IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
20. dec 2011

@majca55 este nie zavolam den pred.Ved idem na sono a mali by mi zobrat aj krv na tu genetiku tak som zvedava.Alebo im mam zavolat skor a povedat im ze mi maju brat krv na genetiku?

tinasc
20. dec 2011

@cmelica no hej, našťastie to nemusí mať v chladničke, okrem pregnylu samozrejme... lebo vraj by sa to ťažšie pichalo, ale je toho naozaj dosť... a odbúda to rýchlo, ja ked budem pridávať fostimon, tak budem pichať 4 ampulky naraz, teda aspoň 4 prášky a asi dve vody... začínam no... niekedy okolo 26 mám dostať mrchu a potom za 22 dní 😉

dasaa
20. dec 2011

@cmelica no jasneeee taku kosticku dostane aj sladkosti pre psika co su.No budes musiet pockat na fotecku bo som tak isto z baterkami ako ty 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
20. dec 2011

@majca55 moja v ktorom tt si teraz ?

cmelica
20. dec 2011

@tinasc no to teda zacinas s riadnou davkou 😕 mne maju takto pridavat len ten menopur a davky mi budu volat...budem mat v tom riadny chaos...a ty uz mas doma aj pregnyl??

majca55
20. dec 2011

@dasaa moja radšej skor 😵 dnes som sa dozvedela,že je aj sono ktoré určí genetiku a že je to tak na 85% isté 😵

dasaa
20. dec 2011

Babenky ten ustrogestan mam brat do 12 tt alebo este ten 12 tt teraz neviem

majca55
20. dec 2011

@dasaa teraz budem v 7 tt 😵 aj ty to rátaš podla mrchy?

dasaa
20. dec 2011

@majca55 no dobre vediet bo ona ako dr mi povedala ze mam prist v 13 tt.Tak to zavolam 2.1 alebo este skor mam zavolat ?

cmelica
20. dec 2011

@dasaa asi az do konca 12tt...uz mas niake brusko??

dasaa
20. dec 2011

@majca55 ano ale poviem ti som stoho jelen.Lebo ked si dam do googl.tehotenska kalkulacka a dam si od pslednej menstruacii tak mi vichadza ze som 10tt plus 2 dni .

majca55
20. dec 2011

@dasaa ja by som volala aj buduci týžden 😵 tú genetiku ti poradili tam?ja sa tiež nato opýtam

dasaa
20. dec 2011

@cmelica tak trosilinku ale to mi pripada ako keby som bola nafuknuta tak jemnucko.Asi mi bude vidno brusko bud februar alebo marci

majca55
20. dec 2011

@dasaa tam je to všelijaké oni aj tak určia podla sona a ozaj už si premýšlala kedy začneš kupovať výbavičku?

dasaa
20. dec 2011

@majca55 ja som im povedala ci robia aj genetiku a ona mi povedala ze ano.Lebo ked sme tam boli naposledy tak mi povedala ze uz k nim nemusim chodit ze staci ked budem chodit k svojmu.A hned sompovedala ze by som chcela tu genetiku tak mi povedala ze mam prist ten 13 tt. 🙂

dasaa
20. dec 2011

@majca55 uz ma to aj laka ale myslim si ze je to este skoro tak sme sa dohodli s mm ze pojdeme az ked budem 7mesiaci.Tak potom zacneme pomalicky kupovat veci.A ty si uz rozmyslal kedy zacnes kupovat ? 🙂

dasaa
20. dec 2011

@cmelica moja a uz kolaciky napecene?A stromcek kedy postavis ?

majca55
20. dec 2011

@dasaa ja si na nete trošku pozeram a asi tak po piatom šiestom mesiaci lebo sa bojím že už potom nebudem vládať a bude leto ak budu horúčavy uf uf 😝

cmelica
20. dec 2011

@dasaa my stromcek az v sobotu rano,alebo v piatok vecer...asi skor en piatok 🙂 este budem piect orechove stanglicky vo stvrtok...

tinasc
20. dec 2011

@cmelica áno, všetko mám, dal mi recepty hneď na všetko 🙂

cmelica
20. dec 2011

@majca55
@dasaa kocky prajem dobru nocku a sladke snicky 🙂 akosi ma bolia oci a chyta ma na spanie 😔 😔 😔
zajtra sa mi drzte a @majca cakam len dobre spravicky 🙂 tfuj tfuj tfuj

majca55
20. dec 2011

@cmelica dobru nocku hned ako budem mocť tak napíšem 😵 😵

dasaa
20. dec 2011

@cmelica aj tebe dobru nocku a krasne snicky.Zajtra tu pridem ale asi az vecer.Tak sa mi drz papa 🙂

dasaa
20. dec 2011

@majca55 a uz si pozerala aj na kociky ?Tak to mas pravdu ale mi tu mame jeden velky obchod a on je otvoreny do 21 hod a je tam obchod s detskymi vecickami.Ta ked bude velmi horuco cez den tak pojdeme az vecer 😀 😀

majca55
20. dec 2011

@dasaa ano už som pozerala no bude to boj 😵 u nás su super obchody aj na kočíky v nedelu sme do jedneho aj nakukli 😵 jasne budeme chodiť po večeroch 😀

dasaa
20. dec 2011

@cmelica tiez som mala na plane bud v piatok alebo v sobotu.Ale zase cely tyzden budem chodit domov az okolo 18 hod a to budem aj unavena a aspon v sobotu si chcem pospat.Tak som sa rozhodla ze postavim teraz 😀 😀 😀

dasaa
20. dec 2011

@majca55 no to je problem s kocikamy je ich strasne vela.Ale moja kamoska mi stale hovorila nekupuj koci koli tomu ze sa ti paci ale koli tomu aky je ci je lahky a prakticky.Bo ona si kupila taky co sa jej pacil a bol taky tazky a mala problem aj vojst niekedy do obchodu s kocikom. 😀

majca55
20. dec 2011

@dasaa ano a hlavne treba pozerať vaničku až není malá a aký je športový ak je to trojkombinácia 😵 presne ak ho potrebuješ niekde nadvihnuť až to človek zvládne 😵

dasaa
20. dec 2011

@majca55 presne tak.Moja budem koncit ides sa este najest bo som nejaka hladna 😀 😀 😀 .Kuknem este trosku telku a pojdem spat.
Tak moja prajem ti dobru nocku a prijemne snicky.Zajtra budem na teba mysliet a budem ti drzat prsteky.Urcite vsetko dobre dopadne 😉 papa

majca55
20. dec 2011

@dasaa ved ajja idem ráno vstávam skoro dakujem moja a prajem dobru nocku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre