IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. feb 2012

@lasalete 🙂 🙂 🙂 ja som po a v utorok HCG 452 😀 😀 😀
teraz idem v utorok ci je vsetko ako ma byt a mal by byt vidiet na sone gestacny vacok 🙂

lasalete
2. feb 2012

@cmelica ty si tehulka?wau gratulujem to musí byť krásny pocit..to je prvé?a mala si IUI alebo IVF...juj držim palce

buba13
2. feb 2012

@majca55 tak to ti verim. treba vediet. ja som niekedy ako z inej planety. neviem kedy ake testy sa robia a ci mi maju robit ultrazvuk raz do mesiaca, ale ma narok na menej ultrazvukov. k tomu sa neviem ani za svet dopatrat! 😠 aj ja verim ze u vas to bude tutovka 😉 a neskutocne sa budem z vas tesit :-*

cmelica
2. feb 2012

@lasalete Dakujem 🙂 🙂 🙂 ja som mala 2x IUI neuspesne a teraz IVF -uspesne 😀 hej je to prve a je to krasny pocit...ale este tak opatrne,bo je to este zaciatok a caka nas este dlha cesta 😵

majca55
2. feb 2012

@buba13 viem,že ultrazvuk nerobia každý mesiac vraj to není dobre robiť stále,ale podla mna to záleží aj od doktora 😨 skús sa svojho opýtať mojej ked poviem tak mi urobí niekedy máš nárok a myslím ak si ho vypýtaš sama tak budeš zan platiť 😝

lenisko1
2. feb 2012

ahojte baby... chcem sa vás spýtať či niektorá ste mali zlé výsledky moču. Nie jaku citlivosť? čo to vlastne je?

lenisko1
2. feb 2012

@cmelica blahozelam 🙂 tak predsa sa podarilo teším sa s tebou

buba13
2. feb 2012

@cmelica moja to iste som mala aj ja. pomalicky ako slimak som liezla po schodoch a len som sa tak flakala pomaly. ale doktorka mi povedala, ze kludne mozem aj rychlu chodzu praktikovat, ale ked mne sa nechcelo a bola som lemra lemrava. no nie ze bola, ale aj som ☹ muz uz zacal zehlit a ide mu to odruky. tak sa tomu tesim, ze zase menej mam na praci 😀
veru to su tie krasne okamihy 😉 a mas uz aj nejake chute? 🙂

lasalete
2. feb 2012

@cmelica joj to je krásne...držim palce... tak asi ta IVF je viac uspešna...že... mne dr.povedala že IUI je takmer bez šance ☹

cmelica
2. feb 2012

@lenisko1 dakujeeeeem moooooc!!!ako sa citis??

lenisko1
2. feb 2012

@majca55 ahojky ako sa más?

lenisko1
2. feb 2012

@cmelica ale dobre len ten moč ma rozculuje lebo mi robi sarapatu s krvou. Ja mam hustu krv a kvôli tomu mam zle výsledky krvi tak sa trochu bojim.. v utorok idem na kontrolnu krv tak snad bude dobra

buba13
2. feb 2012

@majca55 tak to som si myslela, ze to asi cervickovy nerobi dobre.... ale ja som tak zvedava ake je velke a aku ma hlavicku, rucky, nohy.... ale aj to pride 😀 ja prave rozmyslam ci si mam kupit test na urcenie pohlavia dietata, ale zda sa mi to pridrahe!
ak budes mat forum, tak mi posli link a velmi rada sa co to poucim 😉

cmelica
2. feb 2012

@buba13 ked nemusime tak na co by sme sa nahanali,ze??? 😀 😀
nie nie nemam este ziadne chute a snazim sa niako neprepchvat,teda jedavat tak viac krat denne...ale dnes som si dopriala plny tanier krupice 🙂 🙂 🙂 🙂
mm je sikulka 🙂 to ja by som sa toho nedockala 🙂

majca55
2. feb 2012

@lenisko1 ahoj moja dlho si tu nebola ako si už daleko 18tt 😵 ja sa mám už celkom dobre a idem bojovať dalej celá rodinka stojí pri mne a mm sa neskutočne teší 😵 ale ešte si moja poplačem ked ma nikto nevidí 😢 😢 a ty sa máš ako už sa gulatíš?

cmelica
2. feb 2012

@lenisko1 budem mooooc drzkat palce 🙂 🙂 🙂 aj beries niake lieky na riedenie??

cmelica
2. feb 2012

@lasalete nie urcite to nieje bez sance 🙂 je pravda,ze pri IVF je vacsia sanca,ale urcite IUI nieje bez nej...
aky ste mali spermiogram??zalezi vela aj na nom 🙂

majca55
2. feb 2012

@buba13 jasne,že dám zatial to bol len for,ale uvidím čím všetkým som prešla by som mala napísať,aby som pomohla aj dalším babulkám a nevzdávali sa,ale išli si za svojím cieľom 😵 vieščo aj mne sa to zdá pridrahé už nevedia čo zato pýtať 😖 som zvedavá moja čo vtebe rastie 😲

buba13
2. feb 2012

@cmelica presne! naco? ved aj tak to v buducnosti urobime, ale trosku dlhsie to potrva 😀
no to budes musiet menej a castejsie jest. ja som nechapala, ze preco to do mna nejde. a lekarka mi to az vysvetlila, ze musim pomaly a casto jest a vzdy mat pri sebe aspon jednu musli tycinku. vzdy pri telke musim mat redkovku alebo kalerab. tak sa uz tesim dnes domov 😀 robis mi strasne chute s krupicou. ja si ju asi navarim v sobotu na ranajky 🙂 dnes si co porabala?

lasalete
2. feb 2012

@cmelica pohyblivosť bola slabšia ale počet veeeľky a teraz na druhom IUI povedali že sa dosť zlepšil že mám povedať recept aby to odporúčali aj ostatným pacientom xixi

kostickabonnie
2. feb 2012

@dasaa ahoooj, ja som dnes bola na folikulometrii, ovulka bude zo spravnej strany, tak vyskusame nieco doma 😉 😉 tiez mi urobil vsetky stery na chlamydky, ureoplazmu a mam papierik na genetiku a hematku, takze zbieram vysledky ... a ty?

buba13
2. feb 2012

@majca55 urcite to vela babam pomoze. mne ste tu velmi velmi pomohli a vela rad ste mi tu dali a som velmi rada, ze baby drzia spolu 🙂
mne to vychadza podla tabuliek na babu... muz chce strasne babu, lebo vraj bude si z nej robit srandu ako zo mna 😀 tak chuda ma sa na co tesit. ale je to este daleko a cokolvek sa moze stat. nemyslim na zle veci, ale kedy tie sa stavaju.

tinka9075
2. feb 2012

@buba13
@majca55
@cmelica som tu len na skok zajtra mi držte palce idem na sono 🙂 🙂

tinka9075
2. feb 2012

@dasaa ahoj mám sa ok zajtra idem na výlet ideme kuknút ako sa majú folíky 😀 😀

buba13
2. feb 2012

@tinka9075 velmi ti drzim palce a daj vediet kedy ides 😉

tinka9075
2. feb 2012

@buba13 dakujem jasné že dám vediet zajtra píšem jak žeravá 😀 😀

lasalete
2. feb 2012

tak dievky idem ja off...pekny večer prajem

buba13
2. feb 2012

@tinka9075 od rana budem sledovat temu ako sa maju folikuly 😉

lenisko1
2. feb 2012

@majca55 som rada ze sa mas lepsie, až mi vysli slzicky.. držim silno palce a som rada ze sa nevzdávaš..no ano pomaly gulatiem 🙂 už teraz sa citim ako velryba hehe čo to bude dalej

lenisko1
2. feb 2012

@cmelica dakujem pekne no prave ze nie lebo boli dobre výsledky az doteraz ... len ona hovorila ze to je skôr z niejakeho zapalu a tak mi zistili ze mam zlu citlivost tak som brala antibiotika tak snad to bude teraz len a len dobre.. uz nic zle nechcem pocut

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre