IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
18. jan 2012

@apolenka6 ozaj, dlho tu nemam prehlad. uz sa nastahovali do noveho domceka ci este nie?

cmelica
18. jan 2012

@mirka2010 moja moooc gratulujem k malickemu Maroskovi a hlavne vela zdravicky prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 mamicke aby sa coskoro zotavila 🙂

apolenka6
18. jan 2012

@alibabaa no ja tiež už všetko nečítam,ale viem že sa sťahovali už dávnejšie pred Vianocami aj skôr tuším,ale sú už v novom domčeku 😉

dasaa
18. jan 2012

@mirka2010 gratulujem ti mamicka prajem vam vela zdravicka a rychly navrat domov.Tesim sa na fotecky 🙂

dasaa
18. jan 2012

@buba13 som ale alergiu mam az v lete.Skor som sa musela nakazit od kamosky co bola na navsteve.

dasaa
18. jan 2012

@mariankach ahoj dakujem za informaciu ani som nevedela ze je taky test co sa tyka pohlavie dietata. 🙂

buba13
18. jan 2012

@dasaa aha, tak take navstevy vyhanaj 😉 lebo dnes mi alergologicka hovorila, ze kedykolvek sa mi moze zmenit zdravotny stav a inak sa moze prejavi alergia, nielen v lete. tak sa uz teraz trasem, ze co bude 😀

alibabaa
18. jan 2012

@tinasc a ty si co pichala?

dasaa
18. jan 2012

@buba13 ved aj mne bude treba ist na alergologiu k lekarovi aby vedel ze tie lieky co mam tak nemozem brat. 🙂 Keby sa dalo vyhanat take navstevy 😀 😀 😀.

buba13
18. jan 2012

@dasaa ja viem to sa neda. 😀 ja som myslela ze umriem v cakarni. tolko ludi chorych tam bolo

tinka9075
18. jan 2012

@mirka2010 Miruška gratulujem k bábetku držte sa obaja a bábetko nech poslúcha maminku 😉 😉

tinka9075
18. jan 2012

@buba13
@dasaa
@cmelica čaute babulky idem vás prečítat čo ste popísali 🙂 🙂

zuzana151
18. jan 2012

@mirka2010 Mirka gratulujeme rychle zotavenie a Maroskovi veeeela zdravicka , teda ale to mate riadneho valibuka krasna vaha

tinka9075
18. jan 2012

@majca55 a ty ako moja na genetiku si už bola 😉

tinka9075
18. jan 2012

@cmelica som rada že si sem nakukla pekne hladkaj bruško nech sa embrijko pekne zakusne 🙂

tinasc
18. jan 2012

@alibabaa diphereline a fostimon...

apolenka6
18. jan 2012

@kostickabonnie dakujem ! 🙂 no ved to budeme čakať čo nám dalšie roky krásne prinesú 🙂 veríme že dieťatko 😕

jalanecek
18. jan 2012

@apolenka6 zalticko co som robkala okolo zvieratok vela robotky pripustala som aj fenku co mam nemeckeho ovciaka chudiatko mala potom komplikovany porod prve steniatko mrtve zo zalozenou hlavicko a druhe hned za nou a v poriadku...a na nestastie zlatko nase nemalo mlieka takze som si musela 4 tyzdnove steniatko zobrat do izby a krmit psim susenym mliekom kazde dve hodiny ako malo babetko no skusala som velka robila bordel a mala len knucala a tak otelila sa nam telicka mame aj krasneho bycka boli jsme kupit 3 prasiatka a 2 mame a pred tym jsme 4 zabijali takze roboty a roboty a kooonecne zima..My jsme uz nesli na 2 iui hlavne financne nam to nevyslo a tak jsme to nechali tak ved vsetko ma svoj cas a stale pchat do seba hormony to je uz k nevydrzanie pribrala som po nich 20 kilo a uz sa to neda vydrzat..Ale jinak je vsetko v pohode az na svokru..ale to sa da prehryznuta tak tak ti zlatko zelam nech ti homeopat pomoze bola by som veeelmi rada za teba srdiecko....zelam krasnu nocku vsem pa ozvi sa

apolenka6
18. jan 2012

@jalanecek júúj tak ty toho máš ,žiješ v inom svete ako my v meste ,príroda,zvieratá a hlavne robota ,máš sa čo obracať ja neviem či by som to zvládla ako ty 😕
Hm svokra jeduje?!?už si nepamätám či si vydatá alebo žiješ s priateľom ....to si teda dosť pribrala po hormonoch aj na mna sa to lepilo ,ale teraz budem čistá 😀 neboj pôjde to dole 😉
Dakujem ako mi praješ si veľmi zlatá a Boh ti požehná za tvoju dobrotu uvidíš 🙂 ja to tiež každej prajem nech je nás čo najmenej snažiliek a najviac šťastných mamičiek v náručí s dieťatkom 😉

sijust
18. jan 2012

@alibabaa ahoj moja,urcite je to najejlepsie nacasovanie...a teraz to bude tutovka 🙂 kupila som zavinovacku,bola v akcii za 5€,tak to nekup...aj ked neviem,ci ju v lete extra vyuzijem...ale tak,jest nepyta... 🙂 a este Hipp kozmetiku,Disney bodynka...tie mam normalne pri posteli,som z nich hotova 🙂 a petkovi sveter,nech ma aj on radost 😉

alibabaa
18. jan 2012

@sijust juuu no tak z tych krasnych veciciek budem aj ja na makko tomu ver.. uz teraz chodim a mrkam po tych miluckych malickych vecickach.. i ked viem ze doma u maminy uz mam veeelku kopu od 2 kamaratok..
mm bol v nedelu v h&m a doniesol z tade krasne bodycko za 2 eur ze: MALI ZLAVU 🙂 taky usmev s vyplazenym jazykom.. tak som si ho tiez nechala vonku oproti posteli a ked lezim tak nan vidim 🙂 rozpravam hore dusickam ze ake by boli v nom krasne.. vraj to mam robit, ze to pomaha.. tak som sa nechala namotat 🙂 ale nesibe mi z toho. je to v takej normalnej miere 🙂

sijust
18. jan 2012

@renka5 ahoj,vobec sa neboj tie injekcie su take drobucke,ze to nebudes ani citit...ja som pichala 14dni(mala som kratky protokol)rano a vecer...aj ked si veberies pero,diphereline v perach nie je,takze injekcii klasickej sa nevyhnes...to ide len tak pod kozu a ked som to zvladla sama,co som v zivote ihlu a strikacku v ruke nedrzala a mm ten mal najskor tlak 200,ale krasne to aj on zvladol a nikdy som nic necitila...tak sa fakt nemusis bat...to ti ani nepride....z celeho ivfka podla mna robia zbytocneho strasiaka...je to narocne pre telo-tolko hormonov,ale ked niet inej cesty,tak ti to pride uplne prirodzene...drzim palce,urcite to zvladnes... 🙂

dadax84
18. jan 2012

@cmelica Drzim Ti palce, 🙂 🙂 🙂

jalanecek
19. jan 2012

@apolenka6 Joj zlaticko tvoje slovicka ma potesili velmi aj tebe to zelam,kazdej ktora preziva to co mii a snazilkuje zijem s priatelom a jeho rodicmi..Niesme zobraty....Dnes idem do byvalej roboty potvrdit papiere menzes stale nikde prska naliate ale nebolia iba bradavky do ved uvidime co z toho bude ci to pride alebo nic...Tak ja bezkam nieco robkat a zasa potom dojdem pa drzkaj sa mi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
19. jan 2012

@jalanecek juuj tak to si mala roboty a roboty, veru ty žiješ trochu inak, síce ja žijem na dedine, ale takú farmu nemáme veru, my nemáme ani mačku ani psa, ale to sa môže zmeniť 😀 a svokra jeduje, no však ona časom dá pokoj, neboj aj bábätko príde, skôr či neskôr, ešte nepoznám nikoho komu by sa to nepodarilo, len niekto si musel počkať trochu dlhšie 🙂 určite sa dočkáš aj ty drobučkého, voňavého uzlíčka 🙂 ja by som bola najradšej, keby sa to rýchlo podarilo každej čo najskôr 🙂

tinasc
19. jan 2012

@sijust to si nakupovala v Tescu? no tie bodynká so videla v katalógu, sú naozaj krásne, tú zavinovačku tam nemali, tak si to neviem predstaviť 🙂

tinasc
19. jan 2012

@alibabaa tuším si aj ja pôjdem kúpiť niečo pre potešenie a tešenie sa na budúcnosť... hoci akurát pred pár dňami som upratovala a prehŕňala som sa vecami po malej, akurát veľkosti tuším 86... také krásne vecičky ešte dnes sú to a sú vo veľmi dobrom stave, lebo to veľmi neponosila, až mi slzy do očí vošli, že už to mohol niekto nosiť... a tiež prosím nášho anjelika, nech za seba pošle náhradu 🙂

majca55
19. jan 2012

@alibabaa ajja mám malé papučky a ponožtičky vybraté a mrkám na ne vždy mám lepšiu náladu 😵 😵 a púzdro na cumlík mám zavesené pri posteli tak hádam babenky nám to zabere 😵

silvik1
19. jan 2012

ahojte. môžem sa pridať ? čaká ma prvé IUI. v nedeľu začínam brať clostill. chcela by som sa opýtať jednu vec. ako je to v deň zákroku ? kedy odovzdáva manžel spermie (rovno v ten deň ? ). ďakujem za info.

cmelica
19. jan 2012

@silvik1 ahooj!!!vítam ta 🙂 🙂 🙂 v den IUI je to jednoduche 🙂 asi tak 2 hodinky pred inseminaciou mm odovzda spermijky ,tie sa premyju a vyberu len tie naj 🙂 a uz len pridete na samostatny zakrok 🙂 laskas si na kozu,je to ako vysetrenie 🙂 vstreknu spermijky,poleskas 15-20 min a idete domov 🙂 za 14 dni vysledocek 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw

drzkam palce 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre