IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
24. dec 2011

@majca55 to ti verím až mi slzičky vypadli ked som to čítala 😉

majca55
24. dec 2011

@tinka9075 moja mne vypadli pri stole 😵

cmelica
26. dec 2011

@majca55 @tinka9075 @dasaa + ostatne babenky... ako sa mate???aky bol jezisek??? 🙂 🙂
@sijust uz si zdrava?? 😵
@mirka2010 a ty co mojka este si 2v1? 🙂
@buba13 je to uzastne 🙂 🙂 gratulujem potichucky 🙂

adikasala
26. dec 2011

ahojte kocky mojed vianoce som stravila v posteli v horucke ☹ atak som sa tesila na tieto vianoce!!!!od stvrtku ma chytila hoirucka 38 a chripkove bolesti lezala som a brala paralen len este stale mi to nepreslo,od vcera sice horucku nemam ale chripkove bolesti tela mi pretrvavaju uz 5 den!!!co mi poradite som zufala!!! ☹

cmelica
26. dec 2011

@adikasala ahoooj!no to je teda toto ... 😖 a presne to plati na co sa najviac tesime to dopadne na prd 😅
skusala si mlieko s maslom a medom???mne to pomaha...teda vypit teple a hned sup do postele 🙂
a jezisek aspon potesil???

majca55
26. dec 2011

@cmelica zlatko super som prežila sviatky a radosť že sme tehotný a ešte viac že to budú dvojky 😵 😵 a ty moja?

majca55
26. dec 2011

@adikasala moja to ma mrzí že si mala také sviatky len to poriadne vylež až sa ti choroba nevráti 😉 moja velmi vela ovocia a vitamínov iné totiž ani nemožeš to je najhoršie.a teplý čaj a ležať viem,že je to otras ale moja musíš kvoli bábätku držkám palce a nech je choroba už čo najskor preč od tebe 😵 😵

adikasala
26. dec 2011

@majca55
@cmelica ahojte kocky dakujem za pekne slova,ja len dufam ze ma to uz prejde lebo horucku uz nemam len tie bolesti ma trapia a ze to je uz 5 den!!!dopujem sa paralenom ako s antibyotykami,,,,najskor som si ho davala iba ked som mala horucku okolo 38 vecer,ale rozpravala som sa s jednou znamou sestrickou a ta mi poradila nasadit si paralen kazdych 6 hodin aby sa telo ztoho dostalo,a ze malinkej to neuskodi,tak dufam este 1 den asom fit..

buba13
26. dec 2011

@cmelica jaaaj nejak nic nestiham. este aj teraz cakame navstevu. na vianoce kopec darcekov. a ty moja ako? napisem ti do ip, ale asi az vecer alebo zajtra rano.

mirka2010
26. dec 2011

ahojte moje vsetky zlatuckeeeee...tak mi bolo luto, ze som vam nemohla popriat na stedry vecer krasne Vianoce, ale boli sme cerstvo doma z nemocnice, tak ma nechceli ani na internet pustit...len si ma opatrovali, ci manzel, ci rodicia...tak dodatocne vam vsetkym prajeme tie najkrajsie sviatky...a dufam, ze ste boli dobre a dostali ste kraaaaaaasne darceky a uzili si vianocny cas v laske a pohode....
nas si den pred vianocami nechali rano v nemocnici, lebo som mala vysoky tlak a malo bielkovin v moci, tak si ma viete predstavit ako som tam rumazgala, ze tam budem aj na vianoce...ale nastastie nas na stedry den pustili, lebo som prosilaaaaa ako sa len dalo 🙂 tlak sa mi znizil a bielkoviny sa tiez umudrili...zato ked som bola na pasoch na porodnej sale vedla som si vypocula komplet cely porod...ach...jaaaaaj, co nas to caka....ale ked som pocula po dvoch zatlaceniach malickeho plac...tak som plakala ako keby to moje sa narodilo....strasne ma to dojalo, bolo to nieco nadherneeeeeee......a my sme otvoreni len na stvrt prsta, tak nas odprevadzali, ze mozno az v novom roku sa vidime....hlavne nech malicky je tam tak dlho ako on chce...poklad nas 🙂
mooooooooooooc vas vsetky pozdravujemeeeeee 🙂🙂🙂

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica
@majca55
@dasaa ahojte zlatíčka ako sviatkujete? 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

Ahojte vsetky babenky @majca55 @tinka9075 @cmelica ako sa mi mate ?

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa ahoj zatial v pohode ako sviaetkuješ?

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 ahoj dobre len som prejedena ako na sviatky 😀 😀 😀 😀

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa ja prejedená nie som z každého po troške 🙂

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 ved aj ja len moje oci by jedli ale zaludok uz ma dost 🙂 Uz vies kedy budete pokracov ?

dasaa
26. dec 2011

@cmelica moja ako sa mas?a ako injekcie ? 🙂

dasaa
26. dec 2011

@majca55 ako sa citis ? to je super ze chlapci mali radost no uz to mas aj vybavene a podelene 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa ved to ja budem kapusnicu jest ešte aj zajtra 🙂 🙂 no dnes som to počítala ak to pôjde ako má tak iui mi vychádza okolo 1 alebo 2 februára tak sa teším 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

@mirka2010 ahoj hlavne je ze ta pustili domov na vianoce.A ze mas uz vsetko v poriadku a ze ste zdravucky 🙂

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 aha myslela som ze v januari uz pojdes na IUI.

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa aj ja som myslela ale teraz mi meškala mrcha tak sa to natiahlo vychádzalo to v januári 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 hlavne je ze sa to teraz podari 🙂

bylinkoterapia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
26. dec 2011

@dasaa to sa musí ja tomu verím už aj ježiškovi som povedala že na rok chcem bábo 🙂

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 urcite bude ved tolko virusikov mas odlozenych ze to musia byt aj stvorcata 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa mne stačia dve dalšie pošlem dalej 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 len nech su zdrave a to je jedno kolko budu 🙂.Moja budem koncit prisla kamoska na kavu vecer tu pridem tak zatial pa 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa jasné len nech sú zdravé 🙂 večer ta čakám 😉

cmelica
26. dec 2011

@dasaa @tinka9075 @majca55 ahojte koceny... 🙂 🙂 🙂 my tiez v uplnej pohodicke a darcekov bolo az az 🙂 🙂 🙂
@dasaa a pichanie je tiez v pohode...dnes som dopichala 1 krabicu dipherelinu 🙂 🙂 zajtra sa ide na 2 🙂
no a zacala som dnes aj spinit tak pocitam, ze zajtra sa spusti mrcha a v stredu 2DC a sup sa do Heliku na sono a krv 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre