IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
8. jan 2012

@dasaa nie v stredu by mohol byt odber jajok a asi tak za 5-6 dni vklad 🙂

sijust
8. jan 2012

@cmelica mne nie...lebo ja som si pichala dvojitu davku Menopuru...tesim sa,ze to uz budes ma za sebou...uz ste mali pohovor s embriologickou?takze len jedno date vlozit?

dasaa
8. jan 2012

@cmelica no vidis aka ja som rychla 😀 😀 😀 😀 😀 uz hned by som chcela aby si mala vklad. 😉

cmelica
8. jan 2012

@sijust hej v piatok sme mali s nou a ona nam odporucila jedno ,bo mame nabeh aj na dvojky...a ICSI nam tiez neodporucila nakolko ma mm dobry spermiogram...no vsetko si este dohodneme v den OPU,podla spermiogramu...ak by bol zhorseny tak ICSI bude...ja picham menopur 3 prasky a 1 vodicku + dipherelin...
aj chodis este do Heliku??

ursula5
8. jan 2012

@majca55 moc ma to mrzí, držkaj sa budem zajtra na Teba myslieť.

cmelica
8. jan 2012

@dasaa no veru moja uz aby bol...je to strasne cakanie..a to nehovorim ake to bude po OPU ked budem cakat ako sa nase embrijka vyvijaju 🙂 asi si ohrizem nechty az neviem pokial...a to podotykam,ze som si nikdy neohrizala...

apolenka6
8. jan 2012

@majca55 ☹ ☹ ☹ ☹ to je strašne smutné .....moc,moc moc energie posielam a slová útechy sú určite málo ... 😢

majca55
8. jan 2012

@ursula5 @apolenka6 dakujem vám veľmi pekne moc sa toho bojím ☹

apolenka6
8. jan 2012

@cmelica nie na IUI ani IVF nejdem 🙂 idem navštíviť homeopata 😕 skúsiť 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica to cakanie je najhorsie ale ty to zvladnes aj s mm.Neboj aj my budeme zvedave a nervozne ako sa embrijka vyvijaju 😉

ursula5
8. jan 2012

@majca55 neboj moja všetko bude dobré, hore hlavu.....

dasaa
8. jan 2012

@majca55 moja neboj sa ☹ budeme pri tebe stale a mysiet na teba vsetko dobre dopadne

walta
8. jan 2012

@adikasala test na cukor mi dopadol dobre, chvalabohu... nejako to veru dobojujeme, uz to mame za par 😉 😉 😉 ja este mesiac budem chodit do prace a ostavam na materskej, uz sa tesim, bo sa mi uz moc ani nechce chodit do roboty, s deckami sa jedovat. Ale uzatvorim prvy polrok a s pokojnym svedomim zostanem doma 🙂 Manzel maka na dome jak fredka, chce, aby ked uz bude malinka na svete, aby sme sa nastahovali. V podstate uz vela toho nechyba, ale musi makat. Aj dnes tam robil, hoci je nedela.

apolenka6
8. jan 2012

@majca55 zlatko viem určite sa bojíš,ale ako som ti už písala po kyrete vraj žena rýchlo otehotnie ..budeme na teba myslieť !!!!

cmelica
8. jan 2012

@apolenka6 aha!!tak to prajem az to pomoze 🙂 🙂 som zveda co ti da 🙂

apolenka6
8. jan 2012

@cmelica no to som aj ja zvedavá...už ked medicína nepomáha tak skúsim aj niečo nové 😝

cmelica
8. jan 2012

@dasaa dakujem 🙂 🙂

cmelica
8. jan 2012

@apolenka6 presne ta netreba sa vzdavat 🙂 a uz si zdrava??

dasaa
8. jan 2012

@cmelica co mas dnes naplane ?

apolenka6
8. jan 2012

@cmelica áno konečne už 4 dni som OK,len zubár ma zajtra čaká ..už sa ho neviem dočkať mal dovolenku a mňa bolel zub aj bolí ,tak zajtra skoro vstávam nech som prvá 🙄

cmelica
8. jan 2012

@dasaa pojdem do sprchy,az zajta vyzeram k svetu 😀 a ideme pozerat ten film na markize-Atramentove srdce 🙂 a ty??mm mas v praci?

cmelica
8. jan 2012

@apolenka6 aj ja pojdem k zubarovi,ale sz po OPU,az ma nepobolievaju zuby po ET...to by som nerada..teraz sem tam zaboli 😒

dasaa
8. jan 2012

@cmelica ja budem pozerat telku ale este neviem co 😕Ano mm je v praci.Zajtra daj vediet ako bolo v Martine.juuuj budem na teba mysliet cely den 🙂 .

cmelica
8. jan 2012

@dasaa a ty sa nam este negulatis???kedy nam ukazes brusinko???

cmelica
8. jan 2012

@dasaa urcite napisem 🙂 🙂 🙂dakujem 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica moja ja mam vtedy brusko ked sa poriadne najem 😀 😀 😀 mam ale to len take malinke este stale mne to bude trvat trosku dlhsie.Kym brusko bude vidno 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica musis nam napisat ved by sme sa zblaznili ze nic nevieme o tebe 😉

cmelica
8. jan 2012

@dasaa tak sa poriadne napapaj 😀 😀 😀 urcite napisem 🙂 ved to by som nebola ja keby som tu neni 😵 😵

dasaa
8. jan 2012

@cmelica tak sa poriadne najem a potom sa odfotim 😀 😀 😀 😀

dasaa
8. jan 2012

@cmelica zachvilku tu pridem idem si urobit cajik pockaj neze mi ujdes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre