IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adulka1989
21. máj 2018

@happy30 kolky deň po..

normab
21. máj 2018

@adulka1989 happy je den za mnou cize je 11 dpo

adulka1989
21. máj 2018

@happy30 krásne

adulka1989
21. máj 2018

@normab tak to veru ma tie testy silné pozitívne ako na dvojky

zdenka67
22. máj 2018

@happy30 uz som ti pisala aj v druhej skupine, ja som mala po prvom iui 10den po taketo krasne ciarky a cakam dvojicky 🙂

normab
22. máj 2018

No zeny moje ja sa asi pototo.. 😱

zoja82
22. máj 2018

@normab wau, nieco sa mi tam zdá 🙂 zajtra je den ms?

normab
22. máj 2018

@zoja82 zajtra idem na krv, ms az stvrtok..no som zvedava lebo ma boli spodok furt.. ale moj prvy ako tak pozitivny test po tri a pol roku 😂

zoja82
22. máj 2018

@normab držím palce, aby zosilnela...ja mam vo stvrtok krv a ms štv alebo piatok, ale dnes som este nestihala testovat, len mam pocit akoby sa mi isla spustit kazdu chvilu..a o tych pozitivnych ani nehovorim, ja som mala len vdala stopam ovitrele 🙂

normab
22. máj 2018

@zoja82 drzim palce..kolkate iui?? Ja uz nemam testy takze zajtra krv ukaze..dufam ze si nestrielaju zo mna testy 🤔

zoja82
22. máj 2018

@normab toto je druhe, ale to prve bolo na nepriechodnej strane, tak to neviem ci mam pocitat 🙂 ja rozmyslam, ze pockam do piatku na ms a na krv nepojdem, jedine ak by nedosla tak az v pondelok

normab
22. máj 2018

@zoja82 my sme boli po roku na dvoch iui po sebe..jedno spontanne druhe clostil a nic..ani ja som vtedy ani na krv nesla..potom sme to prestali riesit ved sme zdravi a dva roky nic..teraz v aprili sme sa dohodli na ivf s muzom, ale museli sme este tretie iui kvoli poistovni..ale ak to vyjde tak ich tam pojdem vybozkavat 😂 no cize ako by si mala jeden pokus iba..manzel ma ok spermose?? Kde chodite do centra?

zoja82
22. máj 2018

@normab ano jeho spermie ok, najhorsie je, ze ja som nikdy nemala ani naznak, ze by nieco vo mne vzniklo, to je take zvlastne a to sme obaja zdraví a u mna zistený len ten jeden vajcovod, ale aj tak ovulujem na striedacku, tak by sa malo nieco udiat..chodime do Gynfiv v Nr a rozmyslam, co urobit dalsi cyklus, ci si žiadať laparku, aby spriechodnili vajcovod, alebo cakat na jul na dalsie iui? ivf sa trochu bojim, predsa je to vacsi zasah do organizmu..a vy kam chodite? ako je to potom s poistovnou a ivf, kolko z toho preplatia?

normab
22. máj 2018

@zoja82 aj my do nr 😊 je nas tu dost.. ani ja som nemala nikdy nic na teste..ale ja som ani netestovala vela po tych neuspechoch.. a v centre ti neporadia s tou laparkou?? Ja sa bojim vsetkych operacii aj uspavania..aj mne sa zdalo ivf no way ale uz po takom case som to spracovala..poistovna preplaca tri cykly ivf..lieky si vsak doplacas a to je min 300 eur..zaplatia ti vyber vajok, oplodnenie prirodzene v miske, trojdnovu kultivaciu a vklad cerstvy.. mrazenie, ket, predlzenu kultivaciu, napichnutie vajok atd..vsetko platis.. ja som si to vypocitala na 1500 eur..ale z jedneho ivf mozes mat aj pat vkladov podla poctu embryjok..

normab
22. máj 2018

Ja este jednu foto az 13 den slabunka ciarka

zoja82
22. máj 2018

@normab ano vidim ju tam 🙂

domci1203
22. máj 2018

@normab moja ja tam vidim čiarku už od včera 🙂 myslim. Ze to vyšlo 🙂

happy30
22. máj 2018

Tak moje posledne testovanie dnes rano..stvrtok krv..

happy30
22. máj 2018

@adulka1989 baby haloooo nestrašte!!!!

happy30
22. máj 2018

@zdenka67 ?????Blaznite???Jaa mam doma 22mesacne tornado...

happy30
22. máj 2018

@normab kraaaaasa moja...tesiiiiuim sa s tebou

domci1203
22. máj 2018

@happy30 krásne testiky🙂 gratulujem 🤰❤️

zdenka67
22. máj 2018

@happy30 mala si aj hormony pred iui? ci v prirodzenom cykle?

zoja82
22. máj 2018

baby chcela by som sa poradit, vcera som sa po neg.teste rozhodla prestat uzivat progesteron, dnes som 27dc (30dnoveho) a strasne mi je divne od zaludka a v podbrusku stav ako pred ms, môžem to mať ako abstak? vlastne uz vecernu a rannu som si nedala

happy30
22. máj 2018

@normab
@zdenka67 cosi ja bez liekov aj pol roka bez menzesu..takze clostyl 3-7 2x1 denne a 17dc ovitrelle.prva IUI..aj prve dietatko sa podarilo s touto kombinaciou..ale prirodzene bez I UI. A to mam alergiu na spermosku..no zazrak co ti poviem..

zdenka67
22. máj 2018

@happy30 fiha, tak super 🙂 no ved uvidis potom podla sona, co ti povedia 🙂

normab
23. máj 2018

No dievcata u mna krv negativna 😓

claudy7000
23. máj 2018

@normab tak to mi je luto :( ale hlavu hore vsetko ide dalej bude nova sanca.. Si bola po iui ci planovane?

domci1203
23. máj 2018

@normab ale prd to snáď nie. Kedy si bola na krv

claudy7000
23. máj 2018

@domci1203 ty so ako natom? Ja som dnes bola u dr v car. Som 10dc a mam 14mm folik. Jeden. Tusim na pravom. A v sobotu si mam pichnut ovitrelle.. A tento cyklus som bola bez liekpv a ten 14mm folik sam sa mi vytvoril

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre