IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. dec 2011

@kostickabonnie dobre som sa pobavila 🙂

kostickabonnie
19. dec 2011

@adikasala no ja ani nie ☹

cmelica
19. dec 2011

@kostickabonnie pardon vysledok s Y 😀
to nieeeeeeeeeeee... 😖 😖 😖 ze negativne ☹
len si ty pekne urob kontrolny test...a to co je za super doktora???to si bola u svojho gyndosa??ze asi vam to nevyslo to co je za odpoved...no hroza.... cakam na vysledok z testu...kedy robiiiiis???

majca55
19. dec 2011

@zuzana151 bože tá je krásna ešte raz veľa zdravíčka prajem a malinkej pusinku posielam 😲 😲

majca55
19. dec 2011

@cmelica ahoj moja tak ja dnes opať v práci 😵 a nebolo mi zle jupíííí 😀

kostickabonnie
19. dec 2011

@cmelica oplati sa robit aj vecer alebo treba cakat do rana?

cmelica
19. dec 2011

@majca55 no super tesim sa 🙂 🙂 🙂 Fazulky ta nechali vydychnut 😀

cmelica
19. dec 2011

@kostickabonnie ak by si bola tehu tak ti ukaze ducha aj vecer...ale samoska ze je lepsi ranny moc... 🙂 kokko mas testov??a ake??

majca55
19. dec 2011

@kostickabonnie no moja a to ti akože čo povedali a urobili?ved to je uplny otras 😠 dobre hrajú aj na city 😠 tak si ešte radšej urob tak o dva dni test preistotu 😉

adikasala
19. dec 2011

@kostickabonnie ja viem ze ta to nastvalo ten pristup...len si tak pekne opysala ze groteska do haja 🙂 neboj aj tu v it mame takych super doktorov co operuju aj tych co nemaju 🙂 ale to su vynimky nozaj

majca55
19. dec 2011

@cmelica ano ano len mi všetko smrdí 😀 😝 už sa neviem dočkať stredy 😵

tinasc
19. dec 2011

@kostickabonnie jehooo, no teda to bola riadna story, to je teda "super" lekár 😒 no tak to ma mrzí, že to asi nevyšlo, ale pre istotu, test to istí, tak dúfam, že by to tam mohlo byť 🙂

kostickabonnie
19. dec 2011

@cmelica nejaky Axiom....to som kupila na vypadovke z Nitry, snad nebude po zaruke, lebo o takom som este nepocula, ale to bol jediny co mali 2v1 😀

dasaa
19. dec 2011

Ahojte @majca55 @cmelica @tinka9075 mam sa dobre akurat som prisla domov od rana.Som velmi unavena a berie ma naspanie ☹

majca55
19. dec 2011

@dasaa ahoj moja ajja by som spala a ideme na vianočný koncert a tak sa mi nechceeeeeeeeeee 😔 😔 😔

dasaa
19. dec 2011

@majca55 a ten koncert bude dlho ?

dasaa
19. dec 2011

@majca55 teraz v stredu ides do Heliku ?

majca55
19. dec 2011

@dasaa tak dve hodky snád sedíme niekde vzadu až si pospím 😀

majca55
19. dec 2011

@dasaa ano moja idem a už mám aj strach tak mi drž palce 😵

cmelica
19. dec 2011

@dasaa a coze si porabala???len si pekne oddychni 🙂 🙂

dasaa
19. dec 2011

@majca55 nemaj strach vsetko bude ok uvidis a jasne ze ti budem drzat prsteky 😉 🙂

cmelica
19. dec 2011

@majca55 jasne ,ze budeme drzat prsteky 🙂 🙂

cmelica
19. dec 2011

@kostickabonnie skus aj teraz aj rano,,. ten test veru nepoznam a to uz som ich teda mala v rukach neurekom 😀

dasaa
19. dec 2011

@cmelica dnes som bola u nasich od rana a pomahala som mamci pratat byt.A zajtra mamca ma prist ku mne. 😀

majca55
19. dec 2011

@cmelica @dasaa dakujem vám babulky tak ja končím idem si pospať na koncert 😀 prajem vám pekný večer zajtra tu prídem a možno po koncerte ešte nakuknem 😵 papa

dasaa
19. dec 2011

@cmelica bola som dnes v lekarni po lieky a vsimla som si ze na krabicke Ustrogestan mam napisane 0-0-2 normalne som kukala co to ma znamenat 🙄

cmelica
19. dec 2011

@majca55 pa a poriadne si to uzi,ci pospi? 😀 😀 😀

dasaa
19. dec 2011

@majca55 papa a prijemny koncert 🙂

cmelica
19. dec 2011

@dasaa tak takto si vy chodite pomahat,to je super 🙂
neznamena to,ze len 2 vecer???

majca55
19. dec 2011

@cmelica
@dasaa dakujem vám pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre