IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. jan 2012

@tinasc ráno napíšem ako mi je 😉 idem ja spať ,to je najlepší liek

tinasc
1. jan 2012

@apolenka6 oki dobrú noc a dobre sa vyspi 🙂

kiss35
2. jan 2012

@simik22 ahoj moja 🙂 tak vcera vecer 21,00 som bola na pichnutie inekcie pregnyl a zajtra rano o 7,00 odoberu spermijky a o 9,00 ideme na iui..juuuj dufam ze to dopadne ok 🙂a ty sa mas ako?

apolenka6
2. jan 2012

Dobré ráno 🙂

@tinasc no dnes je to "celkom" OK uvidím ked prídem z práce ako mi bude -pekný deň prajem! 🙂 všetkým

bambulka101
2. jan 2012

ahojte. chystame sa na 2. IUI a objavili nam nejake kvasinky a neviem z coho. mate s tym proisim nejake skusenosti? dakujem

majca55
2. jan 2012

@apolenka6 dobré ránko aj tebe moja a nech ti je dnes celý den už dobre 😵 😵

majca55
2. jan 2012

@kiss35 držím palce až spermošky pekne nájdu folíky 😵

simik22
2. jan 2012

@kiss35 ahoj tak to je super, budem na teba mysliet, ja som sa pred IUI trosku bala, ale bolo to uplne v pohode. ja sa mam ok, ale byva mi hrozne zle, vcera som vracala ako nikdy... ale nevadi, ja to vydrzim, stoji to za to 🙂

kiss35
2. jan 2012

@majca55 dakujem moc 🙂) ty si tehu tiez vdaka iui?
@simik22 dakujem ti pekne 🙂 ja sa tiez trosku bojim ci to nebude boliet a ci to vide..ale verime ze ano 🙂 inak je to mozno blba otazka ale co si mam zobrat nejaku suknu???alebo co mam mat na sebe ked mi to budu robit dakujem 🙂

kiss35
2. jan 2012

@simik22 moja viem ze to nieje nic prijemne ked ti je zle ale zas koli babatku vsetko 🙂 mne je jedno nech mi je aj zle stale len nech ho mam pod srdieckom 🙂)

simik22
2. jan 2012

@kiss35 nie, kludne chod v rifloch, ja som mala oblecene take dlhsie tricko... ved ani mne nevadi, ze mi byva zle, len dakedy to nie je najprijemneksie, ale vydrzim. dnes si akurat chcem ist kupit tie zazvorove lizatka, ze vraj pomahaju, tak vyskusam

kiss35
2. jan 2012

@simik22 jasne takze to budde asi nieco ako normalne vysetrenie??pytam sa koli tomu lebo som pocula ze to sa robi na sale v sterilnom prostredi
hej o tych lizatkach som pocula aj ja 🙂 skus

simik22
2. jan 2012

@kiss35 mne IUI robili priamo v ambulancii... niekomu vraj robia v sale. tak neviem. ale to je asi jedno, co budes mat oblecene

kiss35
2. jan 2012

@simik22 oki 🙂 diki 🙂 ach dufam ze to dopadne podla nasich predstav 🙂

cmelica
2. jan 2012

@kiss35 drzkam moooc palce,aby bolo IUI uspesne 🙂 🙂

cmelica
2. jan 2012

@majca55 @dasaa @tinka9075 akojte!!!ako sa mate??
@tinka9075 ako bolo v praci???
@dasaa @majca55 co ste dnes porabali???

tinka9075
2. jan 2012

@cmelica ahoj v práci bolo ok všetci sa na mna tešili aj ked som trošku unavená ale nevadí zase medzi ludmi 🙂 🙂

cmelica
2. jan 2012

@tinka9075 takze si si to patricne uzila 🙂

tinka9075
2. jan 2012

@cmelica no užila až až 😀 😀

dasaa
2. jan 2012

Ahojte babenky 🙂 mam sa docela fajn sice som trosku nachladena tak poctivo lezim pod dekou a pijem cajik 🙂
@cmelica ahoj ako bolo na chate a ako sa mi mas?
@tinka9075 dnes si bola v praci no len si to teraz uzi bo dlho uz tam nebudes chodit 🙂
@majca55 no moja ako sa mi mas? mas este nevolnosti ?

dasaa
2. jan 2012

Ahoj @mirka2010 ako sa mas a co malinke?Este stale je malinke v mamkynom brusku 🙂

cmelica
2. jan 2012

@dasaa ju mojka a ty si chora??len sa pekne liec az si cim skor fit 🙂 🙂
na chate bolo dobre...zajtra idem do Heliku na kontrolu a som zvedava co mi povedia 🙂
aky bol silvester??

dasaa
2. jan 2012

@cmelica len som trosku nachladena ale co tu citam tak skoro vsetky babenky su nejake chore 😢 .No to je super ze ides do Heliku potom nam daj vediet co ti povedali 🙂
Silvester bol papucovy boli u nas susedia tak sme ten novy rok jemne oslavili.Chlapi pili alko a mi zo susedkou sme pili nealko 😀 😀 😀

dasaa
2. jan 2012

@cmelica co si dnes robkala ?

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa to verím že tam dlho nebudem chodit 😀 😀

dasaa
2. jan 2012

@tinka9075 a ako sa mas?

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa dobre len som trošku unavená dnes asi zalahnem o deviatej 😀 😀 😀 puzzle mám už poskladané zajtra ich sem hodím lebo dnes som nejaká otapená 😉 😉

cmelica
2. jan 2012

@dasaa ja som tiez bola na nealku 🙂 stavala som puzzle,boli tu svokrovci,kamoska a len lenosime 🙂 a ty??mm mas v praci??

dasaa
2. jan 2012

@tinka9075 verim ti ze si unavena 😔 mna berie na spanie a to nechodim do prace.To je super ze uz mas poskladane si sikulka 🙂

dasaa
2. jan 2012

@cmelica juuuuj tak dnes si mala navstevny den aspon ti to zbehlo raz dva. 🙂 Ano moja moj mm je v praci ako stale

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre