IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
5. feb 2012

@cmelica ale myslim take co moze aj tehulka inak by som vobec nebrala.Neviem co budem pozerat nic take dobre nedavaju ale nastastie mm dnes konci skor v praci 🙂Budem prepinat hore dole alebo si pustim film.A ty moja co budes robit vecer a ako sa ma mm?

cmelica
5. feb 2012

@dasaa my tiez asi budeme stukat...alebo tych anjelov a demonov...neviem este co....ako vzdy nedela a nic v telke 😝 😝 ma sa uz lepsie,len ten kaslisko je hroza 🙄 dakujem 🙂 🙂 🙂
moja a tvoj???

dasaa
5. feb 2012

@cmelica este ho boli hrdlo ale uz sa to lepsi 🙂

dasaa
5. feb 2012

@cmelica moja budem koncit idem vonku.Tak sa zatial maj a prajem vam pekny vecer 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
5. feb 2012

@dasaa aj tebe moja 🙂 🙂 🙂 🙂 pa

tinka9075
5. feb 2012

@kostickabonnie to máš dobrú kombináciu spredu aj zo zadu je ti teplúčko 🙂 🙂

ursula5
5. feb 2012

@lasalete držím palce nech je HCG vysoké!!!

majca55
5. feb 2012

Ahojte babulky boli sme na popravkách bolo fajne zajtra idem do práce držte mi palce nechce sa mi 😝 dobru noc vám prajem všetkým

ursula5
5. feb 2012

@majca55 ja zajtra začínam dlhý týždeň v práci až 5 dní som zvedavá ako to prežijem minulý týždeň som bola len 3 dni 🙂

cmelica
5. feb 2012

@majca55 ahoj moja a dobru nocku 😔 zajtra az ti to rychlo ubehne 🙂

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 tak sa pekne drzkaj a moc to neprehanaj 🙂 🙂

ursula5
5. feb 2012

@cmelica nepreháňam, celkom je to v pohode ale poobede už cítim únavu takže prídem domov a hodím vždy šípku na gauč aspoň na 2 hodinky 🙂

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 viem si to predstavit 🙂 ale ved odpocivat tiez treba 🙂 a ako sa citis??

majca55
5. feb 2012

@ursula5 takže ti prajem až to obidvaja vydržíte 😵

ursula5
5. feb 2012

@cmelica cítim sa úplne v pohode, už som prestala grgať od kedy neberiem tie hormóny je to lepšie, začínam priberať ale inak fakt sa cítim fajn, začali sme 4 mesiac tak teraz už budem asi rásť rýchlejšie....
celkom je mi dobre manžel sa o mňa stará, každý sa s nami teší taký dobrý pocit mám 😀
strašne si to užívam aj preto, že nie sú žiadne problémy a konečne sa o mňa niekto stará .... prvé tehotenstvo som mala dosť stres 😉 😉

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 super moja len si to uzivaj 🙂 🙂 🙂 ved tak to ma byt byt stastna a by babatenko molo spokojne a aj vsetci okolo 🙂
ja to zatial niako nevnimam ...

ursula5
5. feb 2012

@cmelica neboj začneš to aj ty vnímať, keď bude srdiečko a pôjde všetko hladko .... ešte si len na začiatku hlavne veľa oddychuj 😉 nebýva Ti ani zle ani ťa nič netrápi?? mňa začal strašne brať hlad v tej dobe 🙂

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 oddychujem asi az vela ako je zdrave 🙂 nie praveze zacinam mat strach co bude v utorok na sone ..
ach jaj uz zas strach ...to by som mala byt podla ms 5tt+6 dni...

ursula5
5. feb 2012

@cmelica tak ten oddych už aj mňa zabíjal pomaly som od lenivosti ani z gauča nevstala, ale bola som hladná tak som aspoň jedla 😀 😀 😀 to bude vidieť ešte len dutinku či gestačný vačok s takou malou bodkou, srdiečko vidno až od toho 7 týždňa 😉
vôbec nemaj strach ten neprospieva, ber to tak ako to ide, šetri sa mysli pozitívne, hladkaj si bruško, aby boli drobčekovi dobre ..... 😀

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 snazim sa,no cim sa to viac blizi tym je to viac na strach 😒 ale ano musim sa vschopit a pekne dohovarat fazulke aby nam krasne rastla 🙂 🙂
14.2 mam kontrolu u svojho dr..myslis ze by uz mohlo byt srdiecko??

ursula5
5. feb 2012

@cmelica v koľkom týždni budeš 14.2. ja mám v ten deň poradňu 😀DD možno už bude niečo vidieť 😀
ono to srdiečko niekedy vidno aj skôr ja som bola na sone 7tt+3 a bilo o sto šesť 😉
prosím ťa nestrachuj sa pokiaľ je to zdravučké tak to bude všetko super!!! to moje drobátko tiež už svoje prežilo aj zamrazené bolo a drží sa krásne 😀 tak hore hlavu neboj dobre bude 🙂 ver si však si nejaká ženská nie padavka 🙂

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem za povzbudenie 😵 😵
to budem 6tt +5...pytam sa preto bo keby je uz srduecko by som nemusela ist uz do martina ...ale ked nie,tak koli srdiecku kludne 🙂

ursula5
5. feb 2012

@cmelica možno by už mohlo,ale ja to neviem presne 😀

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 jasne..nechame sa prekvapit 😀

ursula5
5. feb 2012

@cmelica http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=17
podľa mňa už bude srdiečko 😀

ursula5
5. feb 2012

@cmelica http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo-... aj tu píšu, že už je srdiečko 😀DD ak pôjdeš k svojmu doktorovi tak nech Ti to kukne a do Martina už nemusíš 🙂 ja som to tak urobila 😀

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 super dakujem 🙂 🙂 🙂 len ci to bude sediet aj podla sona na tt 🙂

ursula5
5. feb 2012

@cmelica idem už od PC, tak žiadny strach jasné!!!
dobrú noc 🙂

ursula5
5. feb 2012

@cmelica to je tiež pravda, neviem ako Ti to bude sedieť to máš pravdu ale mne to sedí presne na deň 🙂 🙂 🙂

cmelica
5. feb 2012

@ursula5 ved to ,ze uz by sme potom nemuseli podstupovat cestu do Martina 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre