IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. jan 2012

@dasaa ahoj puzzle sú už poskladané zajtra sem dám fotku 🙂 včera a dnes som ležala a už mi je lepšie uvidím čo zajtra ked prídem do roboty lebo moja imunita si so mnou robí čo chce 🙂 🙂

tinka9075
8. jan 2012

@mirka2010 ahoj zajtra budem na teba mysliet no maličkému je dobre u maminky tak sa mu nechce íst von 🙂 🙂

tinka9075
8. jan 2012

@cmelica ahoj mám sa ok dnes som ležala ale choroba prechádza už je dobre 🙂 🙂

tinka9075
8. jan 2012

@majca55 moja to ma mrzí tak som verila že fazulka narastie prečo sa toto deje? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adikasala
9. jan 2012

@majca55 majca moja to mije luto ze to fazulka vzdala....na bolest su neni slova,viem ako sa musis citit,,,bud silna teraz uz budes mat potom....daj sa dokopy cim skor a skuste este...ako pisala apolenka ze po kyrete sa moze podarit aj bez doktorov , to by som ti zo srdca prilala 😉

dasaa
9. jan 2012

Ahojte babenky
@sijust @mirka2010 @cmelica tak ako ste dopadli ? 🙂
@majca55 moja stale myslim na teba bud silna teraz sme stale s tebou vsetky babenky 🙂

pancuska
9. jan 2012

ahojte dievcata!!!chcem sa vas opytat ci nahodou nepotrebujete niektora Merional,mam na predaj 10 injekcii 75IU ja ich totiz teraz nepotrebujem a potom si ked tak kupim zasa,len je to spotreba do juna a neminiem to!!cenu dam lacnejsie to by sme sadohodli....a drzim vam vsetkym palce,viem ke to je tiez mam co to uz za sebou....drzte sa!! 😉

cmelica
9. jan 2012

@dasaa ahooj!!!tak zlatko uz sme doma... 🙂 od ziliny do martina tak snezilo,a tu u nas nic,len blato 🙂 ale vratim sa k tomu na co cakas 🙂 🙂 🙂
tak vo stvrtok idem na odber...juuj vajka su pekne,len mne sa zda,ze od piatku narastli malicko,ale dr povedal,ze je to dobre 🙂 🙂 🙂 dnes mi pichli zas tu stiplavku z pregnylu 😝

dasaa
9. jan 2012

@cmelica ahoj moja.Ked sme isli do Heliku tak len jemnucko snezilo ale zase ked sme visli z Heliku tak vsetko bolo zasnezene.Bolo to krasne vsetko bolo biele az do Ruzomberka.Mysleli sme s mm ze aj u nas bude sneh ale u nas bola len capavica 😢
Juuuuuj moja som velmi rada ze vo stvrtok ides na odber potesila si ma s tou spravou 😉

cmelica
9. jan 2012

@dasaa no presne je zvlastne ako si to pocasie zahrava 🙂 🙂 no veru uz to budem mat za sebou a az teraz zacne boj a stres ci sa nam embrijka pekne delia a ci ich bude dost kvalitnych....ach jaaaaaaj 😝
co mas dnes na plane???

dasaa
9. jan 2012

@cmelica a povedali ti uz vsetko co ta caka stvrtok ?

dasaa
9. jan 2012

@cmelica tak to mas pravdu ze bude boj a nervozita 🙂.Ale ty to zvladnes aj s mm.A urcite sa embrijka budu pekne delit a budu aj dost kvalitnych .Ved to bude tutovka 😉

cmelica
9. jan 2012

@dasaa juuj bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂 hej uz viem vsetko a som ako mudra kniha 😀 este zajtra picham v stredu uz nic a vo stvrtok 7.45 tam uz mame byt 🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica a co mam na plane no dnes som uz popratala este zavesim pradlo bo som dala prat.A vecer budem pozerat panelak a pozriem si aj farmar hlada zenu aspon sa zase posmejem 😀 😀 😀 Aty co mas dnes na plane?

cmelica
9. jan 2012

@dasaa ja si pojdem pospat,tiez periem...pozreme panelak a mm ide na nocnu tak ho vystrojim a pojde spat 🙂
🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica moja vo stvrtok budem na teba velmi mysliet a budem aj drzat vsetky prsteky 🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica a sa bude chciet mm ist na nocnu ked tak skoro rano vstaval?Alebo este si pojde pospinkat ?Ved treba si pospat ta cesta je nekonecna do Heliku a clovek ked este skoro vstava tak sa ani necudujem ze je unaveny .Poznam to podla nas tiez ked sme prisli domov tak sme boli radi ze uz lezime 🙂 🙂

cmelica
9. jan 2012

@dasaa Dakujeeem moooc za podporu 🙂 🙂
no nechce sa mu vobect ist do prace...ale niekto robit musi ked ja som PN 🙂 pojdeme si urcite poobede dat slofika..len mi maju volat este z heliku ci sa nieco nezmeni a idme chrnet...aj ty si pospinkaj,ci???

dasaa
9. jan 2012

@cmelica urcite si dnes aj pospim aby ma hlava nebolela.Tak ze ti dnes este maju volat myslela som si ze uz ste dohodnuty .
Moja a posielam ti tehu virusiky suuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuup k tebe 😵

dasaa
9. jan 2012

jeeeeeeeej u nas svieti slnko 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. jan 2012

@dasaa dakueeeeeej mam a nepustim 🙂 🙂 🙂 aj u nas sem tam vykukne 🙂
mam chut na cestovinky s tvarohom...asi si pojde poobede dek vstaneme urobit 🙂 teda ak ma to dovtedy neprejde 😀

dasaa
9. jan 2012

@cmelica no ked ja mam chut na nie co tak to si musim urobit hned bo ked nie tak ma to potom prejde 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. jan 2012

@dasaa no ja som sa teraz naobedovala,tak az neskor budem robit cestovinky 🙂 🙂 🙂 tesim sa na ne 😀

dasaa
9. jan 2012

@cmelica tiez som ich strasne dlho nerobila aspon uz viem co si urobim cez tyzden 😀 😀 😀 😀

sijust
9. jan 2012

@dasaa ahoj moja,takze prva cast genetiky bola negativna,vsetko ok 🙂 vysledky z dneska do tyzdna...tak uvidime...dnes mi sono nerobila,len ma prezrela palpacne,krcok pekne uzatvoreny,na zle spanie mi nakazala uzivat magnezium...musim,lebo tuto noc som spala ciste krasne 3hodiny...a takto je to kazdu noc...uz som z toho chora...no a za 3tyzdne sme objednani na 3D,tam uz snad bude vidiet,ze co sme 😉 tlak mam nizky ako obycajne,ale inak vsetko ok...dufam,ze to bude aj dalej v takomto duchu pokracovat...
@cmelica zlatko,drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo...ja som uz aj zabudla,ze som na OPU bola 😨 a narkozka je mnam mna,co by som teraz dala za take pospinkanie 😀

dasaa
9. jan 2012

@sijust tak to je super ze je vsetko v poriadku.Len konecne ti prajem aby si sa kludne uz vyspinkala.No ja zatial spim ako medved 🙂 A nizky tlak mam aj ja.

sijust
9. jan 2012

@dasaa zlatik,uzivaj si to spinkanie...vies ake su to muky,ked sa zobudim o pol tretej a konec....nemozem sa ulozit,prevalujem sa...bojim sa,aby som Petka nezobudila jemine...hrozne... 😖 a ten tlak je v tehu lepsi,dnes tam bola jedna mamina a ta mala problemy s tlakom,musia ju sledovat,lebo ak by stupol tlak nad 140 je nutna hospitalizacia,aspon tak som zacula 😒 moja mamina uz vo velkom nakupuje kozmetiku detsku...sa v tom uplne vyziva 😀 a kupila mi ten mama sanft masazny olej od Hipp proti striam...je vyborny,odporucam...mna uz riadne brusko svrbi...teba este nie?

cmelica
9. jan 2012

@sijust je tesim sa ,ze ste v poriadku 🙂 🙂 tak uz nam coskoro prezradis co sa v tebe ukryva 😀 😀 no nadhera 🙂 tak si pod pospat s nami s @dasaa poobede 😀
ja sa jej prave bojim ,tej narkozy 😒 😒 😒 som poserko 😝
Dakujem vam moooc za podporu kocenky zlate 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. jan 2012

@sijust juuuj tak tvoja mamca uz kupuje veci ved to je najkrajsia vec ked zena kupuje vecicky pre babo.Moja ved ja ani neviem ze som tehotna brusko mam velmi malicke 😢 uz som to hovorila aj mm a on mi povedal ze ja brusko budem mat malicke ako aj moja kamoska.Je to take divne ze ja brusko este nemam a moja kamoska co je o 3 tyzdne viac tak ona ma uz fajne velke brusko ako keby uz bola v 7 mesiaci.Ja som si kupila krem Elasti-q original

dasaa
9. jan 2012

@cmelica moja neboj tak ako ti pisala @sijust je to super mat narkozu.Ved to sama zistis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre