IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
26. dec 2011

@mirka2010 hlavne,ze ste v poriadku a malicky si este uziva mamicku z vnutra 🙂 🙂
juuuj uz aby si isla do nemocnice len koli porodu 😵 tfuj tfuj tfuj
a co ten herpes?,este mas?

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica ahoj tak to si už dobrá ked už máš dopichanú krabičku injekcíj ani sa nenazdáš a ideš na odber 🙂

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 moja veru..ubieha to ako voda 🙂 🙂 🙂 ale uz aby som to mala za sebou 🙂 🙂
a ty ako ??

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica ja v pohode darčekov bolo požehnane dostala som kameru lcd do spálne oblečenie kozmetiku knihu a puzzle tie my spravili najväčšiu radost už skladám a jedny ešte dorazia to môj muž neskoro objednal tie sú svietiace už sa teším na ne len neviem aké budú nechce mi povedat mám sa nechat prekvapit 🙂 🙂

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 tak supeeeer 🙂 🙂 my sme tiez toho vela podostavali a velku cast tvorilo oblecenie 🙂 sme nad mieru spokojny obaja 🙂
aj ste boli niekde ces sviatky??

dasaa
26. dec 2011

@cmelica ahoj coooo? to uz zacinas druhu krabicku aka si ti sikovna 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica ved mna najviac aj tak potešila kniha a puzzle cez sviatky sme boli doma akurát naši boli včera u nás muž je ešte trochu chorý tak sme boli doma 😉 😉

cmelica
26. dec 2011

@dasaa noooo leti to ako voda 🙂 🙂 ako sa mas a co ste porabali???

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 my sme tiez boli vcera doma a dnes boli nasi u nas na obed 🙂 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica ved treba popozerat rodinu ja idem vo štvrtok za kamoškou pôjdeme si niekam sadnút 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

@cmelica mam sa dobre 🙂 a cele sviatky sme chodili po rodinach okrem dnes.Moj mm dnes isiel do prace ☹ a ja zase sama doma

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 my budeme mat v stredu navstevu 🙂 pridu kolegovci k nam tak nas bude plna chalupa 🙂 🙂 urobime trosku soky susedom 🙂

dasaa
26. dec 2011

@cmelica kedy planujes druhe uz vies ?

cmelica
26. dec 2011

@dasaa juuuj no toto??aj dnes si objednavaju ???aspon si odpocinies 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica musíte sa aj zabavit a susedia to vydržia ja som bola dnes u suseda na kávu lebo bol 4mesiace v Indii a teraz konečne prišiel domou tak rozprával zážitky 🙂 🙂

cmelica
26. dec 2011

@dasaa co druhe??injekcie??to sa dozviem v stredu,teda ak sa zajtra naplno spusti mrcha...dnes je to len spinenie a to sa nepocita ...

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 tak vam bolo veselo 😀 ty uz ides do prace???

dasaa
26. dec 2011

@cmelica no ked som mu volala pred hodinkou tak povedala ze este nic nebolo tak som mu povedala nech zatvoria a nech idu domov.Tak mi povedal ze este pockaju ze co a ako aj ked si myslim a to som mu aj povedala ze dnes mohli mat kludne zatvorene 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica no idem asi na rannú no to bude stávat zavčasu ale dúfam že dlho chodit nebudem ked sa podarí idem na peenku 😀 😀

dasaa
26. dec 2011

@cmelica nie myslim zakrok.A v stredu ides do Heliku naco tam ides?

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 moja ty uz nastupujes do prace a kedy zacinas pracovat ?

cmelica
26. dec 2011

@dasaa idem na sono a krv 2 DC aby mi vedeli povedot aku davku si mam zacat davat menopuru... 🙂
no a na odber pojdem podla toho ako budem reagovat na stimulku...
tiez si myslim,ze mohli mat zatvorene...ved ma kazdy naverene a taaaaaaaak 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa už budem makat idem 2januára ešte mi zavolajú tak uvidím 😉 😉

cmelica
26. dec 2011

@tinka9075 no a to dufam,ze tam dlho chodit nebudes...ved ta caka IUI 🙂 🙂

dasaa
26. dec 2011

@cmelica a mali ste psika ?

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 ale ked pojdes na IUI tak budes na PN-ke vsak ?

tinka9075
26. dec 2011

@cmelica to si aj ja myslím aj ked sa velmi teším do roboty ale ked budem tehu tak idem na peenku hned 😉 😉

tinka9075
26. dec 2011

@dasaa nie nebudem asi si zoberiem dovolenku a potom budem chodit do roboty nemám tažkú prácu tak aspon nebudem na to mysliet 😉

mirka2010
26. dec 2011

@dasaa ano, je to veru dolezite, ze sme mohli s rodinkou stravit Vianoce pekne spolu....🙂 a vy ste ako vianocovali?

dasaa
26. dec 2011

@tinka9075 to je pravda aspon budes mysliet na pracu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre