IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mistisa
6. feb 2012

@tinasc hej hej no a to sa dozviem v stredu tak som netrpezliva 😀 cela ja 🙂

dasaa
6. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja cely den volam gynek.a nedviha mi telefon tak budem mu volat aj zajtra.Mame sa dobre len mam pocit ze vsetko co zjem tak som do hodinky zase hladna 😀 😀 😀 😀
A ako sa mate vy a co Marosko? 🙂 🙂 🙂

dasaa
6. feb 2012

@buba13 juuuj moja tak zase praca len si davaj pozor na seba a poctivo hladkaj babo.Ja som bola doma ako stale a mm bol v praci.A ako sa citis nevolnosti nemas ? 🙂

mirka2010
6. feb 2012

@dasaa ahojky zlaticko...len si papkaj, kolko ti telo pyta...je to velmi dolezite pre malicke...aby si mala dostatok vyzivy pre malicke...🙂 vsak potom schudnes ani nebudes vediet ako...ja ani neviem, ako kila idu dole...to som rada, myslela som, ze to bude horsie...takze tuk, tuk, tuk...je to fajn....a to nie som zastanca aby si si nemyslela, ze jest za dvoch v tehotenstve, ja som praveze jedla strasne malo...ale myslim, ze ak si hladna, tak nehladuj a papkaj 🙂

dasaa
6. feb 2012

@mirka2010 juuuj moja ja s tym nemam problem aj keby som jedla strasne vela tak budem len rada aspon priberiem ale chcela by som si potom aj tie kila nechat nadalej.Ked som nebola tehu tak som mohla jest kolko som chcela a ani jedno kilo som nepribrala.A ked teraz priberam tak sme aj s mm radi a tesime sa s toho 😀 😀 😀 😀

buba13
6. feb 2012

@dasaa no hladkam, lebo raz sa mi nafuci brucho a to je tolko bolesti ach... ale nie nemam nevolnosti a koncim pomaly 12tt, tak dufam, ze sa ani neobjavia 😀 a ty ako? co noveho?

dasaa
6. feb 2012

@buba13 ahoj ja nemam zatial nic nove vysledky dopadli ok.A v 20 tt idem k svojmu na velke sono a hned 1.3 na kontrolu. 🙂.Zatial sa mame dobre len keby ma prsia az tak neboleli ked rano vstavam ☹
Jeeeej to je super ze uz koncis 12tt ale rychlo ten cas ide. 🙂 🙂 🙂 🙂 A ty co mas nove kedy ides na kontrolu ?A fotecku kedy nam ukazes ? 😉 😉

mirka2010
6. feb 2012

@dasaa juuuuuj, tak to si jedna z tych stastnych 🙂 ze chces pribrat, ach, co by som ja za to dala??? 🙂 tak papkaj kolko chces a uzivaj si priberanie 🙂

buba13
6. feb 2012

@dasaa to je super, ze vysledky dopadli fajjn. o dva tyzdne sa tesime na foto 🙂 aj mna tak prsia bolia...
musim sa objednat na NT ultrazvuk, tak hadam mi daju nejaku fotku, potom na krv a neskor 24.2. do poradne 🙂 ani mne sa to nezda. velmi rychlo to ubjeha

ursula5
6. feb 2012

@cmelica tak ak ideš utorok k svojmu tak už by to mohol vidieť ak má dobré sono 😉

annavi
6. feb 2012

ahojte..mozem sa pridat??ja som dnes po pichnuti pregnylu a v stredu nas caka prve IUI...manzel ma trosku slabší spermiogram a mne zisitl Dr. aj zvyseny prolaktin, preto sa mi aj vajka moc nevytvarali...
chcem sa vas opytat babulky...na druhy den po IUI mam ist normalne do prace alebo mam radsej ostat doma... 😨

alibabaa
6. feb 2012

@annavi ahoj, ja som zostala iba v den iui doma.. ale niektore baby idu uz v ten den do prace.. tak je to na tebe ako sa rozhodnes. ja som si povedala, ze naco sa ponahlat do prace. ved ta halda papierov ma na tom stole pocka. nikam neutecie 🙂

annavi
6. feb 2012

@alibabaa ahojky..a ty si uz kolko po IUI??? 😨 ja som len teraz nejaka "oťapená" pichli mi pregnyl dvojnasobnu davku tak som mimo z toh o...dojdem domov pojdem buvat..ja sa len tak pytam..nechcem ieco podcenit...hadam aj ja pojdem do prace na druhy den po IUI...uvidim ako sa budem citit... 😉

alibabaa
6. feb 2012

@annavi ja mam za sebou 3x iui. ja som z toho iui bola taka ubolena.. su baby ktore iui neboli, a su ktore to boli.. ja som nemala to stastie patrit do tej prvej skupinky.. hlavne musis mat poloplny mechur. na to nezabudni.
a kazde iui som si pekne krasne ten den odlezala.. dalsi podla potreby si vezmi volno ak by ti nebolo v den iui dobre, tak druhy den si este oddychni..

bobinka77
6. feb 2012

@cmelica
@dasaa
@majca55
Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 Takže test mi vyšiel v piatok negatívny, takže nič!!!! ☹ Dnes som bola aj na krvný test, len zato že mám zavolať výsledky do MT, zajtra budem vedieť výsledky. 😒 Takže najbližšie to istí už len IVF, a dúfam že už konečne vyjde, lebo ináč kupujem psa.... 😀 😀 😀 Ďalšie IUI nejdem ani bohovi.

majca55
6. feb 2012

@bobinka77 ahoj moja to ma mrzí ☹ ale sme silné a len tak sa nevzdáme a žiadosť máš už schválenú?ja tiež idem na IVF za mesiac dúfam,že budem stimulovať 😝

majca55
6. feb 2012

Ahojte babulky tak som to dnes v práci zvládla a dúfam,že tam dlho nebudem,lebo budem tehu 😀 prajem pekný zbytok dna vám všetkým 😵

majca55
6. feb 2012

@mirka2010 ahojte pokladíky ako sa máte maminka a Maroško?dúfam,že jazva už nehnisá?

alibabaa
6. feb 2012

@bobinka77 a kolko krat si bola na iui? preco to vzdavas?... hm.. ivf mi na 1x nevyslo.. ale musim ti povedat, ze keby som mohla, havka si kuuuupim 😀 len mm mi ho nedovoli.. on by si kupil hada na truc,...
@majca55 zacnes stimulku aby sme po vklade mohli cakat spolu na vysledok 🙂 🙂

mirka2010
6. feb 2012

@majca55 ahojky zlaticko nase...no jazva sa lepsi...tuk, tuk, tuk...tak som rada, ale to vnutorne sitie velmi citim, to ma teraz pobolieva cele podbrusko...ale nevadi...da sa to normalne vydrzat, nie je to nic strasne...si zlata, ako sa zaujimas...ty ako??? ako sa mas???

bobinka77
6. feb 2012

@majca55 Jáj moja ďakujem, aj mňa to štve, ale dúfam, že čochvíľa budeme aj my tehu 🙂 Áno, už máme schválenú žiadosť. Len sa musíme objednať na konzultáciu. Nevieš ako dlho trvá, kým porobia nejaké tie testy pred IVF??,,

bobinka77
6. feb 2012

@alibabaa Moja 2 krát a popritom sme obaja zdraví. Vzdávam- nevzdávam, ale už ma to nebaví.... 😒 To ma mrzí že ti IVF nevyšlo, teraz si po ňom???? Pri havkovi aspoň zabudnem na problémy....

bobinka77
6. feb 2012

@alibabaa Ináč hada by som doma nezvládla, mám z nich fóbiu, a ešte z pavúkov 😀 😀 😀

majca55
6. feb 2012

@alibabaa jasne moja teším sa ked si tu ukážeme testíky a nich // tfuj tfuj 😲 ved na jar to musí byť TUTOVKA 😵

majca55
6. feb 2012

@mirka2010 celkom fajne dnes aj vrobote ok len nech mrcha dorazí aj v robote vedia,že sa dieťatka nevzdám tak sa už teším a Maroško chrustíček rastie rastie 😵 😵

alibabaa
6. feb 2012

@bobinka77 a pijes cajik na podporu maternice? mne teraz bola odporucena alchemilka a vit.E ze mame obaja pit a papat... tak skusam aj to este.. neviem sice preco aj mm ma pit caj na podporu maternice, ale neriesim. len konam 🙂 🙂 🙂 vzdat alebo nevzdat. som si polozila otazku po nevydarenom vklade.. 😕 😕 ale nevzdam to ani keby co bolo.. raz sa ten nado mnou hore zlutuje..
ja by som velmi chcela yorkshire-a ale mm mi hovori ze tu chodiacu, kakaciu a cikaciu metlu doma nechce.. ale ja by som mala butlavu vrbicku doma.. je to take krasne mile zvieratko..

@mirka2010 neboj, zachvilu ani nebudes vediet ze ti nieco sili.. prve 2tyzdne su asi najhorsie.. a potom to uz bude pohoda. ----- teda aspon si to myslim,zatial som bola iba na operaciach.. tak z toho dedukujem... 😀 😀 😀

majca55
6. feb 2012

@bobinka77 ja nejdem už na testy len ked príde mrcha tak mi dajú protokol čo budem brať a potom dva týždne približne pred IVF si robíš predoperačné vyšetrenia 😵 ideš sa hned už objednať na konzultáciu?

bobinka77
6. feb 2012

@majca55 asi tento týždeň sa idem objednať na konzultáciu a uvidíme aký je ďalší postup... A partnerovi nerobia nijaké vyšetrenia, myslím z krvi a tak??? No mne by mala prísť mrcha každú chvíľu, takže to asi nestihnem, asi až na ďalšiu však??? Ale potom budeš na PN dúfam, keď si už budeš pichať injekcie!!!! 😀 😀

bobinka77
6. feb 2012

@alibabaa Nepijem nijaký čajík, len kyselinu listovú beriem... to by som mala??? To muselo byť ťažké pre Teba, fakt, a ked si predstavím že cigánčence rodia každý rok tak mi je zle.... Yorkshire je zlatý, mne sa páči aj Westík, len to že je biely ma odrádza, bude často zablatený 😀 😀 😀

majca55
6. feb 2012

@bobinka77 ano potom budem na PN ja by som to mala ťažké v práci riskovať nebudem 😵 moja mne kázali sa objednať do 16 DC tak zavolaj a budeš vedieť čo ti povedia takže tu pojdeme viaceré na IVF?juj teším sa lebo to dáme babulky 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre