IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
3. jan 2012

@tinasc ty to zacinas kolky den cyklu???

dasaa
3. jan 2012

@cmelica no tak to je super som rada ze to tak krasne ide 🙂 juuuj zachvilku budes nasa tehulka moc ti to prajem 😉 .Ano som tu chcela som vediet ako si dopadla.Ja sa dnes citim tak divne asi koli pocasiu u nas prsi 😢.Neviem co dnes budem robit asi dam bud dnes alebo zajtra stromcek dole bo v sobotu robime oslavy 🙂
A ty moja co budes robit?A aka cesta bola ?

cmelica
3. jan 2012

@kostickabonnie aha...a ake vitaminky??myslim ,ze keby bol zly ze vam povedia,nie? a IVF vam este neodporucili??

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 ahoj,ja som bola vcera na IUI. a tiez sa neviem dockat kedy budem testovat 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa my az v piatok dame dole stromcek...cesty su v pohode,len mrholilo sem tam..a dnes len odpocivat a stavat trosku puzzle...vcera mi to moc neslo 😖
a ake oslavy??

cmelica
3. jan 2012

@katuska54 juu dalsia cakatelka na krasne //...drzim moc palceky 🙂 🙂

katuska54
3. jan 2012

@cmelica dakujem 🙂 a dufam ze budu kolajnice 🙂 🙂

dasaa
3. jan 2012

@cmelica no ked sa zajtra pozries na facebook tak budes vediet 😉 😀 😀 😀.No to je tiez dobry napad dat dole piatok stromcek ale ked mi budeme piatok varit na sobotu a aj budem robit kolac.Chcela by som mat piatok taky trosku volnejsi den ked moj mm bude doma 🙂

tinasc
3. jan 2012

@cmelica 22 DC.. 🙂

dasaa
3. jan 2012

@katuska54 drzim prsteky aby to vislo a aby si na teste mala krasne dva //. 🙂 🙂

simik22
3. jan 2012

@kiss35 tak to je super, ja som po IUI trosku spinila, ale potom to preslo

katuska54
3. jan 2012

@dasaa dakujem a je mile,ze myslite aj na nas cakatelky 🙂

kostickabonnie
3. jan 2012

@cmelica dr. Stenova pri prvom IUI najprv povedala, aky bol spg az potom urobila zakrok, dr. Harbulak nepovedal nic a kedze na mna uz rozpravali tri sestricky naraz, tak som sa aj zabudla opytat, takze neviem, ake spermose do mna sli pri druhom IUI....prve dva spg sme mali rovnako zle - hlavne ten b-ckovy pohyb a morfologia, tak som mu kupila Se,Zn, E-cko.

kostickabonnie
3. jan 2012

@katuska54 @kiss35 drzim palce, obidve mate 1.IUI?

cmelica
3. jan 2012

@kostickabonnie aj tak je divne ,ze vam uz neodporucili IVF...my mame spermiogram v poriadku a ked to nevislo 2x tak sme sa rozhodli pre IVF...to uz sme mali ziadost aj schvalenu...takze ja taham marodku uz od 2IUI ... 🙂 🙂 🙂 a to bolo v novembri 🙂 a nepytali ste sa najskor dat spravit kontrolny spermiogram??

katuska54
3. jan 2012

@kostickabonnie ano to je moje 1 IUI.

kostickabonnie
3. jan 2012

@cmelica v tom Gyn-Five je to cele nejake divne...od zaciatku vedia, ze spg je zhorseny a napriek tomu nas "nahovorili" na 2-3 IUI a ze potom IVF. Ale ked sa mm opytal, ako riesit jeho diagnozu, tak mu povedali, ze ci nema vlastneho urologa. Nasadili sme si teda vitaminy, jeden kontrolny spg bol v novembri, a bol rovnaky ako prvy no a ten dalsi bol v den 2. IUI a ten neviem vysledky, kedze mi ich doktor nepovedal. 😖

cmelica
3. jan 2012

@kostickabonnie no to je naozaj divne 😖 😖 a nerozmyslali ste zmenit centrum???
ale nic neni stratene a 3 IUI moze byt tutovka aj pri zhorsenom spermiograme...poznam jednu co otehu aj prirodzene s takou diagnozou 🙂 🙂 🙂

dasaa
3. jan 2012

@kostickabonnie ahoj moj mm tiez bral vitaminy ale doktorka mu dala papierik ake ma brat.Tiez mal zly spg.A musim povedat ze ked ich bral tak sa mu to trosku zlepsilo je pravda ze ich nebral dlho. 🙂

dasaa
3. jan 2012

Babenky mam este 1 cely balik aj 20 tab.Ustrogenu ja uz ich nepotrebujem

cmelica
3. jan 2012

kocky idem ja het...este sa tu dnes ukazem 🙂 🙂 🙂 papa zatial

dasaa
3. jan 2012

@cmelica tak sa zatial maj papa 😉

kostickabonnie
3. jan 2012

@dasaa doktorka z CARu? do ktoreho centra chodis?

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 Jee aj ty tak budeme spolu cakat 🙂 a kde chodis do akeho centra? a ako sa citis den po iui?mna boli podbrusko
@dasaa dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
@simik22 ja som vobec nespinila akurat mam stale take nafuknute brucho a boli ma podbrusko

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 ja chodim do iscare v ba. no citim sa uz lepsie,este na dnes som vybavila dovolenku aby som sa nestresovala v praci 😉 ale podbrusko ma este niekedy pobolieva.podla toho aky pohyb urobim 🙂 a robis si este ovu testy? lebo ja hej a dnes som mala taku silnu tstovaciu ciarku,ze dnes skusame znova 🙂 🙂 🙂

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 ja chodim do iscaru v ma..no ja idem zajtra do prace skoda nedalo sa mi vybavit dovolenku :( no nic..ja som ovu testy ani nerobila..ja si myslim ze aj tak by to skresloval pregnyl ci nie?
inak co beres po iui?mne kazala 2x2 utrogestan a 2x1 estrimax

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 no ja som dnes koli tomu volala dokimu,ze ci to nemoze skreslovat ta injekcia,ale hovoril,ze to nema s tym nic spolocne.tak neviem.aj ja beriem 2x2 utrogestan. a ty si mala pregnyl? ja som mala ovetril,ci akosa to volalo. aspon ked mam take super tie ovu testy a spon budeme snazilkovat 🙂 🙂 🙂 sice to trochu boli,ale co neurobime pre mimi 😀 😀 😀

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 ja som mala v nedelu pregnyl a ten sposobuje ze keby som si teraz spravila tehu test tak by bol pozitivny..tak si myslim ze aj ovu test by to skreslovalo no neviem to su len moje dohady..
mne povedali ze nemame uz snazilkovat vy este mate?

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 nam doki povedal,ze mozeme kedy chceme a kolko chceme 🙂 asi nam chce dopriat 🙂 no ja som mala ovetril v sobotu a v nedelu som spravila 1 ovu test a ciarka bola slabsia,druhy som robila po IUI poobede a bola silnejsia a dnes som robila 3 a ten bol uz moc viditelny 🙂 🙂 🙂 tak neviem.budeme skusat 😀

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 a ty si vobec nemala pregnyl? no mne pichli v nedelu o 21,00 pregnyl a dnes na 9,00 sme mali byt na iui lebo presne vtedy mala nastat ovulacia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre