IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kiss35
3. jan 2012

@cmelica budem ti moooc drzat palceky 🙂) urcite to vide 🙂

katuska54
3. jan 2012

@cmelica hej mala som clostil 1x denne 5 dni. a ty si co mala?

dasaa
3. jan 2012

@katuska54 neuskodi ved dokonca mi to povedala doktorka ze kludne mozem brat.
Aj ked teraz uz beriem femibion 800 a ked doberiem uz len 3 tabletky tak zacinam brat femibion 400.
Nastastie uz ustrogestan neberiem bo to sa berie len do 12tt 🙂

katuska54
3. jan 2012

@dasaa aj ja myslim,ze najskor by mali spravit vsetky vysetrenia,ale tak dufam ze vedela co robi. a ked to teraz nevyjde tak sa spytam na tie prefuky. ☹ a boli to viac ako iui?

dasaa
3. jan 2012

@majca55 len pocuvaj svojho mm aj ked je velka nuda doma ale aspon nie si v strese ale v klude 🙂

dasaa
3. jan 2012

@katuska54 neviem ti povedat ja som bola normalne v nemocnici a mne to robili pod narkozou ale mozem ti povedat len to ze ked som sa zobudila tak ma bolelo brucho ako keby menzes som mala dostat a jasne ze som mala aj take mensie bolesti ale dalo sa to vydrzat v pohode 🙂

cmelica
3. jan 2012

@katuska54 ja som tiez pred IUI brala klostil od 3 DC 2 tabletky 5dni...pytam sa preto,bo si mala len 1 folik...ja som mala 4...no pri vacsej davke...ked som brala 1 tabl,tak som mala 6...
kolko mal mm ked ti pichali pregnyl???

dasaa
3. jan 2012

@cmelica ahoj uz poskladane pazzle 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa ahoj-ahoj...jasne ,ze nie 😀 😀 😀 teraz sa to skladat neda,bo sa mi to leskne 😝
ale nieco uz by bolo,len je tam kopu zelenej a to je hrozne...co si porabala??

kiss35
3. jan 2012

@katuska54
@cmelica baby aj ja som brala clostyl 1tabletku od 3dc do 7dc a na 12dc som mala dominantny folik 15mm a este jeden 13mm no a dnes mi povedala pri iui ze ten dominatny uz praskol a ze ten druhy este len praskne

katuska54
3. jan 2012

@cmelica mne nepichali pregnyl ale ovetril.neviem aky je v tom rozdiel.ja som clostil brala az od 5 dc 5 dni. a folik mal cca 20 mm.aspon myslim.hovorila stale o 20mm.

dasaa
3. jan 2012

@cmelica moja lenosila som od rana. 🙂

majca55
3. jan 2012

@kiss35 jaj lebo som o tom nepočula ešte 😵

kiss35
3. jan 2012

@majca55 no ani ja..ale tak hadam vie co mi predpisala 😅

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 a mna vcera ani nepozerali pred iui 😠 tak neviem,u mna to asi odflkali.to asi preto,ze moja doktorka ma dovolenku a robil mi to docent.ale myslim,ze ked uz to clovek plati,tak by mali byt dosledny 😖

majca55
3. jan 2012

@dasaa moja počúvam ho aj teraz som musela ísť jesť aby mi večer nebolo zle 😝 kričí na mna pod z toho kona do kuchyne ved on ti neodcvála 😀 😀

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 nekazali ti prist skor ze nie ten 12dc ale napr 9 dc.
tiez som na 12DC mala velke a povedal mi dr. ze je teraz ist zbytocne na zakrok.Tak mi kazal prist na dalsi mesiac ale uz 9 DC a vtedy som mala pekne foliky

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 no mne pozerali folik 12dc a potom uz ani mne iba mi povedal ze na 14dc pich pregnyl a potom 16dc na iui 😕 tak dufam ze urobil to co mal a v spravny cas...

dasaa
3. jan 2012

@majca55 jeeej no vidis aky je zlatucky mm 🙂

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 tak to dufam aj ja,ze nic nezanedbali.

majca55
3. jan 2012

@kiss35 ty kam chodíš do centra?

kiss35
3. jan 2012

@dasaa kazali mi prist na 10 dc ale ja som nemohla lebo sme mali v praci dolezite skolenie 2dni tak som mohla az na 12dc a vtedy bol folik 15mm a druhy 13mm no a docent mi povedal ze na 14dc o 21
00 si mam dat pich pregnyl a to bolo v nedelu a dnes na iui

majca55
3. jan 2012

@dasaa ano je ale prinom by som pribrala aj 100 kíl 😝

marionca
3. jan 2012

Dievcata, prosim, poradte... som po 2 neuspesnych iui, chceme skusit este dve (sme obaja zdravi, dr. nevedia kde je problem). Kolko cyklov po sebe moze byt stimulovanych??? Dr. to nechal na mna, vraj to nevadi, ale mne sa to nezda - pchat sa hormonmi styri cykly po sebe. Mam urobit po troch cykloch pauzu (resp. po dvoch a potom znova dva)? Alebo ta pauza naozaj nieje potrebna? Aky je vas nazor???

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 budeme verit ze urcite vedia co maju robit a kedy...
@majca55 do iscaru v martine

katuska54
3. jan 2012

@kiss35 ja sa uz idem venovat priatelovi 🙂 idem sa tulit 😀 potom dam vediet ako dopadol test.tak sa drz 🙂

majca55
3. jan 2012

@kiss35 juj tam je teraz aj Galo že?toho nemám rada ten mi pokašlal 2 IUI ☹ ale nebojte sa isto to budu // 😲 😲

majca55
3. jan 2012

@marionca neboj mne vyšlo 3 IUI 😵 a viacerým ale tie už porodili a my sme zdraví to chce klud a pohodu určite ešte chod do toho 😵 kam chodíš do centra?

kiss35
3. jan 2012

@katuska54 utekaj 🙂 aj ten moj uz frfle ze lubim viac notebook ako jeho 😀 jasne aj ja potom dam vediet
@majca55 ano ten mi pozeral filky na ten 12dc ale iui mi robila cibulova tak verim ze ona robi to co ma..

majca55
3. jan 2012

@kiss35 ano o nej som počula že je dobrá takže určite to dobre dopadlo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre