IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

silvik1
19. jan 2012

@cmelica ďakujem pekne 🙂 Ty teraz čakáš na výsledok ?

renka5
19. jan 2012

@sijust dakujem za radu 😉 .este mi prosimta povec podla coho určuju kolko dni a inekcii si budem pichat?

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 ahoj 🙂 a do akeho centra chodis?

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa do GynFiv - Drábekovi. myslím, že aj Ty k nemu chodíš - z diskusii 🙂

alibabaa
19. jan 2012

@renka5 nooo pocet hormonov a mnozstvo urcuju podla vysledkov krvi, hormonalneho profilu a tak... a mnozstvo ti mozu menit aj pocas pichania.. podla toho ci reaguje tvoje telo tak ako si predstavovali, ci lepsie alebo horsie..
ale co je meeega podstatne ked zacnes pichat, tak denne vypi 3L tekutin..

buba13
19. jan 2012

@tinka9075 @cmelica @majca55 @dasaa ahojte baby, tak od dnes som pn. rano som mala 38,1 teplotu a boli ma cely clovek. takze lezat a pit budem ;)

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 hej chodim 🙂 tak to nebude presne ako napisala cmelica.. zaciatok je vsade rovnaky. pridete s muzom. nam povedali na 7. muz ide dnu odovzda spermosky. (pytaju sa ci tam chces ist s nim). ak nie cakas na chodbe. muz moze potom odist alebo cakat s tebou. zhruba okolo 8,30 som isla na zakrok. vylezies na kozu, (musis mat poloplny mechur) sestricka sa ta pyta na muzove meno datum narodenia.. a tak.. doktor medzitym robi inseminaciu tj vpichne do maternice ocistene spermosky (v centrifuge ich precistia - zabavia sa 🙂 a zostanu len tie najzdatnejsie) .. oblecies sa ides domov... ziadne lezanie.. v GF sa po IUI nelezi ako v martine...

alibabaa
19. jan 2012

@buba13 tak sa skoro uzdrav.. spravne vela pit a oddychovat..

renka5
19. jan 2012

@alibabaa ja už beriem dlho hormony a mne začali škodit. Ale teraz si kusok odnich odpocinem tak dufam ze inekcie budem dobre znašat ☹ .Dakujem ti za radu stou vodou. 🙂

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa máš takýto zákrok za sebou ? a čím Ti to tam vpichne ? to tam vpichnú viacej spermií (nehrozí potom "viacnásobné" tehotenstvo ? dalo sa to vydržať ? kopec otázok (možno aj blbých) ja viem, len som z toho trochu v strese 🙂
no tak už len nepomýliť sa pri mene a dátume mangela 🙂

buba13
19. jan 2012

@alibabaa dakujem. potim sa ako somar v kufri 😀

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 hej, mam to za sebou 3x. ale zial neuspesne. budem ti drzat palceky. neboj je to uplna brnkacka.. oproti IVF (umelemu oplodneniu) vpichuju to tam takou dlhokanskou trubickou, ktora ma na konci ihlu. viacnasobne tehotenstvo je iba v pripade ak mas viac dominantnych folikulov ale nemusi. ja som mala 4 a aj tak nic. a este ak mas v rodine dvojcata.. ale to by sa mohlo stat aj pri prirodzenom otehotneni.
dalo sa to vydrzat. mna to sice bolelo ale je tu aj vela bab ktore nic necitili. a aj ked sa pomylis nic sa nedeje, oni len upriamuju na seba pozornost, aby si si nevsimala co robi doktor. ked uz budes na koze a sestricky sa ta budu vypytovat, tak ti doktor povie teraz zakaslite a vtedy pocitis take pichnutie. to je to pichnutie spermosiek do maternice. a vyzera to nejako takto

https://www.youtube.com/watch?v=QBceZcZO-sE

😉
ja som potom zvysok dna uz len prelenosila a prelezala. pre istotu - aby som si nemusela vycitat ze som pre to neurobila maximum 🙂 🙂

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa a mala si šťastie na Drábeka alebo Ti to robil niekto iný ? prežili iné - prežijem aj ja 🙂 teraz sa chystáš na IVF ?

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 jasne ze prezijes. je to fakt uplne v pohode.
no ja som si vyskusala 1IUI harbulak, 2IUI stenova - nemam dobru skusenost, 3IUI drabek. doktori boli v pohode, stenova bola neprijemna. to je taka blondina. ale vytvor si nazor sama. to je iba moj uhol pohladu..
uz 1IVF mam za sebou. vlozili mi 2 embryjka ale neujali sa. ale mame nastastie este 3 zamrazene, tak niekedy na prelome aprila maja, ako tak pocitam a kukam do kalendara asi skor v maji, si chcem ist moje zmrzlinky vyzdvihnut 🙂

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa tak Ti držím palce aby sa zadarilo 🙂

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 aj ja tebe.. aj na nohach 🙂

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa ďakujem. ešte som sa chcela jednu vec opýtať - prečo sa Ti stále menil lekár - mala si zákroky cez víkend ? som myslela, že keď je to cez týždeň v normálny pracovný deň tak Ti to robí tvoj lekár.

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 robi ti to ten, ktory ma prave sluzbu.. v piatok napriklad viem ze drabek vobec nerobi, tak ak ti to v piatok vyjde. tak s drabekom nepocitaj vobec... a hej vyslo mi to aj cez vikend a tusim 2x... a aj odber vajicok mi robili v nedelu 🙂 🙂

silvik1
19. jan 2012

@alibabaa no podľa mojich výpočtov by to malo byť v pondelok ale ktovie či sú správne 🙂 veď uvidíme.

alibabaa
19. jan 2012

@silvik1 uvidis, ja som si to tiez myslela. a bum isla som aj bez pichnutia pregnylu.. ale drzim palcoky

renka5
19. jan 2012

@alibabaa prosim ta čo stoji IVF v iskare?

alibabaa
19. jan 2012

@renka5 joooj to neviem. ja chodim do Gyn-Fivu

renka5
19. jan 2012

@alibabaa a to je kde? A tam kolko stoji IVF?

dasaa
19. jan 2012

@buba13 ahoj och moja len sa nam daj dokopy aby si bola zdravucka.Spravne vela oddychuj a pi cajik 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@buba13 tak moja len pekne ležat a potit sa nech ta manželík pekne obskakuje 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@dasaa ahoj čo nové u mna všetko v pohode 😉

dasaa
19. jan 2012

@tinka9075 ahoj ja nemam zatial nic nove 🙂 A ako sa mas?

dasaa
19. jan 2012

@tinka9075 uz si dostala menzes?

dasaa
19. jan 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mi mas a ako sa citis? 😵

tinka9075
19. jan 2012

@dasaa ahoj mám sa dobre včera som si myslela že prišla mrcha už som mala také špinenie a dnes nič ale ceci bolia riadne dám si vínko červené a snád sa mi rozbehne už by bolo na čase ked na nu človek čaká tak akurát nechodí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre