IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
11. jan 2012

@cmelica moja nezaspite lebo ty budes povedomi na to mysliet.Tiez som tak normalne spala ale podvedomi som stale vedela ze rano skoro vstavame.A koli tomu som bola kazde 2 hodky hore 😀 😀 😀

tinka9075
11. jan 2012

@dasaa
@majca55
@cmelica babulky idem do ríše snou ked som teraz pracujúca žena ale zajtra budem mysliet na vás všetky ved ja som každý den myslou s vami 😉 😉

majca55
11. jan 2012

@tinka9075 dakujem a dobru noc ti prajem 😵

cmelica
11. jan 2012

@majca55 @dasaa @tinka9075 kocky moje budem ja uz koncit a ideme si lahnut 🙂 dakujem vam a prajem vam krasnu nocku a este pekny vecer 😔 😔 🙂

dasaa
11. jan 2012

@majca55 tiez ked sa ho nie co opytam tak mi to povie normalne.Ked mi povedal ze mam doniest moc tak mi hovoril ze ma on ini pristroj na moc ale ze mu nepreplaca poistovna moja a ze zato sa plati 20e alebo ak chcem tak mozem aj za 2 e ale to nebude vediet vsetko z mocu.Tak ze zatial je v pohode.

dasaa
11. jan 2012

@tinka9075 len chod a pekne snicky dobru nocku 🙂

majca55
11. jan 2012

@cmelica držím všetky palečky a dávajte si pozor na ceste 😵 😵

majca55
11. jan 2012

@dasaa 20 ečiek jednorázovo?

dasaa
11. jan 2012

@cmelica moja prajem ti dobru nocku a rano dobre vstavanie.Budem na teba mysliet a drzat vam prsteky.Posielam ti tehu virusiky suuuuuuuup suuuup suuuuuup suuuuuup suuuuuuup suuuuuup k tebe 🙂 😉

dasaa
11. jan 2012

@majca55 nie som si ista ale sa mi zda ze ano.Zajtra sa ho opytam ako to je.Bo mi este povedal ze za objednanie pacientky sa plati 2 eura stale ale ze tehotne to maju inak zaplatia raz 6e za cele 9 mesiace a stale sa budu objednavat.Tak toto som si dala a mam pokoj 🙂

majca55
11. jan 2012

@dasaa ved moč musíš stále nosiť a to zakaždým 20 eur?ved to je dosť teda 😠 niekedy už nevedia čo pýtať a hlavne na tehotných a detičkách sa dobré zarába 😠

dasaa
11. jan 2012

@majca55 moja budem koncit idem este pozriet telku a tak pojdem spat.Prajem dobru nocku zajtra dam vediet ako bolo u lekara 🙂

dasaa
11. jan 2012

@majca55 presne tak mas pravdu je to neskutocne ako za vsetko treba platit.Zajtra sa ho opytat s tym mocom ako to je. 😉

majca55
11. jan 2012

@dasaa dobru nocku idem ajja už držím palce 😵

tinasc
11. jan 2012

@cmelica tak držím palce na zajtra, všetko bude ok a bude veľa vajok 🙂

tinasc
11. jan 2012

@walta ono naozaj veci z Tesca sú aj kvalitné a niektoré sú aj veľmi pekné, často tam mávajú akcie na veci a na malé bábätká a deti do 6 rokov sa tam veľmi dobre kupujú 🙂 nám vždy chválili, že ako máme pekne oblečenú malú 🙂 na tie vecičky si pospomínam a niečo popíšem... lebo už je to dááááávno 🙂

zuzancek22
12. jan 2012

@adikasala ahojki, ano pamätám si na teba, a čože sa stalo že zostalo len jedno babatenko? a v kolkom týždni ti to zistili? lebo ja som teraz v 19 tt a chlapi su v poriadku a dufam že sa nič nestane.

zuzancek22
12. jan 2012

@cmelica dakujem

zuzancek22
12. jan 2012

@mirka2010 ano čakáme dvoch chlapov, tak ako si to môj manžel vytužil tak sa aj stalo. a ako sa cítim , ako melon , som v 19 tt a mam brucho ako keby som bola tak v 7 mesiaci, tak do konca tehotenstva bude so mna riadna gulka. 😀

zuzancek22
12. jan 2012

@ursula5 dakujem , a ty sa ako mávaš?

adikasala
12. jan 2012

@zuzancek22 ahojky,no nazaciatku v prvych tyzdnoch som dost spinila a krvacala a bola som na nariadenom klude hore z nozkami.na sone v 8 tyzdni mi zistili ze sme mali dva gestacne vacky,ale iba jeden bol plny s embrijkom,a srdieckom,vlastne to druhe babo si to rozmyslelo este na zaciatku a vzdalo to 🙂 a vlastne preto som mala to spinenie a krvacanie lebo sa mi cistil ten prazdny vacok,,,ale nevadi ja som spokojna ako to dopadlo hlavne ze mame jednu zdravu silnu bambulku v brusku...

majca55
12. jan 2012

@cmelica ahoj moja myslím stále na teba a moc moc držím palce 😵 😵

buba13
12. jan 2012

@majca55 @tinka9075 @cmelica tak bije srdiecko. ma 13,8mm... tesime sa ale potichucky

cmelica
12. jan 2012

@buba13 jeeeeeeee len tak dalej,tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

buba13
12. jan 2012

@cmeica som rada ze si ok. nech sa oplodni co najviac vajok 😉

cmelica
12. jan 2012

@majca55 @adikasala @tinasc @dasaa @tinka9075 @sijust @mirka2010 a vsetky ostatne babule 🙂
kocky tam mam to statslivo za sebou 🙂 mame zatial 10vajok a zajtra volame kolko sa nam oplodnilo 🙂 to bude dlha noc 😝 posielam im vela energie aby sa pekne oplodnovali a delili 🙂
narkoza bola ulne v pohode 🙂 🙂 🙂
Dakujem vam za podporu 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@majca55 to je samozrejme, ze budete mat co najskor dalsie babatko...uvidis a vytuzenu dcerku...to vsetko zle uz preslo a budete uz len stastni 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@cmelica moja zlatuckaaaaa, tak super, tesim sa z tvojej spravy...tak drzime vsetkym drobcom obrovske palce, aby sa krasne pooplodnovali....babulky malicke...a hned daj vediet 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@tinasc dakujeme velmi pekne....dame zajtra vediet 🙂

cmelica
12. jan 2012

@mirka2010 dakujem mojenko 🙂 🙂 🙂 jasne zajtra vas informujem dalej 🙂 🙂 aj ty nam daj vediet ci sa drobcovi uz chce na svet 🙂 Drzkaj sa 😵 😵

ale teraz si idem este trosku polezat a pospat,bo mi nieje fit...pa a vecer som tu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre