IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
11. jan 2012

@mirka2010 tak vela stastia...

majca55
11. jan 2012

@mirka2010 teším sa čo napíšeš a držím palce zlatko 😵 😲

tinasc
11. jan 2012

@sijust však Luca mu môžete dať ako druhé meno... teraz je to bežné, že deti majú dve mená... neuvažovali ste nad tým? tak by mal aj meno, ktoré sa Ti páči 🙂

cmelica
11. jan 2012

@tinasc ahooj!!uz sa pripravujes pomalicky??

tinasc
11. jan 2012

@cmelica no pomaličky, naozaj... zatiaľ beriem prednison na tie protilátky a potom na budúci týždeň idem na to... len rozmýšľam či si mám pichnúť sama, však už som si pichala, alebo mám ísť na prvú do centra... 🙂

tinasc
11. jan 2012

@mirka2010 drží palce na kontrole 🙂 nech sa maličký vypýta na svet kedykoľvek, určite to bude lepšie keď sa vypýta sám 🙂

cmelica
11. jan 2012

@tinasc ja som si hned od zaciatku pichala sma,teda s mm 🙂 v centre nam len vysvetlili ako...a ty mas pero,co natahujes do striekacky?

tinasc
11. jan 2012

@cmelica nie ja mám len také čo si zarábam sama 🙂 ale už viem ako na to, takže by som si mohla sama, však si to pamätám 🙂 inak všetky som si pichala do brucha, iba keď som išla na kontrolu do centra, tak mi pichli do zadku sestričky 😉

cmelica
11. jan 2012

@tinasc aj ja 🙂 len ta do zadku od nich bola pregnylova,nie take mnozstvo,ale niaky koncentrat a riadne stipala 🙂

tinasc
11. jan 2012

@cmelica no mne doktorka pevne tvrdila, že fostimon, čo som pridávala k dipherelinu, tak musím len a len do svalu... a potom som kukala na sestričky, že čo mám teraz robiť, však ja nemôžem každý deň chodiť do centra... tak ma ukľudnili, že môžem kľudne aj do brucha... no a pregnyl, dúfam, že naša susedka bude vtedy doma, aby mi pichla 🙂 ale to je ešte ďaleko 🙂

cmelica
11. jan 2012

@tinasc aha tak ty si mala ine 🙂
ja som bola vcera na pohotovosti a kukali na mna ako puk 😀 a este za to,ze mi ju pichla 2 ecka 😝 😝

tinasc
11. jan 2012

@cmelica hm tak to inak zarábajú... no ja musím teraz utekať, večer nakuknem, zatiaľ papa 🙂

cmelica
11. jan 2012

@tinasc papapa zatial 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@majca55
@cmelica
@tinasc
@adikasala ahojte moje zlatucke 🙂 tak sa hlasim...zaznam sme mali bez kontrakcii, takze este nic 🙂 v piatok ideme znova na kontrolu, urobia aj sono a podla toho budeme vediet, co dalej...tak vam prajem pekny vecer vsetkym...my ideme uz domov ( teraz som u nasich ), kde mi uz vyprsal kredit na internete, takze uz sa mi nebude dat ozvat...zase zajtra, pa 🙂

majca55
11. jan 2012

@mirka2010 tak ti moja držkám moc moc palce a vieš u maminky je len u maminky 😵 už to pozná veľmi dobre drobček malý 😵

cmelica
11. jan 2012

@mirka2010 moja len sa nam pekne drzkaj!!!malickemu sa dobre hovka u teba 🙂 juuj to bude vreskotu ked bude vonku 😀

mirka2010
11. jan 2012

@majca55 moja, aka si len zlata....ty mi napis ako sa citis??? aj ked je to strasna otazka, ale ako si to zvladla??? moc som na teba myslela...a velmi mi ostalo kvoli tebe luto....naozaj neskutocne moc

mirka2010
11. jan 2012

@cmelica 🙂 no to bude....ale ja si ho utisim, pokladika naseho....ved bude stale pri mne...a ty sa mi pekne zajtra drzkaj, aby vsetko dobre dopadlo...ake mas pocity???

majca55
11. jan 2012

@mirka2010 dakujem zlatko už lepšie a dnes ma aj moja gynekologičky povzbudila,že verí tomu že budem mať miminko takže alechemilkový čaj mam piť a kyselinu dalej.o dva mesiace vraj možeme začať 😵 takže všetko nakupené a idem bojovať dalej 😵 zle mi začal nový rok tak verím,že dobre skončí 😲

cmelica
11. jan 2012

@mirka2010 🙂 🙂 jasne ved u maminky mu bude najlepsie 🙂
pocity??no zatial je to strach ci bude vsetko v poriadku...ale zajtra vam tu napisem ako som sa citila 🙂
Dakujem moooc moja 🙂 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@majca55 moja, no verim v tvoje sklamanie a strasny smutok za malickymi...je to az neuveritelne, ze sa to vobec stalo...ale si naozaj neskutocne silna zienka, ktora vie bojovat a vybojuje si vytuzenu dcerku....🙂 treba v to verit...hlavne je, ze stale mate moznosti mat babatko a to je to najdolezitejsie....a tvoji drobci doma ta urcite tak zamestanju, ze sa ani nenazdate a budete cakat babatko 🙂 z celehooooo srdiecka ti to prajem 🙂

majca55
11. jan 2012

@mirka2010 dakujem za podporu tá má posuva dalej 😵 celá rodinka tomu veríme a mm povedal,že podstromčekom si ho určite nájdeme to naše vytúžené 😲

tinasc
11. jan 2012

@mirka2010 no veru, nebude sa mu páčiť, že bude vonku, nejako sa mu v brušku páči 🙂 no tak držím palce na piatok, nech už dostanete odpoveď kedy príde chrobáčik na svet 🙂

tinasc
11. jan 2012

@majca55 neboj sa podarí sa to, mne doktor povedal, že keď sa podarilo raz, podarí sa aj druhý raz, určite otehotnieme, ja som síce čakala dlhšie, tuším je to už pol roka, ale to sme riešili iné veci, takže teraz hor sa do toho 🙂

kostickabonnie
11. jan 2012

@cmelica zvladnes to a vsetko dobre dopadne, drzim vsetky palce aj prsty a myslim zajtra na teba 😉 😉 😉

kostickabonnie
11. jan 2012

@majca55 som rada, ze si v poriadku a naberas "druhy dych" stavim sa, ze nas este predbehnes 😎 😎 teda @cmelica a @tinasc a @tina9067 nemusis predbehnut, tie su totiz na rade 😀 😀 😀

dasaa
11. jan 2012

Ahojteeeeeeeeee @cmelica @majca55 ako sa mi mate ? 🙂

dasaa
11. jan 2012

@cmelica moja na zajtra ti drzim vsetky prsteky a budem na teba mysliet.Neboj sa bude vsetko v pohode ani sa nenazdas a uz budes doma 🙂

tinasc
11. jan 2012

@kostickabonnie joj ďakujem 🙂 hlavne aby tu teraz lietali vírusy, aj smerom ku mne 🙂

cmelica
11. jan 2012

@kostickabonnie jeee Dakujem moooc!!!si zlata 😀 ako sa mas??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre