiť do práce. Ale proste vybuchni v normálny hysterický záchvat, možno sa ťa budú aspon báť a dajú ti potom pokoj......

janemari
27. júl 2010

@bbtina skusala som uz vselico a cim rozunejsie argumetny som im davala,tym ma na vacsiu opicu obracali.Nakoniec som uz bola pre nich taka tupana,co si nevie dat ani vodu na kavu uvarit.Lebo cokolovek poviem,alebo urobim oni vzdy presne naopak.A tak viem ze sa im nic neoplati vysvetlovat,lebo to nebude mat ziaden vyznam.

crazybabenka
27. júl 2010

@janemari jediné čo by som im povedala, že jediné čo im neprajem.....aby oni alebo ich deti nikdy nemuseli zažívať to čo teraz musíš zažívať ty......a keď ani to nepomôže .....tak by som si ich prestala všímať....nech si hovoria čo chcú.....klebetnice a zlý ľudia potrebujú pozornosť.....a keď ju nemajú....tak sú nešťastný......prestaň si ich všímať.....ignoruj ich.....a to bude asi najlepšia odpoveď.......vieš ako sa hovorí v tom porekadle....celý deň sa usmievať....ani nevieš koľko neprajníkov tým naštveš 😉

janka134
27. júl 2010

janemari kasli na nich ved od augusta budeme tehulky a vsetko sa vyriesi neboj vsetko zle je na bieco dobre ja som uz vypisana do prace od 1 tesim sa konecne mezi ludi ale len na mesiac potom ket a marodka 🙂

janemari
27. júl 2010

@crazybabenka ved presne to robim.Ignorujem ich a nic nevysvetlujem.Ved naco,strata casu a si hovorim,ze nemate ani ponatia cim som presla a cim prechadzam.Ved tazko ta pochopi ten kto prisiel k dietatu ani nevie ako. @janka134 tak sa pekne prestriedame ty do prace a ja na dovolenku 😉

lubka0506
27. júl 2010

ahojte 🙂 janemari kašli na tie bosorky!!! a najlepšia obrana je útok 😉
ako sa máte? 🙂

bbtina
27. júl 2010

@janemari a nemáš možnosť zmeniť zamestnanie? Či sa ti to pred KET ani nechce riešiť. Juuuj veľmi budem na teba myslieť nech Ti to dopadne dobre, aj pre tvoje šťastie aj pre to, aby si sa ich už zbavila. nechápem ako môžu byť takýto ľudia, čo vyhladávajú len rozpory.

anita12
27. júl 2010

@janemari ...naozaj na to niet slov, ľudia dokážu byť naozaj zlí... Vedia sa baviť ešte aj nad ľuským nešťastím. Ale presne ako Ti crazybabenka napísala, treba sa nad tými primitívmi len povzniesť, nevedia si predstaviť čo si my musíme prežiť. Ja mám tiež veľmi stresujúce zamestnanie, ja som ale nikomu v práci nič nepovedala, ja teda málo komu dôverujem (skúsenosť ) . Jednoducho som zostala na PN hneď po OPU, poslala SMS že budem mesiac doma a vypla služobný fon . A tiež som sa minulý týždeň dozvedela takú fámu, že som vraj odpadla , preto som PN ( ľudská fantázia je neskutočná ). Takže Ti veľmi veľmi držím palčeky, nech je KET pre Vás ten deń D. Budem sa Tešiť aj z Vášho úspechu.
A držkaj sa !

anita12
27. júl 2010

@bbtina .... tento týždeň tam nikto nie je, na mail neviem či by Ti odpovedal, ale od toho 2.8. si myslím, že sa Ti ozvú. Držkaj sa, veľa šťastia!

bbtina
27. júl 2010

@anita12 Ďakujem, pre istotu som napísala, aby som niečo nezmeškala, hádam sa nebudú hnevať, a keď sa ozvú budem už pripravená rovno tam ísť 🙂))))

crazybabenka
27. júl 2010

@janemari hlavne nedaj na sebe vidieť, že ti to ubližuje.....lebo o to im presne ide....proste jedným uchom dnu a druhým von

anita12
27. júl 2010

@crazybabenka ... a ty ako sa držkáš? už bruško vykukuje ? Už 15.týžden - nádhera

crazybabenka
27. júl 2010

@anita12 trošilinku.....keď sa poriadne napapam tak je väčšie 😀 ale inak sa máme dobre drobček už má 10 cm.....rastieme ako z vody

lubka0506
28. júl 2010

ahojky 🙂 ked set išli na prvú konzultáciu do MT čo ste potrebovali? Aj nejaké odporúčanie? 😒

bbtina
28. júl 2010

@lubka0506 no ja som povedala svojmu gynekologovi, že tam idem a on mi prefotil zo zdravotnej karty výsledky z hormonálneho profilu, z bežných vyšetrní, folikulometriu čo mi bola robená, správu z laparoskkopie, keďže som ju absolvovala a spermiogram nebolo treba, lebo v MT urobili vlastný 🙂

lubka0506
28. júl 2010

@bbtina takže žiadne odporučenie 🙂 Dobre ja len kvoli tomu že mám íst zajtra do nemocnice a vybrala by som si kartu 😵 dakujem

janemari
28. júl 2010

@lubka0506 ja som si tiez poprefocovala to co bolo treba a to som im zobrala a aj im to nechala.Budes vypisovat formular takze tam vsetko uvedies aj pri konzultacii si vsetko vyrozpravate takze nebudes uz nic viac potrebovat.
A co sa tyka kolegyn presne ako pise crazybabenka jednym uchom dnu a druhym von.Zo zaciatku to bolelo,kedze to bolo cerstve ten neuspech,ale potom som sa nad nimi zamyslela a dospela som k nazoru,ze potrebuju riesit inych aby si nemuseli priznat to aky zivot maju oni.A hovorim si ze oni figu vedia cim som si presla a co ma este caka.

crazybabenka
29. júl 2010

@janemari správny postoj.....oni nestoja ani za jednu tvoju myšlienku

janka134
30. júl 2010

ahojte babule ako sa mate ja mam ist v nedelu do prace a teraz som ochorela dufam ze to prejde inac nic nove sa u nas nedeje

janemari
31. júl 2010

@janka134 tak zostan doma na PN s chripkou a potom pojdes na tehu PN 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre