IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

renka5
3. feb 2012

@majca55 koko sa prosim ta caka na schvalenie IVF?

tinka9075
3. feb 2012

@buba13 no aj merali ale nejak som sa zabudla opýtat ale hlavne že boli tri 😀 😀

tinka9075
3. feb 2012

@majca55 dakujem 🙂 🙂

mirka2010
3. feb 2012

@tinka9075 jeeeej, tak supeeeer, budeme moc, moc, moc drzkat palceeeee

majca55
3. feb 2012

@renka5 ja mám všeobecnú a schválená bola do mesiaca ešte v decembri 😵

renka5
3. feb 2012

@majca55 tak to by som mohla mat schvalene dokonca februara ? Dva tyždne je co mi to podala doktorka v heliose. 🙂

majca55
3. feb 2012

@renka5 super a na laparku ideš kedy moja?

renka5
3. feb 2012

dal ma doktor urgentne tak v tento utorok mam zistene dve cysty ☹

tinka9075
3. feb 2012

@mirka2010 dakujem Mirka 🙂 🙂

alibabaa
3. feb 2012

@mirka2010 ahoj zlaticko.. citam poctivo vsetky tvoje prispevky a myslim na vas 🙂 aj ked sa vela v poslednej dobe nezapajam, snazim sa citat vsetko co zvladnem 🙂 mate nadherneho synceka 🙂

sijust
3. feb 2012

@mirka2010 ahoj mojinka,myslim na vas a posielam objatie...este to vydrzte doma,uz maju pomalicky tie mrazy polavit 😕

mirka2010
3. feb 2012

@alibabaa ahojky zlaticko...si zlatucka...ako sa mi mas??? naozaj o tebe uz dlhu dobu nic neviem...tak napis, nech sa dozvieme...a dakujeme 🙂

mirka2010
3. feb 2012

@sijust ahoj zlatko...jasne ze vydrzime...a vy ako????

kostickabonnie
3. feb 2012

@renka5 a neskusala si uzivat Indonal?

renka5
3. feb 2012

@kostickabonnie nie a to je liek?

kostickabonnie
3. feb 2012

@tinka9075 tak nech len pekne do stvrtka dozreju, drzim palce 😉

kostickabonnie
3. feb 2012

@renka5 je to vitaminovy doplnok z kapustovin - chrani zenske organy a vraj je velmi dobry na odstranenie cyst proti plesniam a mykozam....ja som ho uzivala, ked sa mi opakovane tvorila cysta v prsniku

renka5
3. feb 2012

@kostickabonnie ešte som onom nepocula ale si ho kupim lebo sa mi tiež často robia cysty ☹ dakujem ti za radu 🙂

sijust
3. feb 2012

@mirka2010 ale my sa mame fajn,vcera sme videli naseho drobceka,je to tvrdohlave dietatko,nechcelo spolupracovat,nechcelo sa fotit,davalo si rucicky pred tvaricku...kopalo nozickami,asi sme ho vyrusili....ale co je hlavne,morfo nalez je v poriadku 🙂 sme stastni...bolo krasne,na spapanie 🙂 a dr.povedal,ze to vyzera byt dievca...vsetky moje intuicie sklamali 😀

tinasc
3. feb 2012

@cmelica no však jasné, teraz sa už chudnúť nedá 🙂 hlavne aby drobčekovi nič nechýbalo 🙂

tinasc
3. feb 2012

@renka5 ja som išla na ivf mesiac po laparoskopii, teda od laparoskopie som mala jednu mrchu a od 20DC som začala pichať injekcie 😉

tinasc
3. feb 2012

@lasalete vôbec v tom nemusíš mať chaos, tu na fóre je síce o tom dosť popísané, ale lekár ti to vysvetlí najlepšie, niekde majú ak koordinátorku,takže najlepšie sa dozvieš všetko v centre 🙂 ale tiež dúfam, že u Teba nebude treba 🙂 tak držím palce...

tinasc
3. feb 2012

@buba13 tak to je dobrý zvyk mať kaleráby namiesto chipsov, aj ja to takto realizujem... aj keď chipsy moc nemá rada, ale zase chrumky to je moje... hlavne arašidové... ale to si nemôžem moc dovoliť, takže kaleráb, alebo mrkva k telke to hej... a odkiaľ si ak sa smiem spýtať? z Bratislavy? keď už si spomínala pre @majca55 že nie si bližšie... 🙂

mirka2010
3. feb 2012

@sijust no ved to som bola zvedava, ze kto to tam v brusku vyvadza 🙂 takze dievcatkoooo??? to je krasne...ale ako sme si pisali, je to uplne jedno, hlavne je, ze je v poriadku...a ze ste spokojnucki, ze morfo je ok...zdravicko je najdolezitejsie...naozaj uplne to naj!!! a citis sa ako???

tinasc
3. feb 2012

@alibabaa myslím, že by to nemalo byť staršie ako 3 mesiace...ale netuším, či je to správne... ja čo som sa pýtala na tie papiere, tak mi bolo tak povedané... aj na Ket treba mať prehlásenie od notára?

renka5
3. feb 2012

@tinasc tak to si ma potešila 😀 a potom po laparoskopii sa ti IVF podarilo?

tinasc
3. feb 2012

@mirka2010 nuž cez tieto mrazy to veru nie je bohviečo... a také malinké detičky vôbec nemôžu ísť von... tak to nejako vydržte snáď čoskoro poľavia a vy budete môcť ísť von 😉

tinasc
3. feb 2012

@renka5 podarilo 😉

mirka2010
3. feb 2012

@tinasc to je pravda, nasa dr nam povedala, ze len do -5 mozeme ist von, co uz 4 dni nie je ani nahodou, my tu mame momentalne - 15, takze sme domka a cakame na ocka....🙂

tinasc
3. feb 2012

@mirka2010 no veru aj my máme riadnu zimu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre