IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
12. jan 2012

@apolenka6 Dakujem ti moja moooc!!!

cmelica
12. jan 2012

@apolenka6 ako sa mas???co nove??aj pojdete tento rok na IVF???ci?????????

walta
13. jan 2012

@tinasc dakujeeem, si zlata. Niekedy teraz sa chystam na nakupy s mojou maminou, ta sa uz richtuje na to, sa tesi, to na nej vidim... latkove plienky uz mam nachystane, dokonca poprane a aj vyzehlene, no co ti budem hovorit 😉

dasaa
13. jan 2012

@cmelica Ahoj moja ako uz si volala ? 🙂

ursula5
13. jan 2012

@mirka2010 veru letí to pre ostatných, mne to ide akosi pomaly to asi pretože som na PN 😀, ja som si myslela, že máš termín už v decembri som to tu čítala, že ste ešte pohromade 🙂 tak držím palčeky a hlavne sa neboj 😉

ursula5
13. jan 2012

@sijust ďakujem moc 😉 aj ja hladkám 🙂

cmelica
13. jan 2012

@dasaa ahoj!!hej uz som volala a mam hrozny strach...mame ich oplodnenych 5...
moja posielam im stale silu aby nam pekne rasti 🙂 nemyslim na nic ine 😲 😲 😲
a ty moja ako??

ursula5
13. jan 2012

@majca55 ďakujem, chcem sa pýtať do práce ak bude všetko v poriadku ja nemám namáhavú prácu v kancelárií... tak uvidím čo povie doktorka 🙂 nemôžem byť doma furt veď už som taká lenivá, že sa mi ani variť nechce 😀

ursula5
13. jan 2012

@tinasc @tinasc no veru som tehu a nechválila som sa dopredu robila som trošku partizána 🙂 oficiálne som to zverejnila až včera.
Bola som v novembri na KET 🙂

cmelica
13. jan 2012

@ursula5 moja a ake vitaminky si papala???

ursula5
13. jan 2012

@cmelica tak nech sa Ti tie Tvoje drobátka držia všetky 🙂 neboj tie správne ostanú a vydržia 😉

ursula5
13. jan 2012

@cmelica ja som papala dosť toho na začiatku, hlavne vitamín E, mala som železo s kyselinou listovou a komplet B to bolo na predpis a ešte som si dávala rakytník to je na odbúranie žiarenia s PC a keď mi vložili tak aj ascorutin na výživu cievok, teraz som si kúpila calibrum baby plan pre 1.trimester a jem stále ten rakytník ale už si toľko tých vitamínov nedávam a hlavne ako mi povedala bylinkárka nič ťažké nedvíhať a nenamáhať sa ani periny prezliekať!!! 😀
a k PC som nešla prvých 9 dní vôbec!!!!to bolo síce najhoršie ale dá sa to vydržať teraz chodím len tak na 2 hoďky denne

cmelica
13. jan 2012

@ursula5 Dakujem 🙂 🙂 ja si davam po ET absenciu od PC...mm sa uz toho nevie dockat 😀
ja beriem zatial kyselinu a ecko..mam doma uz aj babyplan 🙂

ursula5
13. jan 2012

@cmelica Ečko je veľmi dobré 😀 a ten PC určite vynechaj a hlavne mi ešte povedala, že ak to vyjde nemám sa chváliť, možno sú to také povedačky ale chcela som sa držať všetkého čo povedala bylinkárka 😀 😀 a pomohlo

timmka
13. jan 2012

@ursula5 ked mozem vediet, mala si vlozenu blastocystu? lebo idem na ket a velmi sa bojim ci sa to podari i ked tomu chcem verit, mala som PK a bojim sa ci preziju rozmrazovanie, dakujem a ascorutin sa brala aku davku? ked mozem vediet, lebo ja som hor brala ked som spinila po ET , ale zial som skoncila kyretom ☹

majca55
13. jan 2012

@ursula5 moja ak nemáš tak ale až po 12tt chod 🙂 som rada,že sa držím moc ti držkám palce 😵

cmelica
13. jan 2012

@ursula5 to je super!!!a babyplan beries aj s kyselinou??

majca55
13. jan 2012

Babulky moje takže dnes som volala do Helíku doktorka bola super v utorok mi kázala prísť aj ku ním na krv hned sa objednávam na február ku Mikulovej tá mi všetko vysvetlí a v marci upraviť cyklus a v apríli ideme nato 😵 velmi ma potešila všetko vysvetlila 😵 som spokojná a pripravená dalej kráčať za svojím snom 😵 😵 😵

ursula5
13. jan 2012

@mirka2010 neodpovedala som Ti ako sa cítim 😀 no teraz je už všetko ok lebo som špinila a aj krvácala 2 dni som strávila v nemocnici v 6 týždni a v 8tt som bola u svojej lekárky a tá ma konečne ukľudnila, že pokiaľ nekrvácam ako pri menzese tak je všetko ok, nebýva mi vôbec zle iba grgám ako riadne divé prasiatko neviem čo sa to narodí 😀 ale už sa aj to ukľudňuje, trošku som sa vysypala na tvári celú pravú stranu mám hroznú to asi s tých hormónov ale už aj to sa upravuje inak sa cítim fajn 🙂

ursula5
13. jan 2012

@timmka mne vkladali blaskocystu po 5 PK, rozmrazila sa úplne do najlepšej kvality keď som volala tak som si povedala a tak teraz to už vyjde ver si!!! 🙂

ursula5
13. jan 2012

@majca55 poradím sa z lekárom ale isto by som rada išla veď v zajtra už začína 11tt takže to ešte do toho 12tt vydržím 🙂 uvidím čo povie lekárka

ursula5
13. jan 2012

@cmelica nie iba babyplan tam kyselina je, je to presne urobené na prvý trimester a zas veľa vitamínov tiež nie je dobré brať 🙂

timmka
13. jan 2012

@ursula5 a rozmrazovali len jednu? nie dve??? dakujem za povzbudenie, tebe ivf nevyslo ked si dobre pamatam.... dobry napad , ze si to necham asi len pre seba, kym nebudme vediet ze je vsetko v poriadku, dakujem aj za taky dobry napad, este chcem sa opytat na ten ascorutin, brala si ho len tak preventivne? lebo teraz citam ze si tiez spinila, ci to mam brat alebo nie a od kedy si ho zacala brat? prepac za tolko otazok 😀

majca55
13. jan 2012

@ursula5 zlatko teším sa stebou 😵 verím tomu že za chvílku vás tu budem následovať 😵 😵

cmelica
13. jan 2012

@majca55 juchuuu tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
13. jan 2012

@cmelica dakujem moja 😵 taký velký rozdiel medzi nami zas nebude 😎

cmelica
13. jan 2012

@majca55 nie nie nebude 🙂 🙂 budeme si to uzivat pekne spolu 🙂 a mozno si sem tam aj zatelefonujeme cez hajzliky 😀

ursula5
13. jan 2012

@timmka rozmrazovali sme len jednu, nechcela som riskovať, že budú dvojičky totiž jedny už doma mám tak sme plánovali len jedno 🙂 a doktorka povedala, že a nechceme dvojičky aby som isto nevkladala 2 a nebola 14 dní nervózna či sa prijali 2, máš pravdu prvé ET mi nevyšlo, no pár osôbok to vedelo ale nechválila som sa s tým vôbec aj s mamou som sa dohodla na poznávacom znamení ak jej nič nepoviem tak to vyšlo a nech sa ma nevypytuje 😀 😀 😀 ascorutin som brala 2x denne a potom keď som špinila 3x denne to je najvyššia možná dávka, ale špiniť som začala až po výsledkoch z krvy po 15 dňoch prvé dni boli úplne v pohode tam som jedla len 1x tbl.
kľudne sa pýtaj 😀

ursula5
13. jan 2012

@majca55 určite sa dočkáš neboj, apríl je tu za chvíľku 😉 budem držať palce

timmka
13. jan 2012

@ursula5 aj ja som zacala spinit na 15 den, take do hneda, trvalo to tyzden a potom som musela ist na kyret ☹ , este raz .... lebo nechapem 😀 tak kedy mi odporucas brat ascorutin??? od ktoreho dna po KET? a aku davku??? 😀 prepac ale som trdlo 😀 , nechcem nic zanedbat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre