IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. jan 2012

@majca55 Tak to ano pekne to je rozdelene 🙂

buba13
3. jan 2012

ahojte, stastny novy rok vam vsetkym prajem 🤐

kiss35
3. jan 2012

@simik22
@majca55
@cmelica ahojte babule 🙂 tak uz sme doma po iui 🙂 juuuj verim ze to bude uspesne 🙂)) a o chvilu udem tehulkovat s vami 🙂

kostickabonnie
3. jan 2012

ahojte babenky, tak sme sa prehupli do roku 2012, nech sa vsetkym tehulkam narodia krasne zdrave babetka a vsetkym snazilkam nech v tomto roku najdu na testikoch krasne //
aky je najblizsi program na januar? ktorym babenkam ideme drzat palce na IUI a IVF?

cmelica
3. jan 2012

@apolenka6 ahoooj!!!juj tak ty si teda riadne chora a este aj ten zub do toho ☹ ☹ prajem skore uzdravenie...dnes si uz doma ci si sla este do prace??? drzkaj sa 🙂

cmelica
3. jan 2012

@kiss35 tfuj tfuj tfuj az su na testiku // a mozme sa tesit z dalsej tehulky 🙂 🙂 🙂

mirka2010
3. jan 2012

@dasaa ahojky, pekne od teba ako na nas myslis...ano, este je malicky stale v brusku...je to nas lenivcek, sa mu nechce ist z bruska von, aj ked ja by som bola uz naozaj velmi rada..nech mame uz porod za sebou a hlavne nech sa mi uz aj troska ulavi, lebo ma stale trapi kolisavy tlak a necitim sa uz vobec dobre...ale to asi ku koncu tehotenstva patri...a vy sa ako mate???

cmelica
3. jan 2012

@mirka2010 zlatko ahoj!!a kedy idete do poradne??ci uz rovno na porodnu sal?? 🙂

lilik15
3. jan 2012

@cmelica dakujem mooc🙂 neviem ako vydrzim tych 14dniiii 😀

cmelica
3. jan 2012

@lilik15 neboj zbehne to ako voda...zo zaciatku to pojde pomaly ale ani sa nenazdas a budes testovat 🙂 🙂 🙂 ides aj na krv???do akeho centra chodis??som to nezachytila 😕

kiss35
3. jan 2012

@cmelica no dufam ze to rychlo ubehne 🙂 povedali mi ze mam si po 24dnoch urobit tehu test a ak bude pozitivny mam sa objednat na krv a na utz 🙂
chodim do iscaru v martine

kiss35
3. jan 2012

@cmelica hcela som napisat pi 14dnoch 🙂

simik22
3. jan 2012

@kiss35 ahoj hubka... ako sa citis? mne bolelo podbrusko po IUI... ale to mi zachvilu preslo a potom bolo vsetko ok,,,, drzim palce

kostickabonnie
3. jan 2012

@cmelica ako postupuje procedura, kedy ides na tu punkciu?

kiss35
3. jan 2012

@simik22 ahoj 🙂 citim sa ok len podbrusko ma pobolieva a picha ma na lavej strane 🙂 dakujem 🙂))

cmelica
3. jan 2012

@kiss35 a IUI ti robil Gallo???aj ta to bolelo??

kiss35
3. jan 2012

@cmelica nie robila mi ho cibulova..nebolelo len to bolo neprijemne a najviac asi ked mi vstrekovali spermose

cmelica
3. jan 2012

@kostickabonnie ahoooj!!!dnes som bola akurat na kontrole na 6DC a sliznica pekne rastie a aj jajka 🙂 Krajko bol spokojny tak snad je to v pohode 🙂 povedal,ze sa to pekne rozbehlo 🙂 🙂
a ty sa mas ako???co nove?

kostickabonnie
3. jan 2012

@cmelica fuha, nie je to neprijemne ist na sono cez mrchu? ako casto budes chodit na kontrolu? drzim palce, nech ich tam mas co najviac 🙂 ja som cakala na mrchu, prisla na 36 dc, presne na stedry vecer a nechcela odist, ochorela som riadne a zaprisahavala sa, ze uz na ziadne pokusy nejdem, lebo ma to celu vzdy rozhadze. Ale ked ta depka prejde, tak zas prichadzaju myslienky na dalsie pokusy, no neviem, planujem sa objednat na konzultaciu na zaciatok februara a mozno si dam vtedy spravit sono a porozmyslam nad 3.iui.

adikasala
3. jan 2012

@mirka2010 ahoj moja ty si este 2 v 1 tak asi malicky si pocka vazne na termin 🙂 a krasne zdravucky a donoseny ako sa patri...dobry valibuk,uz sa tesim na krasne meno co ste mu vybrali!!!dnes som si pisala zo zuzankou7834 co je v londyne aj ona bude mat chlapceka,maju sa dobre tehulo prebieha v poriadku 🙂

cmelica
3. jan 2012

@kostickabonnie ked som bola 2DC na sono tak to mirobili cez brucho a dnes uz normalka 🙂 mrcha uz skoncila 🙂 🙂 konzultacia koli IVF???uz mate aj ziadost??a mozno IVF nebude ani treba a vide vam 3 IUI...to by bolo super..tak ako @majca55 🙂 drzim moooc palce aby depka pekne odisla ako sneh a sup sa do toho 🙂

dasaa
3. jan 2012

@cmelica Ahoj moja tak ako bolo v Heliku urcite mas dobre spravy 🙂

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 Ahoj tak drzim prsteky aby si s nami tehulkovala a posielam ti virusiky sup sup suuuuup a tfuj tfuj 🙂

tinasc
3. jan 2012

@kostickabonnie mne môžete držať palce a posielať vírusy, okolo 20. idem pichať prvú injekciu 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa zlatko aj ty si tu uz???
jasne len dobre...teda aspon Krajko bol spokojny a povedal,ze sa to pekne rozbieha...sliznica rastie a aj foliky 🙂 🙂 v sobotu,alebo v nedelu budem vediet viac...to ideme zas na sono len ktory presne den mi povie az ked bude o 14tej volat...pichli mi aj pregnyl len nie v takej davke ako sa dava red IUI vraj na lepsie dozrievanie jajok,bo mi mam malo toho hormonu...
a ty ako???co mas na plane??

cmelica
3. jan 2012

@tinasc tak okolo 20 uz zacinas??parada 🙂 🙂

tinasc
3. jan 2012

@cmelica tebe robili sono cez brucho cez mrchu? ja som bola prvýkrát na 4DC a normálne odspodu mi robili... no uvidíme ako to príde tentoraz 😉

dasaa
3. jan 2012

@mirka2010 ahoj mame sa dobre 5.1 idem na kontrolu skor na genetiku tak som zvedava co nam povedia 🙂 Ja zatial nic nemam nove vsetko je po starom.Och moja tak takto je s tebou malickemu sa paci v mamkynom brusku 🙂

cmelica
3. jan 2012

@tinasc hej cez brucho...to bolo 2 DC a dnes uz normalka 🙂

kostickabonnie
3. jan 2012

@cmelica chcem ist na konzultaciu preto, aby som zistila, aky bol spg, lebo pri 2.IUI mi to doktor vobec nepovedal, tak som zvedava, ci sa zlepsil, lebo som mm nanutila jest nejake vitaminy. A mozno teda spiseme tu ziadost na IVF
@tinasc tak ja ti budem drzat iba palce, lebo zatial mam len nezdrave virusy, take ti radsej neposlem 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre