IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. jan 2012

@majca55 moja som rada ze uz si doma cely den som myslela na teba.Az som musela nakuknut vecer ci si aspon nie co napisala.Moja ti to zvladnes si silna a za svojim si pojdes verim tomu ze babo budes mat.Ja asi na tvojom mieste by som jej pekne povedala ze co a ako aby si to do knca zivota zapametala. 😠 .Neznasam takych ludi vrrrrr co mozu mat a nechcu 😠 😠 😠 .Moja drzim ti velmi prsteky a nezabudni ze vsetky babenky sme ako jedna cela rodinka 😉

dasaa
9. jan 2012

@tinka9075 ved to 😠 😠 a teraz ani nemozem skladat tak som si dala pauzu 😀

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa a aký máš obrázok 😉

apolenka6
9. jan 2012

@majca55 my to dáme!!! my o dáme!!!! my to dáme!!! my to dáme!!!!my to dáme!!!!
a skoro sa uzdrav som zabudla 🙂 🙂 🙂

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa ešte mám tieto takéto sme mali šteniatka 🙂

dasaa
9. jan 2012

@tinka9075 mam luku zo stromcekamy ,hory a okolo toho su vela listov zltooranzove liste je .A hori su trosku biele a tmavo zelene a k tomu malinke stromy co ich ani nevidno .Ach jaj ale vybral mi mm obrazok 😕

majca55
9. jan 2012

@dasaa nezabudnem som rada,že vás tu mám 😵 mm mi povedal,že ty si sa určite pýtala domov,aby si mohla ísť na Mk 😀 ale je rád že sa konečne aj pousmejem aj ked som sama si poplačem ☹

majca55
9. jan 2012

@apolenka6 moja jasne,že to dáme tento rok ukončíme šťastne ked nie porodom tak aspon tehotenstvom 😲 😲 dakujem

cmelica
9. jan 2012

@majca55 len sa usmievaj..je to ten najlepsi liek 😀 😀 😀 😀

dasaa
9. jan 2012

@majca55 och moja zlatucka je dobre ked si poplaces trosku to pomoze.Jednoducha ta mm pozna 🙂 urcite je lepsie byt doma ako tam.Moja a zajtra nejdes do prace vsak ?

dasaa
9. jan 2012

@cmelica moja ty si tu 😉

cmelica
9. jan 2012

@dasaa hej hej...ved ja som tu skoro stale...ale som sa rozhodla ,ze po vklade sem nakuknem len sem tam,aby som si precitala co mate nove 🙂 😝

dasaa
9. jan 2012

@cmelica a mm uz je vyspinkany do prace ?A ty si si pospinkala dnes ?

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa poskladáš pomaličky do pôrodu máš ešte času 🙂

cmelica
9. jan 2012

@dasaa tvari sa ,ze je 🙂 len som podriemala a potom sme si pustili film tak sme cumakovali ten 🙂 a ty si si pospala,??

majca55
9. jan 2012

@dasaa nie moja nejdem som na PN kým sa nedám riadne dokopy tak nepojdem určite aj dva týždne zostanem 😉

dasaa
9. jan 2012

@cmelica skor som mala zatvorene oci ale pre istotu som si nastavila budit.Ale ked som konecne uz zaspala tak fajne zacal mi zvonit budik ☹ Och tak sa mi nechcelo vstat 😖 .Aspon ze ste si trosku pospali 🙂

dasaa
9. jan 2012

@majca55 mas pravdu len sa nam daj dokopy 🙂

dasaa
9. jan 2012

@tinka9075 ved to ci to stihnem poskladat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa ja ti prídem pomôct 😀 😀 😀

majca55
9. jan 2012

@dasaa presne tak moja chcem byť pripravená pokračovať dalej 😵

dasaa
9. jan 2012

to co opakuju farmar hlada zenu ☹ ☹

dasaa
9. jan 2012

Babenky budem koncit idem este vonku na prechazdku zo psikom 😉
Prajem vam @tinka9075 @majca55 @cmelica dobru nocku 😔 😔 😔 a prijemny vecer 🙂 🙂 🙂

cmelica
9. jan 2012

@dasaa dobru nocku a sladke snicky prajem 😀 😔 😔 😔 😔

majca55
9. jan 2012

@dasaa aj tebe moja 😔 😔

tinka9075
9. jan 2012

@dasaa
@majca55
@cmelica babulky dobrú nocku idem spat ráno práca čaká 😉 😉

cmelica
9. jan 2012

@tinka9075 dobruuu 😔 😔 😔 a moc sa nenarob 🙂

tinka9075
9. jan 2012

@cmelica teraz sa velmi nenarobím mám super robotu 😀 😀

walta
9. jan 2012

@majca55 ahoj zlatino... je mi to moc luto, co sa ti stalo, ja viem, neexistuju slova utechy, ale musis to prekonat. Ja ta max chapem, je to zle, ked sa take nieco stane zene.Ale zase, my sme silne, my zeny, prekoname vsetko. Drzim palce. A na margo tej "nevdacnice ciganskej"- no comment. To sa neda ani okomentovat a ta ciganka moze byt len a len rada, ze som tam nesedela aj ja, bo isto by som to patricne okomentovala, ze by zbledla. Juuj, ale som sa rozculila... Myslim na teba, drz sa 🙂

dzuli08
9. jan 2012

@majca55 Ahoj Majka, často Vás čítam v tejto témičke (aj keď veľmi neprispievam) a celý víkend som na teba myslela a dúfala, že sa stane zázrak a bábätko ostane s tebou. No na svete je veľa nespravodlivosti a škoda, že si tej cigánke nevylepila, krava jedna.
Tvoj žiaľ je veľmi ťažký pre nás všetky, ale nebojkaj ja som už ani nedúfala, že niekedy taký krikľúň bude v našom domčeku a je to tu, aj keď niekedy ma až uši bolia z toho kriku :D :D
Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre