IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

miminkad
5. jan 2011

@apolenka6 hej,malo by to mat ucinok ako clostyl,tak uvidim,jedina vyhoda je,ze nie je tak obmedzeny ako clostyl,ale ked uz sme toho tolko skusili,tak preco nie aj toto.no ja budem upratovat az buduci tyzden,dnes este pride svagor s detmi,trochu som upratala,ked odisli,ale momentalne to nema zmysel viac 😠

fomarik
5. jan 2011

@apolenka6 no, ako som zistila, že som tehu tak som utroš začala vkladať. V príbalovom letáku je písané, že tehotné si majú len vkladať. Ja už som si na to akosi zvykla. Inak my pojdemem do helisou asi až 17-teho 😠 . Drahý zase robí.

fomarik
5. jan 2011

@katy33 ja som teraz pri 3IUI mala 12mm. Pred tým som mávala 7,5-8mm. Ale boli aj cykly ked bola len 4mm a dopovala som sa estrimaxom.

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 No vraavim, hned si mi padla do oka 😀 ...viem, že si prebehla ako vichrica, som si pomyslela, že si ako ja, ja tiež stale utekam 😀 a ešte som si všimla kabelku velkuuuuu....tiež som sa uškrnula, že či tam maš tiež taky bordel ako ja, čim väčšia taška, tym viac bordelu - podlaa toho sa riadim 😀 Ked si pisala, že si bola na soc., hned som vedela, že si to bola ty-aka telepatoš 😀 😝 Horučka už klesla a tabletky maš dokedy? Maš teraz utroš, al.duph.?

katy33
5. jan 2011

@fomarik ...no tak ja budem mat 12mm akurat tak vtedy, keby si dr. dal pätky dioptrie a videl by troška viac 😝 Mysliš, že by ta sliznica mohla zareagovat na to, že sa zvyšila davka clost.? A ked si mala sliznicu 4mm, boli vtedy aj folikuly?

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 ja som už mala v ten deň dosť a chcela som byť čo najskôr doma 😖 velkú tašku takú lístočkovú?velká je ja takú potrebujem všetko sa tam zmestí aj menší chlebík kolkokrát 😀 a ten poriadok?to nadávam ked nemôžem niečo nájsť 😠 ved v ten deň som bola aj u lekára-rada,lekáreň-rada,na všeob.zdrav.poisťovni-rada,soc.-rada no to bol deň 😠 ráno som mala už len 37 tepl.večer sa mi trochu asi znovu dvihne hore 😖 lieky mám do pondelka...a užívam utroš teda si ho vkladám.A videla si mňa?
@fomarik ☹ a ja ,že ta ešte stretnem ,ale som rada.že aspoň raz som ťa stretla 🙂

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 Určite si to bola ty, si vyššia, tmavšie vlasky a hrozne zlata tvarička, som si 100% ista, že som videla apolenočku 😎 😀 ....no s tym neporiadkom, minimalne 3x do tyždna robim chaos a stresujem, že som stratila penaženku, po každe vyhadžem celu tašku a tam penaženočka, mm už je voči tomu imunny 😎 Joj, mojenko, musela si mat hnusny den, spominala si , že si menila mylsim poistovnu a kde si prestupila, my sme tiež s mm o tom uvažovali 😖

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 poisťovňu Dôvera 😉 a ta zlatá tvárička určite nie 😖 ked som chorá tak som strašná oči malé kruhy pod nimi,preblednutá bez farby a červ.oči od kašlania 😝 Tak si ma teda postrehla vyššia,tmavšia... 😀 a rada hladám v taške balzam na ústa 😀 😀 😀

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 Možno sa stretneme i v MT, ak nahodou v pondelok budu vajka, možno 14.1. bude IUI, juj, aby to len už vyšlo. Včera volala mm kamaratka, že by chceli mat u nas v robote oslavu - synček ma narodeniny , a že tam bude kopec detureniec, tak sa tešim 🙂 Idem hodit krem na kolačik, lebo mm mi tu brumka za ušami, že by mlsal 😅 Vy ste mali teraz 2.IUI, však?

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 áno 2IUI joj bodaj by si mala pravdu a mala si 14 IUI ja idem na krvičku a sono 😒 aspoň sa nebudem musieť ponáhlať do práce ked budem ešte PN.Ty si aká gazdinka?! 😕 vypekáš ten tvoj mm má postarané 😀 ja idem umyť dlážku pomaly aby som tu nemusela dýchať prach 😝

mirus11
5. jan 2011

no ja som utrogestan zacala brat vaginalne od dne iui.takto mi to kazala brat.nam sa podarilo hned na prvy sup.az mi je to cudne,lebo co som vselikde citala ze pri iui je najmensie percento otehotnenia.az 18 idem na sono,tak som velmi zvedava,co mi povedia.

apolenka6
5. jan 2011

@mirus11 ty si dieťa šťasteny 😵 na 1 šup...hm hm 😨 tak držím palce na sone ved tt máš už potvrdené?! 😕

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 ...musim kuchtit nonstop, môj mm ma velky apetit, al. velky žaludok 😕 ..a ked ma plne bruško ma tak strašne lubka 😀 ...odkedy spolu byvame, tak sa mu podarilo aj pripisat par kilečiek, hneva sa na to, vraj by sa mali tie kilka lepit na mna 😀 Verim, že vam krvička ukaže velke numero hcg - musi to tak byt, lebo vy ste mi, babulky velkou nadejou😉

mirus11
5. jan 2011

no 12.12.2010 sme boli na iui a o 2 tyzdne som mala ist na krv a na druhy den sme si mali volat o vysledky.a povedali,ze som tehotna a ze toho 18 na sono.ale potom som si robila aj test a vysiel pozitivne,lebo ja som to mu nechcela verit.a tak aj tak mam este mensie obavy,ci to bude vsetko v poriadku.a ty si bola na 2iui?kedy ides na krv?ja som tiez teraz prechladnuta-teda mam nadchu.

katy33
5. jan 2011

@mirus11 Moja, gratulujem, to je fantasticke, že vam to vyšlo hned na 1x...tiež chodite do MT? A ak sa môžem spytat, aky bol u vas problem?

mirus11
5. jan 2011

@katy33 no u mna bol problem,ze sa mi pri ovulacii neuvolnovalo vajicko,tak preto som nemohla otehotniet.ja chodim do gyn-fiv.a potom ma moj gynekolog poslal do BA.ja som bola pred tym aj na laparoskopii.tak zistili,ze je to v poriadku-ze vajecniky su prechodne.a u vas je aky problem?

katy33
5. jan 2011

@mirus11 Ja mam pco - netvoria sa mi vajka, čiže musime stimulovat, aby bolo nejake to vajko a bola ovulka, ja som mala ovulku fakt len ojedinele 😖 Tiež som bola v auguste na LSK, tiež mam vajcovody priechodne, tak dr. odporučaju najskôr IUI a potom sa uvidi. Vy idete teraz na sono, či už bude vidiet fazulku?

mirus11
5. jan 2011

@katy33 no aj mna pred iui tiez stimulovali clostylom,potom na 11 den som bola na krv a sono a potom o den mi pychli pregnyl a o 2 dni som bola na iui.a potom o 14 dni na krv,ci sa to ujalo.

apolenka6
5. jan 2011

@mirus11 ja som mala 2 IUI 31.12.2010 na Silvestra na krv idem 14.1 a chodím do MT Helios.Neboj ty aj fazulka budete OK 😉 Aspoň sa budeš môcť presunúť na inú témičku veselšiu ako máme my tu.....

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 tak už ideš do práce 😖 aj zajtra robíte ked je sviatok?aj ten môj je jedák stále má nos v chladničke 😀 😀

mirus11
5. jan 2011

@apolenka6 a tak uvidis ze aj tebe sa to podari.my sme s priatelom vobec neratali,ze to vyjde na prvy krat.teda ze on v to dufal,ale ja som mala uz naplanovane,ze vo februari pojdem na 2 iui.ale nas to prekvapilo.my sme to zistili 28.12 takze to bol nas oneskoreny vianocny darcek

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 Veru, už ideme do prace, robime aj zajtra, volno až v pondelok a to sa kona MT, aspon sa nemusime odtial ponahlat 😉 ...u nas bol už aj napad , že na chladničku sa da zamok s PIN, kt.mm nebude vediet 😀 Môj vravi, že tym, že stale otvara dvere na chladničke, tak on vlastne posiluje 😀 Ach, tak sa idem skulturnit, aby nam ludia nepoutekali 😉

fomarik
5. jan 2011

@katy33 zlatko, ja ti neviem. To bol hotový zázrak. Ja som aj estrimaxom, čo je na rast maternice dosiahla sliznicu maximum na 7,5. A teraz, bez neho som mala 10 a neskor 12mm. ja ti neviem či to je clostilom. Ja viem len tolko, že clostil má práve ten nežiadúci účinok, že bráni rastu sliznice. Jerryjanka, ktorá ma o chviločku termín mi ponukala na predaj femigard - na podporu rastu sliznice. jej to pomohlo. No ale ja som to už nepotrebovala.
A ked som mala nízku sliznicu, ani tie folíky neboli bohvieaké...max 17mm.

fomarik
5. jan 2011

@mirus11 zlatko vitaj medzi nami!!!!!! 😉

mirus11
5. jan 2011

@fomarik dakujem velmi pekne.

fomarik
5. jan 2011

@mirus11 už len 12 dní! 😉 A potom uvidíš svoje babatenko. A dáš nám sem aj foto? Ja idem na dalšie sono v piatok...joj, veľmi sa bojím.

mirus11
5. jan 2011

@fomarik no ked mi daju na prvom sone,tak urcite hej.tebe dali hned na prvom sone?alebo si si ho odfotila telefonom?a ty si uz v kolkom tyzdni?

fomarik
5. jan 2011

@mirus11 nám hned pri prvom sone dali dve fotky. ja neviem v ktorom som tta nevie to ani moj doky ....či sa to počíta od IUI alebo od poslednej mrchy. takže neviem. Všetko mi povedia v Helisoe ale až 17-teho 😠 . V piatok idem k mojmu dokymu po pn-ku a chce vidieť ako bublinka rastie. inak mne fakt nič nie je . Žiaden príznak...absolútne nič! 😠

mirus11
5. jan 2011

@fomarik no zakazdym sa to pocitalo od poslednej mrchy,ale u nas by to podla mna mali ratat az od iui.lebo ked od poslednej mrchy tak mne to vychadza,ze som v 5 tyzdni.ale pritom to je este len 4 tyzden.lebo toho 18 by to mal byt 5 tyzden.tak som aj ja velmi zvedava,ako mi to bude doktor ratat.ja som na pn od iui a k mojmu dokymu idem az 25.lebo ze je to zbytocne keby som k nemu sla na druhy den,ked idem do BA toho 18.ani ja nemam ziadne priznaky tehotenstva.len ze som stale hladna.co u ma moc nebyvalo.a este ma sem tam pobolieva po bruchom.

v555
6. jan 2011

@mirus11,vždy sa to počíta od poslednej mrchy a nie od IUI,žena ešte nie je ani tehotná a už je v prvom týždni.Rata sa to od prvého dna poslednej mrchy.Preto trva tehotenstvo 10 lunárnych mesiacov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre