IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. jan 2012

@dasaa možno si otvorím obchod 😀 😀 😀

cmelica
11. jan 2012

@sijust dakujem zlatko 🙂 som si trosku podriemala poobede a teraz som taka naspidovana,ze sa mi ani nechce 🙂 este pokukame telku a ideme do hajan 😔

sijust
11. jan 2012

@tinasc dve mena nie..najskor musime zistit co mame v brusku a potom nieco vyspekulujeme... 🙂

sijust
11. jan 2012

@cmelica o kolkej stavas?

majca55
11. jan 2012

@dasaa ked mna tie puzzle nebavia 😝 a máš aj dalšie?

cmelica
11. jan 2012

@sijust o pol 6tej..ked sa nemusim malovat to bohate staci 🙂 dam sprchu , obleceme sa a mozme ist 🙂

cmelica
11. jan 2012

@majca55 tak ty budes vysivat 😀

majca55
11. jan 2012

@cmelica juj ani to nie,ja rada šijem 😵 takže na chatku si pošijem závesy a vankúšiky 😵

dasaa
11. jan 2012

@majca55 nie len toto mam mna skor babia take ako delfini

sijust
11. jan 2012

@cmelica ja som do Heliku stavala vzdy pred piatou...potrebujem hodinku na vychystanie a tahanie mm z postele 😀 lebo do prace vstava az o 6tej...uz som rada,ze tam nemusime chodit...lebo to bolo dost unavne,ale zas na druhej strane...som stastna,ze mame drobceka v brusku 🙂 verim,ze sa vam to podari na prvy sup ako nam,moc drzim palce 🙂

majca55
11. jan 2012

@dasaa takže dalšie budu delfíny hmhm pekné 😵 aj si to niekam zavesíš?či to len tak pre dlhú chvílu?

cmelica
11. jan 2012

@sijust to my nie ..mysi radi pobuvame ked mozme... 🙂 a ja ked ideme do heliku,tiez mi to teda riadne trva kym si urobim ksychtik ,ale na zajtra ho nepotrebujem 😝
🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem a dufam,ze mas pravdu 🙂

cmelica
11. jan 2012

@majca55 ju ty sijes??no chatku budete mat krasnu 🙂

dasaa
11. jan 2012

@majca55 ked budu delfiny tak si to dam do detskej izby 😀

walta
11. jan 2012

@adikasala ahojcek 🙂 Veru, vecicky z Tesca su najlepsie, su celkom kvalitne, uz aj ja som nieco kupila,ale len bodinko a pyzamko, boli zlacnene, no nekup to 😀 Len chcem si nechat poradit, co mam nakupit, predsa len, rady od skusenych mamiciek su nenahraditelne 🙂 Moja mamina uz zacala s latkovymi plienkami, uz mi ich aj poprala, no co, prva vnucka, tak sa tesi. A budem aj pri nej rodit, lebo robi na porodnej sale, tak mam v nej obrovsku oporu. Na nu sa mozem spolahnut, zato moja svokra to je ine kafe. To je blazon, s nou absolutne neratam, to je nadlho, preco je to tak. 😀

majca55
11. jan 2012

@cmelica ano rada ale není času a hlavne všetko sa dá teraz kúpiť lacnejšie 😵

dasaa
11. jan 2012

@cmelica @sijust tak to mas pravdu tiez sa pripajam.Som tiez rada ze som chodila do Heliku ale to vstavanie a cestovanie bolo nie co neskutocne.Tiez som musela tahat mm z postele.No my sme vstavali o 3:30 a o 04:00 uz sme isli prec.Este jednu kontrolu tam pridem a uz budem chodit len k svojemu 🙂

majca55
11. jan 2012

@dasaa tak peknú detskú izbičku bude mať miminko,som zvedavá čo ti povedia zajtra na kontrole 😵

cmelica
11. jan 2012

@dasaa to cestovanie je na tom najhorsie...a teraz v zime obzvlast 😝

dasaa
11. jan 2012

@majca55 urcite nic bo som bola v Heliku stvrtok.Dam mu papier co mi dal doktor a moc.Ale som tiez zvedava co mi povie 😢

majca55
11. jan 2012

@cmelica ale vytúžené malé vonavučké uzlíčky zato stoja babulky 😵 my aj tých našich drahých vytiahneme z pelechu 😀 😀

majca55
11. jan 2012

@dasaa nebojkaj dobré veci usmievaj sa 😵

cmelica
11. jan 2012

@majca55 no jasne aj keby som ho mala prebrat poharom vody tak vstane z tej postele... 🙂 🙂
inac kocky teraz sa tu o tom bavime a my zajtra zaspime 😀 😀 😀 tak to by bola aka supa...by ma rozthalo, asi 😠 😠 😠

dasaa
11. jan 2012

@cmelica tak to veru clovek musi byt ovela viac opatrny na cestach.Jooooj kolko raz ideme bud do Martina alebo z Martina tak stale stretnebe blbcov na cestach.Ako obehuju ine auta ale pri tom oproti nim ide auto.Moj mm sa tak zlosti ze pre takych blbcov 😠 😢 😠 sa moze stat cokolvek a stale nevinni na to doplati

cmelica
11. jan 2012

@dasaa jasne ,ze dobre ti len povie 🙂 🙂 na ine ani nemysli 🙂

dasaa
11. jan 2012

@majca55 dakujem len ja mam taku smolu na tych mojich lekarov.No dufam ze som toto dobreho uz nasla 🙂

cmelica
11. jan 2012

@dasaa presne toto hovori aj moj mm 🙂

dasaa
11. jan 2012

@cmelica moja nemyslim na nic zle ale ked som prisla na kontrolu tak ma ani pozriet nechcel.Povedal ze to bude zbytocne ked som bola v Heliku a ze oni sa na to pozreli.Az potom sa pozrel ked som mu povedala ze mam tam zrazeninu.Preto si myslim ze ked mu zase ukazem papier co mi dal doktor v Heliku tak zase mi povie ze nemusi mi robit sono.

majca55
11. jan 2012

@cmelica @dasaa juj aj to my ked ideme pod Strečnom tak mm niekedy sa nestačí diviť a zúri 😠 aja vždy trpím či dorazíme načas 😝

majca55
11. jan 2012

@dasaa taj ja mám dobrú gynekologičku a možem sa jej opýtať hoci čo aj ju požiadať vždy mi poradí 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre