IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. jan 2012

@mirka2010 tak oddychuj ak sa bude dať 🙂

majca55
26. jan 2012

@mirka2010 dakujem zlatko Maroško je prenádherný juj tie líčka by som ti ho vypučila 😲 😲 moja a tebe rana sa hojí dobre?ako sa cítiš?

majca55
26. jan 2012

@katkaveseleniova mala si už IUI?lebo dovera to vraj neakceptuje ale vraj od nového roka ty vyžadujú všetky poistovne vieš niekde musia ušetriť juj ja tak nato zúrim 😠

cmelica
26. jan 2012

@tinasc ahooj!!tak tu je recept na babovecku 🙂
2 salky praskoveho cukru,2 vajcia,3 pol.lyzice oleja---zmiesat
1salka mlieka,2 salky HL muky,1 prasok do peciva,1 velka margot nastruhat.....
po upeceni na vrch cokoladkou poliat 🙂 🙂 🙂 super je mliecna s horkou zmiesat 🙂

majca55
26. jan 2012

@cmelica moja už len aby si knižku napísala 😀 dáme to dokopy juj tak popíšeme možno aj zarobíme 😀 😀

cmelica
26. jan 2012

@majca55 no veru to ma nenapadlo 🙂 🙂 🙂 ze by sme to zuzitkovali vsetko????

katkaveseleniova
26. jan 2012

@cmelica Tak ja sa tu zastavím znova zajtra, snáď sa u gyn. dozviem iba pozitívne správy. Ešte raz ďakujem za dobré rady a povzbudivé slová 🙂 papa

majca55
26. jan 2012

@cmelica moja na kave v mirage dáme dokopy 😝 😀

cmelica
26. jan 2012

@katkaveseleniova nieje za co 🙂 odtoho sme tu,aby sme si pomahali a podporovali sa 🙂 budem sa tesit a dalsie spravicky a tfuj tfuj tfuj az su pozitivne 🙂

cmelica
26. jan 2012

@majca55 o.k TU KAVICKU BERIEM VAZNE 😀 😀 😀

katkaveseleniova
26. jan 2012

@majca55 len ja som vôbec netušiala, že niečo také ako IUI existuje, lebo hneď po vyšetreniach v centre a na endokrinológií a u andrológa nám vypísal žiadosť do poisťovne na IVF. Myslíte, že to urobil preto, že si myslí, že v našom prípade IUI nebude úspešné?

katkaveseleniova
26. jan 2012

no ale skúsime a možno sekera vystrelí 🙂

katkaveseleniova
26. jan 2012

záleží na tom, čo mi povie zajtra, keď mu oznámim, že by sme chceli IUI?

majca55
26. jan 2012

@katkaveseleniova no ale aspon raz sa mal pokúsiť a spermiogram je aký?

majca55
26. jan 2012

@cmelica jasne pojdeme ako inak 😵 😵

katkaveseleniova
26. jan 2012

a na to vyšetrenie priechodnosti sa objednam u svojej dr a dám vám vedieť. Zatiaľ sa majte pekne a taktiež vám prajem krásny zvyšok večera 🙂

cmelica
26. jan 2012

@katkaveseleniova aj tebe pekny vecer 🙂

katkaveseleniova
26. jan 2012

@majca55 spg u manžela bol v centre 30% živých ale z toho len 9% kvalitných, ale hovoril, že s tým materiálom sa dá ešte pracovať, že to je ešte v pohode, no a mne zistili asynchrónnu ovuláciu a nepriechodný hlien v krčku. Bola som aj na endokrinológii a manžel u uroandrológa, ale obe výsledky vyšli iba pozitívne. Ešte sme rozmýšľali, že skúsime hematológia a genetiku, ale to neskôr keby niečo nevyšlo, lebo teraz sme dosť pracovne vyťažení

mirka2010
26. jan 2012

@cmelica ahojky, dnes troska lepsie, ale vcera bol den zabijak, maly mal koliku, tak ho bolkalo brusinko...ach, jaaaaj, to bolo placuuuu ☹

cmelica
26. jan 2012

@tinasc Dakujem moja 🙂 🙂 tehu priznaky este ani moc nie...teda ja to neviem moc rozoznat...rano po 2 dni zaha,pobolievalo podbrusko,cici nebolia...a aj unavena som,asi z toho ze nic nerobim 🙂

mirka2010
26. jan 2012

@tinasc len kedy???? oddych, to co je???

katkaveseleniova
26. jan 2012

som taká rada, že som sa dozvedela o IUI, možno mi to zajtra moj gyn navrhne, lebo ma objednal a nechápala som načo, keď IVF nám poisťovna zamietla.......no nič, ozvem sa zajtra, papa 🙂

cmelica
26. jan 2012

@mirka2010 juuuj drobciatko malicke 😒 ale uz je dobre a to je podstatne 🙂 a ty ako??este boli rez???

mirka2010
26. jan 2012

@majca55 noooo, rana boli...ale da sa to zniest....nie je to nic strasne...prvy den po cisarskom bol hrozny, ale ked som sa rozhybala, tak to postupne prechadzalo...aj ked nie ze dobre, ale pomalicky ano...inak sa citim celkom fajn 🙂

cmelica
26. jan 2012

@tinka9075 ju tak ta mrsisko predsa dorazila? tak ked uz nusi byt nech je ta posledna 🙂 🙂 🙂

tinasc
26. jan 2012

@mirka2010 no mne rozprávaj, ja som často nemala čas sa ani ráno z pyžama prezliecť 🙂

tinasc
26. jan 2012

@cmelica dík za recept, ono nemusíš mať tehu príznaky, ani ja som nemala 🙂

cmelica
26. jan 2012

@tinasc nie je za co 🙂 a co uz pichas o sto tristo???ci az 🙂 29???

majca55
26. jan 2012

@mirka2010 to som rada moja a malinký spinká dobre?

majca55
26. jan 2012

@katkaveseleniova tak ak ti toto všetko napísali do žiadosti tak potom nechápem že to neodsuhlasili išla by som sa osobne šťažovať do poistovne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre