Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

pici
24. okt 2011

@lubka0506 to je nejaka fanaticka...

lubka0506
24. okt 2011

@pici určite...

zlatanka30
24. okt 2011

@pici citala som to.velmi sa ma to dotklo,pretoze u nas su darovane -zmrazene embryjka jedina sanca ako mat babo.je mi z toho velmi smutno ,aky clovek dokaze byt. ☹

pici
24. okt 2011

@zlatanka30 netreba si ju vsimat. prd ona vie...

zlatanka30
24. okt 2011

@pici ved ano

lubka0506
24. okt 2011

@zlatanka30 ano ludia dokážu byt krutý!
@pici netreba si to všímat 🙂...babule dobrú noc a krásne sny! 😉

petuska123
25. okt 2011

@pici ahoj hej ?si jej napisal ip??a aj ti odpisala?

petuska123
25. okt 2011

😒 kde ste?

daska1977
25. okt 2011

baby, dnes dávali reláciu Neplodnosť na dvojke a bolo tam o centre Iscare ale v Čechách... ak Vás to zaujíma, možno to bude aj v archíve dvojky...(STV)

petuska123
25. okt 2011

@daska1977 ano to bolo opakovanie zo vcera a v archive to je uz som si to kukla

mabumi
25. okt 2011

ahojte 🙂
co nove? nestiham sem chodit 😕
tu temu som aj ja zaregistrovala, aj som prispela 😀 . ani mi neodpovedala, asi nemala slov 😀
@petuska123 gratulujem ti 😵
@lubka0506 a ty co mas nove moja? uz si po alebo pred 😅 ?
@zlatanka30 a ty ako?
@pici o tebe viem, ze cakas na vysledky. nieco nove? drzim palce
ja stale nic nove, preto ani neprispievam 😖

zlatanka30
25. okt 2011

@mabumi ahoj zlatko.v iscare sme uz skoncili.ideme do brna

mabumi
25. okt 2011

@zlatanka30 ano a uz si aj objednana? to pôjdes na ten soft, vsak? budem siiiiiilnoooo drzat palce 😵 a cerpat z tvojich brnenskych skusenosti 🙂
ja som uz dva mesiace bez hormonov a mam lepsi pocit 🙂 . buduci mesiac ma asi caka ta operacia a potom zas hormony a IVF v Iscare. ale ak to znovu nevyjde, tak som rozhodnuta tiez pre nieco ovela lahsie na hormony. myslim si, ze uz som ich do seba popchala viac ako dost 😒

zlatanka30
25. okt 2011

@mabumi ano som objednana.nejdeme na soft sme zaradeni v darcovskom programe.

mabumi
25. okt 2011

@zlatanka30 aha, na embrya? teraz sa to uz musi podarit 😉
v brne je to tusim aj lacnejsie a rychlejsie vsak? co vam povedali na uvodnej konzultacii? lisili sa tie nazory od nazorov v iscare?
aj ja som uvazovala nad tym, ze by sa oplatilo vypocut si aj niekoho ineho este 😖

zlatanka30
25. okt 2011

@mabumi ano je to hlavne rychlejsie.nas do brna odporucil docent

mabumi
25. okt 2011

@zlatanka30 tak dufam, ze to bude co najskôr a hlavne uspesne 😵 😵 😵

helen5
25. okt 2011

@dana1972 aj ja si to picham čo ty a tieš čakam na menzes dnes rano som dobrala poslednu tabletku.logest . niesom ja nervozna a byvam pod tatrami

simi81
25. okt 2011

ahojte chcela by som sa dnes som volala do poistovne mam to schválene musi sa v iscare čakat kym to nepride postou alebo mam zavolat sama mam mat dlhy protokol a neviem na ktory den by som mala začať nesurila by som ale vo stvrtok mam dostat a chcela by som to stihnut uz teraz

helen5
25. okt 2011

@daska1977 Ahoj ja som to počuvala cele . a je na 2 medicina@stv.skaj aj martin tam spomenuli

helen5
25. okt 2011

@simi81 Ahoj aj ja mam dlhy protokol a tieš čakam na mrchu . dnes som aj poslednu tabletku dobrala a od nedele sa picham nič to nieje len kus štipu diabolki

dana1972
25. okt 2011

@simi81 ahoj dlhý protokol sa začína na 16 DC ..... ja mam tiež dlhý a na 16 som začínala takže stíhaš 😉 😵

simi81
25. okt 2011

@dana1972 ahoj tak to dúfam ved idu vianoce takze asi mam čakať kym zavolajú oni čo ☹

dana1972
25. okt 2011

@simi81 asi ano ....a poisťovňa to už poslala do centra

simi81
25. okt 2011

@dana1972 vo stvrtok uz schvalili aj lieky a vraj začiatkom tohto tyzdna to pojde na postu

lubka0506
25. okt 2011

@daska1977 ja som to tiež pozerala 🙂
@mabumi ja mám po OPU a čakám na transfer a či bude Predimplantač. genetika ešte uvidíme. Snažím sa sem chodit menej... 😒
@simi81 nič za to nedáš ked zavoláš do poistovne vysvetli im čo chceš vediet a podla rodného čísla ti budú vediet povedat či je to schválené alebo nie.

simi81
25. okt 2011

@lubka0506 ja to mam schvalene ale ci v iscare neobjednajú pred tym ako im to pride postou

zz12
25. okt 2011

@simi81 neboj zlatik, pekne akurat to stihnes, Uz mas doma taky papier co sa vola Dlhy IVF stimulacny protokol? a na nom napisane vsetky pokyny, ak nie, tak si ta este zavolaju na konzultaciu aby ti vysvetlili co kedy ako brat a pichat, a preto ja na tvojom mieste by som tam zavolala,dohodla si stretko a medzi tym im vlastne dorazia papiere z poist, a oni ti mozu az potom dat recepty, ide o to ze v ziadosti je napisane cislo vynimky na ktoru lieky dostanes, teda ze ti preplatia cast ceny. ALe urcte tam zavolaj a dohodni sa, oni su velmi zlati, budes kludnejsia a za jeden telefonat to stoji, no nie 😉

ahoj kocky, ja sem chodim velmi malo ale obcas aspon precitam 😕 ako sa mate, vsetkym velmi velmi zelam aby im to vyslo, pozdravujem hlavne cakatelky po et 😵 😵 😵

@petuska123 gratulujem zo srdiecka, hura hura, 😵 velmi sa tesim z takych to super spraviciek, velmi to pomaha v taketto smutne dni

zz12
25. okt 2011

a prosim este ja mam jednu otazku , prosim co vam povedala embryologicka, pri rozmrazovani embryi ze maju lepsie vysledky pri PK alebo pri 2-3 dnovych emb, ako preziju rozmrazenie?

mabumi
26. okt 2011

@lubka0506 fuha, tak to ti silno drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵
a kolko vajok odobrali? kedy si mala OPU? teraz sa to urcite podari 😉 😉 😵 . nam vsetkym "inventarom" 😉 😀
na vianoce budes mat najkrajsi darcek 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre