IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. jan 2012

@tinka9075 aj ja mam niekedy take tiky,ze do roboty,no hned ma to prejde 😀

tinka9075
9. jan 2012

@cmelica ja si to nejak užívam ale baví ma chodit do roboty môj muž nechápe že sa teším 😀 😀

tinasc
9. jan 2012

@cmelica hej kráti, len mám hlavu v smútku, lebo som si povedala, že sa dám trošku do poriadku, chcela som niečo schudnúť, ale bohužiaľ nepodarilo sa mi to, samozrejme ako vždy, ja som dosť veľká baba 😉

cmelica
9. jan 2012

@tinasc sme na tom podobne,...len uz teraz moc toho neschudnem 🙂 nic si z toho nerob,hlavne,ze sme zdrave 🙂

majca55
9. jan 2012

Ahojte babulky moje tak ma teraz pustili.poviem vám,že to nikomu neprajem najotrasnejší zážitok citím sa teraz úplne prázdna ☹ vyrevaná úplne a neuveríte bola som s jednou kočkou čo chodí do helíku a tiež jej miminko prestalo rásť v šiestom týždni ☹ takže si viete predstaviť dve takéto na izbe už iba očný lekár nám chýbal.záver mojho tehotenstva makoniec bol mrtvý plod ☹ ☹ niečo otrasné a bola som v 9tt. ☹ ešte uvidíme ako dopadne histologia.jeden zážitok vám musím napísať išli sme ešte na kontrolne sono kde prišla jedna cigánka ( ja niesom rasista ale toto bolo aj na mna dosť ) ked sa vrátila tak povedala svojej sestre "predstav si som v 8tt.to decko žije aj srdce už mu bije musím to rýchlo vybaviť a zbaviť sa ho a ešte aj platiť zato budem.viete čo ja som musela odísť lebo by som jej asi vylepila facku a všetky tri čo sme tam sedeli sme sa rozplakali ☹ kde je tá spravodlivosť.ale videla som tam miminká tiež ma to dojalo ale aj posunulo,že idem dalej ja to dieťatko mať jednoducho budem a hotovo 😵 všetkým vám dakujem za podporu veľa to pre mna znamená som rada,že vás tu mám. 😵 bolí ma hlava a moc krvácam ale dúfam,že všetko zvládnem.určite tu chodiť budem ved som závislačka na MK 😵

cmelica
9. jan 2012

@majca55 zlatko som rada ,ze si sa nevzdala a ze si velika bojovnicka,ktora to dotiahne az do uspesneho konca 🙂 🙂 sme tu stale pre teba 🙂 drzim palceky aby si sa rychlo zotavila 😵
ach jaj ty nasi spoluobcania to je teda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 co si taky zasluzia??????????????

tinasc
9. jan 2012

@majca55 som rada, že si už doma a máš potom, rýchlo sa zotav. Viem, čo práve prežívaš, zažila som to v júli, v 8tt sa prestal plod vyvíjať... tiež som bola ako keby mi niekto vyrval kus srdca, revala som až do zákroku... a čo bolo najhoršie, o poschodie nižšie bola pôrodnica a v noci, keď bolo všade ticho, tak sme počuli ako plačú bábätká... ja som našťastie bola na izbe s kočkou, čo tiež jej prestalo bábo rásť, tak sme obe vedeli čo prežívame... ale kde je tá spravodlivosť, že tie, čo ľahko otehotnejú a idú sa toho zbaviť a tie čo chcú a nemôžu mať... tak neviem kde tá spravodlivosť je, ale verím, že je a my sa tiež dočkáme zdravých detičiek...

tinasc
9. jan 2012

@cmelica ja nemám ani energiu na to aby som chudla, je to ťažké ale nepomôžem si, viem, že by som mala so sebou niečo robiť, ale teraz už to nedobehnem, viem, že keď budem tehotná, tak možno budem mať menšie problémy s váhou, že budem ťažká a bude ma všetko bolieť, ale vydržím, toho sa trošku bojím, ja sa inak cítim dobre, ale bohužiaľ som z tých väčších 😉

tinka9075
9. jan 2012

@majca55 moja zlatá neboj budeš mat dietatko aj ked sa teraz cítiš nie najlepšie viem ako ti je ja som to zažila parkrát a tiež som bola na izbe s jednou babenkou a plakali sme obe potom tam prišla taká jedna že nech jej to zoberú lebo ona to nechce no mala som dost kde je potom tá spravodlivost? 😒 ale ty si naša závisláčka a zvládneš to ja ti budem držat palce 🙂

majca55
9. jan 2012

@cmelica @tinasc dakujem vám kočky určite sa dočkáme u mna boli miminká zase nadomnou a tiež to bola tažké udržať sa obe na izbe sme si povedali,že sa nevzdáme 😵 😵 vám kočky prajem úspešné IVFaž mi potom dáte inštrukcie 😵

majca55
9. jan 2012

@tinka9075 dakujem idem dalej ja to miminko mať budem a hotovo 😅

tinasc
9. jan 2012

@majca55 jasné 😉

tinka9075
9. jan 2012

@majca55 budeš jasné že budeš mat dietatko 🙂

katkafs
9. jan 2012

@majca55 moja, je mi ľúto čo sa Ti stalo, ale jasné že budeš mať to miminko , veľmi Ti držím palce 🙂

cmelica
9. jan 2012

@tinasc ja som si to tiez povedala pred IVF,ze rob nieco...aj som robila,ale ked sa prestanem hybat a som na PN uz od novembra moc som toho nepochudla a tak som "velka" nadalej....+ sviatky...my to urcite zvladneme a babatenka vynosime 🙂 🙂 ved budu vytuzene 😀

lenisko1
9. jan 2012

@majca55 moja nemam slov... len ti veelmi drzim palce nech ti to vyjde. A hlavu hore, chod za svojim cielom 🙂

cmelica
9. jan 2012

@lenisko1 ahoj!ako sa mas??brusko uz rastie??

lenisko1
9. jan 2012

@cmelica ahoj no celkom dobre 🙂 ano zacim sa pomaly zagulatievat..🙂 a ty? už mas po ? či este stale len pichas?

cmelica
9. jan 2012

@lenisko1 🙂 super!!tak sa drzkajte 😵 😵 😵
no ja zajtra dopicham a vo stvrtok OPU 🙂

lenisko1
9. jan 2012

@cmelica dakujeme a ty sa drzkaj.. a čo je to OPU? odber?

cmelica
9. jan 2012

@lenisko1 🙂 ano odber a mame aj predlzenu kultivaciu tak vklad bude niekedy okolo 17.1 🙂

lenisko1
9. jan 2012

@cmelica a prečo mate predlzenu? či to schvalne aby boli lepsie embrya? ja sa v tom nevyznam

cmelica
9. jan 2012

@lenisko1 hej je to lepsie,bo vidia ako sa vyvijaju 🙂 a uz sa vklada to najsilnejsie a ak ostanu niake daju sa zmrazit 🙂

buba13
9. jan 2012

@majca55 maji moc mi je to luto. je to strasne! drz sa! myslim na teba moc

apolenka6
9. jan 2012

@majca55 Ahoj moja hrdinka! dnes som išla od zubára a rozvrtal mi zub ,pošťúral sa mi v ňom a nechal otvorený a taká strááášne bolavá som išla domov ☹ ..po ceste domov som si spomenula na teba,že čo je to táto moja "malá" bolesť 😕 to je určite nič proti tomu čo si zažila TY dnes ...zvládla si to....a páči sa mi ako si odhodlaná byť matkou !!! a ja tiež!!

lenisko1
9. jan 2012

@cmelica super tal drzim silno palce nech to vyjde 🙂

dasaa
9. jan 2012

@tinka9075 ahoj rasne puzzle nie co take aj ja mam len ich je tolko vela az 2000-cka ☹ .To je super ze sa mas uz dobre

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa no to budeš mat čo robit aby si to poskladala 🙂 🙂

majca55
9. jan 2012

@buba13 dakujem ti moja

majca55
9. jan 2012

@apolenka6 zlatko my dve to tento rok dáme ved sa už to šťastie musí usmiať aj na nás 😵 ked som dnes počula tie miminka plakať najprv som si poplakala a potom povedala,že aj u nás doma bude za chvílku také malé plakať 😵 takže moja ideme na to ja sa musím trošku pozviechať a idem tiež 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre