IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
29. jan 2012

@tinka9075 moja kedy ideš na IUI? 😲

tinka9075
29. jan 2012

@majca55 v piatok idem na 9DC na sono tak uvidím kedy mi povie že bude iui 🙂

majca55
29. jan 2012

@tinka9075 a na kolký ti robili predtým IUI?

tinka9075
29. jan 2012

@majca55 prvý krát na 13 a druhý na 15DC 😉

buba13
30. jan 2012

@cmelica krasne silnie kolajnicka 🙂 testujes rano?

cmelica
30. jan 2012

@buba13 ahoooj!!!dakujem 🙂 uz nebudeme testovat...zajtra rano mame krv + sono,tak snad uz neni potrebne 🙂 🙂 🙂
a ty sa ako citis???

buba13
30. jan 2012

@tinka9075 ahojcek, mam sa dobre. konecne 🙂 a ty ako. kedy ides na iui?

buba13
30. jan 2012

@cmelica ano ano pamatam a budem ocakavat spravu a budeme potichucku oslavovat 🙂 ja som to dnes sefovi oznamila. taky bol soknuty

cmelica
30. jan 2012

@buba13 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hej,ze soknuty 🙂
a budes tahavat len ranky ci aj poobede??

buba13
30. jan 2012

@cmelica nooo neviem, ak zahram, ze mam problem s rankami, tak ma asi hodi na tie poobedky 🙂

cmelica
30. jan 2012

@buba13 a nie su lepsie ranky??

sijust
30. jan 2012

@buba13 tak to musel byt krasny Vianocny darcek-ten najkrajsi 😉 dakujem za opytanie,mam sa fajn 🙂

sijust
30. jan 2012

@apolenka6 Drzim palce,aby ti homeopat pomohol 🙂 a ako to bude prebiehat?co bude s tebou robit?

tinasc
30. jan 2012

@cmelica moja nechcem strašiť, ale aj jedno embryjko sa môže zdvojiť 🙂 a budú jednovaječné dvojičky 🙂

sijust
30. jan 2012

@mirka2010 Zlatinko,to je dobre,ze mate vela mliecka,moja kamaratka nemala ani deci,bola z toho hotova...celu matersku davala len na mlieko 😖 dufam,ze ranka sa rychlo hoji,ze ta nic nebolka a ze sa tesis z dubacika malinkeho krasneho...pomojkaj ho za mna 🙂 co sa tyka toho kocika,zajtra ideme s maminou na lup...aj postielku uz kupit,matracku,plachticky a tak...z toho kocika mam ale vazne obavy... 😕 dufam,ze vyberieme dobre a nebudem si potom hlavu trieskat...mam par podmienok a kriterii,len neviem,ci sa to bude dat zhrnut vsetko do jedneho 😉

sijust
30. jan 2012

@tinasc moja a tebe sa ako dari?ako pokracujes v stimulke?vsetko ok?

ursula5
30. jan 2012

@sijust super ty už robíš riadne nákupy ja zatiaľ len handry na seba 🙂

tinasc
30. jan 2012

@sijust snáď áno 🙂

buba13
30. jan 2012

@cmelica ani nie. rada si pospim a muz moze prist neskor do prace, ale tak uvidime ako to budem zvladat

buba13
30. jan 2012

@sijust najkrajsi ako hovoris 🙂 ale tak dufam, ze vsetko bude ok a na dalsie vianoce budeme traja 😉

silvik1
30. jan 2012

ahojte. dnešná kontrola po stimulke na IUI dopadla tak, že môj lekár IUI neodporúča, nakoľko mám troľko folíkov, že by som mohla rozdávať a hrozili by nie dvojičky ale troj a viac. bola ste na tom niektorá podobne ? vraj mi až moc "zašlapal" clostil.

tinasc
30. jan 2012

@silvik1 ja som raz mala 5 folikulov a iui mi robili a nepodarilo sa aj tak... takže nie vždy je to také hrozné 😉

sijust
30. jan 2012

@ursula5 no ja som taka,ze na vsetko musim mat cas,neznasam robit veci na poslednu chvilu ako mm,dufam,ze to tu necita 😀 dr.mi povedala,ze sa na ten jun uz nemam moc spoliehat...uz v 12tt mi posuvala termin dopredu,tak uvidime vo stvrtok,co nam povedia 🙂 ten kocik riesim uz teraz,lebo niekedy sa musi nan dlhsie cakat,tak aby som bola spokojna a nemala nervy,lebo sa mi stale snivaju sny,ze som prisla domov z porodnice a nebola tu ani jedna plienka-nic 😀 to mam taku nocnu moru...na seba som si kupila tehu rifle,ale este mi padaju...mala som si kupit o cislo mensie...inak najradsej nosim leginy... 🙂 moja,uz si bola na screeningu?

silvik1
30. jan 2012

@tinasc no ja neviem koľko ich mám (presný počet lekár nepovedal) ale mal riadne popísaný papier 🙂 vravel, že je ich hrozne veľa a tento mesiac IUI neodporúča a zvážime aj dávkovanie clostilu. ale určite si mám ešte o druhej zavolať po výsledky a tam mi povedia aj konečný verdikt na tento mesiac. no prinajhoršom skúsime niečo doma 🙂

tinasc
30. jan 2012

@silvik1 tak uvidíš, možno budúci mesiac 🙂

silvik1
30. jan 2012

@tinasc no iné mi asi nestáva. ďakujem 😉

majca55
30. jan 2012

@cmelica moja už ti netreba,lebo je to TUTOVEčKA 😲 😲 😲

cmelica
30. jan 2012

@sijust ahooj!!tak ty uz takto nakupujes???a mas recht aspn budes mat vsetko pekne na poriadku a pripravene 🙂 juj a zachvilku ides na tu veliku prehliadku 🙂

majca55
30. jan 2012

@silvik1 moja ja by som ti o tom mohla rozprávať raz som mala až 7 folíkov a nezostala som a pri piatich len jedno sa chytilo takže neviem či by ti vadili dvojičky,ale ak nie ja by som do toho išla 😵 😵

cmelica
30. jan 2012

@majca55 jee no tesim sa na zajtra aj mam obavy...ja som taky strachoprdko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre