IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
6. feb 2012

@mirka2010 ahoj zlaticko,dopadli sme dobre...vratka zavrete,zamknute 😀 vysledky z genetiky ukazkove,som v kabinke lustrovala kartu,ci ma nahodou sestricka neošuškava 😀 malinke sa hybe...juj to zlate...a konecne som sa dala na vyplnovanie toho detskeho albumceku,akurat pisem rodostrom a vsetky tie veci ako sme zistili,ze je na ceste a pocity a kedy sme ho prvy krat videli a tak...ved vies asi...no a uz ma drobcek svoju skrinu,suflicky,krabicky-uz sa to plni,chodim tam kazdych pat minut ovoniavat a hladkat tie habiky... 🙂 vy ako moja?von nechodte,lebo z maleho bude cenculik-este musite vydrzat 😒 posielam vam pusky 😲

adikasala
6. feb 2012

ahojte kocky ako vas tu citam,vidim ze vas pojde viacej na ivf,velmi vam to prajem aby ste sa dockali.aby to tentokrat bola uz naozaj tuttovka,zasluzite si to!!!! 🙂 🙂 a stoji to za to nevzdavat sa ze @majca55? 🙂 🙂 🙂

adikasala
6. feb 2012

@sijust jej ahoj moja tak super ze je vsetko ok 🙂 a malinka stvara...pises o nejakom albumceku co to je? aj ja chcem take 😝

majca55
6. feb 2012

@adikasala ano moja a už teraz sa teším 😵 😵 a ty máš ako?gulatíš sa gulatíš?Valentínka pekne kopká maminku? 😲

mirka2010
6. feb 2012

@majca55 ty si bojovnicka velkaaaa...takze jasne ze sa nevzdas mat babatenko...ved to je ten najvacsi dar na svete...a urcite sa ti podari ho coskoro mat!!!! a my ti budeme cely cas drzat obrovsky palce, aby to bolo uz co najskor 🙂

mirka2010
6. feb 2012

@alibabaa ahojky, vsak ja sa ani nestazujem...ja od zaciatku tvrdim, ze ja som cisarsky horsie znasala psychicky ako fyzicky, takze mne tato bolest nevadi...to ze to citit, ze to boli, to patri k tomu,....ale vsetko sa to da vydrzat, je to v pohode...aj ked pozajtra to uz budu tri tyzdne, uvidime, ako dlho to este budem citit....a ty sa ako mas? co nove?

majca55
6. feb 2012

@mirka2010 dakujem moja si zlatá 😵 už tri týždne?ako to letí 😵 je to najkrajší pocit presne ako píšeš moja 😲

sijust
6. feb 2012

@adikasala ahoj moja,no malinka vyvadza 😉 a ten albumik sme dostali z Anglicka vola sa to my baby journal...ale da sa to kupit myslim aj na SK a u vas tiez...je to rozdelene na kapitoly...mozes tam lepit fotky,su tam take papierove tasky na vkladanie uzv fotiek,vlaskov atd. priebeh celeho tehotenstva tam zaznamenavas,pripravy,cakanie,pocity,tvoje tatikove,porod-ako prebiehal,no a potom ako babatko rastlo,co kedy spravilo atd.je to velmi pekne...to si urcite zaobstaraj...pekna spomienka pre vas,ale aj pre malinku 🙂 vy sa ako mate?

mirka2010
6. feb 2012

@sijust zlaticko, tak to sa neskutocne moc tesim, ze si takto malicke uzivas...je to veru naaaadherne...a naozaj sa mi az nechce verit, ze ho tak skoro citis...ja som maleho zacala citit tak poriadne az okolo 22 tt a to som si este ani poriadne ista nebola...dovtedy to bolo take klopkanie, tukanie na jednej strane...ale ked sa to rozbehlo, tak som bola najstastnejsia na svete...je super, ze vsetky vysledky mate v poriadku, teraz uz si naozaj mozes tehulkovanie len a len uzivat, mne po genetickych testoch taky kamen zo srdca odpadol, ze odvtedy som bola ako na oblaciku, stastna, prestastnaaaaa 🙂
von samozrejme nechodime, aj ked nie je to ani pre mna za take dobre, lebo kaslem uz z tohto sucheho domaceho vzduchu...snazim sa sice vetrat...ale je to proste obdobie kurenia a citit to uz aj na mojej sliznici...a moji rodicia su prechladnuti, tak nas ani nechodia pozerat, tak som taka smutna, ze len doma som..a sama, kym man zel nepride domkov z prace..este ze je tento internet a hlavne MK a vy!!!! ze vas tu mam a mam s kym pokecat 🙂

mirka2010
6. feb 2012

@majca55 je to veru tak...najkrajsi dar nas svete je mat dietatko...je to naplnenim zivota zeny, ale samozrejme aj muza 🙂

majca55
6. feb 2012

@mirka2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adikasala
6. feb 2012

@majca55 no mojka gulatim sa neskutocne 🙂 hlavne tieto dni brusko nabralo dobre,,prave som sa trosku fotila dam aj foto neskor...a malinka kopka a vyvadza... 🙂

adikasala
6. feb 2012

@sijust jaj moja ja som tu zatial take nic neobjavila.iba take po narodeni uz.co byvalo uz aj v minulosti.ked mamina mala nas 🙂 skusim sa potom oobzerat ci to nenajdem

majca55
6. feb 2012

@adikasala juj to je dobre,že sa hlási 😲 😲 som zvedavá na fotečky 😵 😵

walta
6. feb 2012

@mirka2010 ahoj.... veru, toto obdobie som precitlivela, velmi lahko sa rozplacem nad hocicim. A uz teraz viem, ked budeme krstit aj my, ze isto budem aj fnukat... co uz.... ved o par mesiacov to tu bude 😉

alibabaa
6. feb 2012

@mirka2010 juuuu uz 3 tyzdne ??? to leti.. a ja som ta chcela utesit ze po 2 tyzdnoch to bude lepsie 😀 😀 😀 😀 nuz co uz..
ja po starom, stale vela prace ale je danove obdobie, tak to k tomu patri.. a co sa tyka mna tak zacala som pit alchemilku a brat vit. E a povinne aj mm 😅 😀
a uz mi lezie tiez na nervy tato tuha zima.. a este k tomu zacalo aj snezit ☹

mirka2010
6. feb 2012

@walta joooj, bude to krasne, veru, krstit svoje babatko...aj ja sa na to velmi tesim...ale my budeme az ked bude teplejsie, niekedy na jar...teraz by bola malickemu v kostole zimka...a paci sa mi skor ked by bolo tak krajsie, teplucko na krst 🙂

mirka2010
6. feb 2012

@alibabaa no veru, uz budu tri tyzdne, je to neskutocne ako to rychlo ide...a to si uzivam malickeho kazdym dnom viac a viac, lebo si uvedomujem, ze mi rychlo z tohto nadherneho babatkovskeho obdobia vyrastie...a potom mi bude smutno ako mi je smutno za bruskom...veru...cas rychlo leti...hlavne, nech uz aj tebe a ostatnym nech to rychlo prejde a uz aby ste mali balicky stastia domka 🙂

walta
6. feb 2012

@mirka2010 ano, jar je krasne rocne obdobie, a iste sa hodi aj na krstiny.... nasa zabka sa narodi koncom marca, zac. aprila, jar jak vysita, snad len nebude zima 😎

tinasc
6. feb 2012

@mirka2010 my sme krstili na konci januára 🙂 malá mala 3 mesiace... 😉

annavi
6. feb 2012

@alibabaa no ja tam idem ay o 15 tej.takze dojdem domov a budem buvat...a rano uvidim ci pojdem do prace...v piatok mam aj tak volno takze uvidim....a preco poloplny mechur??,to mi Dr. nic nespominal...

apolenka6
6. feb 2012

@annavi no ja som bola 4x na IUI a som nemusela mať poloplný mechúr,ja som sa ho skôr snažila čo najviac vyprázdniť aby som po zákroku necikala a nevycikala smermošky a vydržala čo najdlhšie 😀 ja som po IUI nebola PN ,len raz a to som bola chorá,mala som chrípku 😉 veľa šťastia prajem,nech sa IUI podarí!

annavi
6. feb 2012

@apolenka6 jaaaj..no ved uvidime...ako my dopadneme...dakujem vám za vsetky ohlasy babulky... 😉 😉 to si potom cez week ani pohár vínka nemozem dat ci??

apolenka6
6. feb 2012

@annavi ja som to mala lahšie nepijem skoro vôbec ,tak som nepila ,ale radšej by som nepokúšala 😕 😉 i ked pohár vínka vraj neuškodí 😝

kostickabonnie
6. feb 2012

@bobinka77 aj my sme si kupili psika, este pred 1.IUI, vraj sa clovek nebude sustredit na snazenie a prd ☹ ale havinka je skvela, je to nas milacik a venujeme jej strasne vela lasky, uz ma 10 mesiacov 😎 😎

cmelica
6. feb 2012

@bobinka77 moja je mi to luto ☹ ☹ ☹ drzim placeky do dalsieho boja 😵

mirka2010
7. feb 2012

@walta joooj, to budete mat super, narodenie malickeho babatka na jar..budete moct chodit hned von a neriesit tak ako my teraz, ze sme len zavreti doma...ale aj my sa dockame 🙂

mirka2010
7. feb 2012

@tinasc juuuj, tak to ste mali riadne mrazive krstiny...ja naozaj tuzim krstit tak ked bude slniecko, krasne zelena priroda..lebo chceme to mat v kostoliku, kde sme sa brali aj my...a tam nie je ani kurenie...🙂

tinasc
7. feb 2012

@mirka2010 no nejako teplo nebolo ale prežili sme, však malá naobliekaná, v perinke a v deke, potom ešte v taške, takže to bolo ok, no my v kostole v kabátoch 😀

mirka2010
7. feb 2012

@tinasc ved jasneeee, vsetko sa da 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre