IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
11. jan 2012

@dasaa Dakujem moooc moja 🙂 mam sa celkom dobre az na bolest v podbrusku a prs...ale to ubehlo rychlo,vsak 🙂 len toj som pisala ze zacinam 🙂
a ty moja ako sa mas??co si porabala??

kostickabonnie
11. jan 2012

@cmelica ja sa uzdravujem a potom uvidime, co dalej, ale teraz si Ty priorita c. 1, lebo dalsie tehu virusy pojdu od teba 😉 😉 😉

kostickabonnie
11. jan 2012

@tinasc kedy a co planujes najblizsie? inak, citala som, ze beries prednison, bola si na nejakych imuno testoch? lebo ja zvazujem, ze by som sla do Prahy este pred dalsim pokusom IUI ci IVF

tinasc
11. jan 2012

@kostickabonnie na bud. týždeň začnem pichať, tak uvidím ako dopadneme... na imunotestoch som bola v centre, zistili mi protilátky... takže preto 😉

kostickabonnie
11. jan 2012

@tinasc ale na testy ta poslali kvoli predch. neuspechu, ze? Ja by som si chcela spravit tie testy preventivne, lebo si myslim, ze v GF potrebuju najprv zarobit na neuspesnych pokusoch a potom navrhnut aj takuto moznost, ci sa mylim?

tinasc
11. jan 2012

@kostickabonnie mne to robili kvôli potratu... neviem, či najprv potrebujú zarobiť na predchádzajúcich neúspechoch, ale preventívne to robiť nebudú, inak aj u druhých doktorov sa testy robia niekedy až po druhom potrate, takže ja som rada, že mi spravili testy... ale určite na tom niečo bude, ale ja nad tým nerozmýšľam, lebo všetci by sa mi zdali, že sú podvodníci 🙂

kostickabonnie
11. jan 2012

@tinasc trochu som v poslednej dobe citala o vplyve slepeho creva (teda po jeho vyoperovani) na autoimunitu voci zahniezdeniu, tak som si povedala, ze radsej investujem 200 eciek do kompletnych imunotestov ako 3-4 nasobok do IVF, ktore v pripade existencie protilatok nebude uspesne. A budes si pichat sama, ci zapojis ako @cmelica aj svojho mm? 😉

tinasc
11. jan 2012

@kostickabonnie ja som si prvé ivf pichala sama, takže budem v tom pokračovať... a aký to malo vplyv ten slepák na autoimunitu? to by ma zaujímalo...

cmelica
11. jan 2012

@kostickabonnie jasne len sa uzdrav porob vsetky vysetrenia a hura do stimulky 🙂 a jasne ,ze ak budem mat s radostou vam ich poslem 🙂

majca55
11. jan 2012

@tinasc dakujem pekne tento rok to dáme moja 😵

majca55
11. jan 2012

@dasaa ahoj moja dnes mi je lepšie doktorka ma povzbudila a že som v poriadku takže horsa do boja 😵 a ty moja sa máš ako?

majca55
11. jan 2012

@kostickabonnie moja my budeme všetky tento rok tu tehulky 😵 ked chcem mimi musím bojovať 😵

dasaa
11. jan 2012

@cmelica ahoj mam sa dobre len teraz mi je nejak divne napina ma na vracanie.Tak to mas pravdu rychlo to zbehlo a to je super.Len som oddychovala a skladala puzzle 🙂A ty moja co si dnes robkala 😉

dasaa
11. jan 2012

@majca55 jeeej to je super ze si v poriadku a ze ides dalej bojovat.Velmi si ma s tym potesila 😉 Mam sa dobre len teraz mam taky pocit ako keby ma napinalo ale inak sa da.Zajtra idem na kontrolu k svojmu gynek. 🙂

majca55
11. jan 2012

@dasaa a ty aký motív puzzli staváš? 😝

cmelica
11. jan 2012

@dasaa moja si nieco spapala ked takto na vecer?? skus zjest niaky suchy keksik 🙂
ja som nic nerobila len odpocinok som mala naordinovany 🙂 🙂

tinka9075
11. jan 2012

@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babenky ja nestíham ako chodím do roboty nejak nestíham 😀 😀

dasaa
11. jan 2012

@majca55 jooooj ja mam taky blby obrazok 😖,Su tam tatry,tmave stromy,domceky a orandzovozltehnede listie 😢

walta
11. jan 2012

@tinasc ahojky... jasne, mas cas, nemusi to byt uz aj.... a dakujeeeeem 😉

tinka9075
11. jan 2012

@majca55 moja som rada že to nevzdávaš a ideš dalej neboj ved ti budú držat palce závisláčky z koníka 🙂
@cmelica zajtra budem držat palčiaky nie je to nič hrozné len zaspíš a o chvílku ta zobudia tak som to vnímala ja 😉
@dasaa zajtra nech ti kontrola dopadne dobre budem na teba mysliet 😉

dasaa
11. jan 2012

@cmelica uz som skusala zjest aj jablko.Tak sa mi zda ze nejak poslednom case mam problemy zo zaldkom ☹ .Tak to je dobre ze si dnes oddychovala zajtra ta caka velky den 🙂

dasaa
11. jan 2012

@tinka9075 dakujem moja a ty ako sa mas?

tinka9075
11. jan 2012

@dasaa ahoj ja v pohode mne sa normálne v robote začína páčit a hlavne koleginky ktoré sú strašne fain 🙂

dasaa
11. jan 2012

@tinka9075 tak to je super ze sa ti zacina pacit v praci ved takto by to malo byt aj nadalej 🙂

tinka9075
11. jan 2012

@dasaa ved to aj mi normálne bude lúto ked pôjdem na peenku 😀 😀

cmelica
11. jan 2012

@tinka9075 dakujem mooc!!!a ty ako??kedy uz zacinas??

cmelica
11. jan 2012

@dasaa juj zlatko to si drobciatko vybera co bude papat 🙂 🙂

tinka9075
11. jan 2012

@cmelica ešte musím čakat na mrchu a potom idem na 9DC na sono a potom iui 🙂

cmelica
11. jan 2012

@tinka9075 ato je kedy???stihas tento mesiac??

tinka9075
11. jan 2012

@cmelica asi nestíham iui bude začiatkom februára nevadí ja si počkám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre