IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
10. feb 2012

@dasaa ahoj cítim sa celkom dobre len sem tam ma pichne v podbrušku ale inak fain 😉 😉

buba13
10. feb 2012

@dasaa veru vzdy je nejaka vynimka :-/ dnes ma od rana boli podbrusko. ale tak asi sa zvacsujeme, tak to musi boliet. a ty dnes si oddychovala? ci zase behala? 😉

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 ja som za, ved si tu bola vo stvrtok 😀 😀 😀 ale jasne mala si iny plan a hlavne si bola rada, ze uz si doma po tej ceste

walta
10. feb 2012

😉 😉 😉 Taaaaak, dnes som bola posledny den v praci, od 12.2. som oficialne na MD 😉 😉 😉

sijust
10. feb 2012

@mirka2010 dakujem zlatko,mam sa fajn...snazim si toto cele maximalne uzivat...uz mam 5kg hore...sa len gulam... 😀

sijust
10. feb 2012

@dasaa zlatko,dalsie sono budem mat az v 30tt...ak nemam rizikove tehu,tak sa nerobi pocas kazdej poradne...ale mozeme ist na 3D...

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 vidíš mohla som ta príst pozriet ale ozaj som bola rada že som šla domou 🙂 🙂

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 ja viem je lepsie ist domov a mat klud cim skor. nabuduce 😉

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 my sme dlho čakali mali sme tam byt o 10tej čo sme aj boli len docent musel na hodinku odíst tak sme čakali na neho ked som chcela aby mi to robil on ked jemu verím a viem že ma neoklame tak zákrok mi robili o 11:30 potom som chvílu ležala a šli sme domov a po ceste sme sa boli ešte najest lebo som bola velmi hladná 🙂 🙂

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 asi mal nieco surne. on tam stale tak lieta... ale je mi jasne, ze pracovne. a mate nejaku vytipovanu restiku kde chodivate?

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 asi áno ale sme sa smiali že je štýlový mal tenisky adidas 🙂 🙂 my sa vždy ustavíme vo Velkom Bieli tam je taká reštaurácia a dobre tam varia mnam 😀 😀 😀

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 tak to som si na nom nevsimla. vzdy mal slapky ortopedicke 😀

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 no ja som si to hned všimla aj som mu hovorila že je aký športovec tak sa smial 😀 😀

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 hihi neviem si jeho predstavit sa usmievat. stale bol taky vazny 🙂 idem ja uz sa pobalit a domoooooov. prejem ti krasny vikend plny, plny, plny odpocinku 😉

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 on sa vie usmievat aj sa smiat velmi to by si sa čudovala 😉 😉 aj ja ti prajem pekný víkend a pekne odpočívaj

buba13
10. feb 2012

@tinka9075 dakujem 😉

tinka9075
10. feb 2012

@buba13 😉 😉

sony44
10. feb 2012

@tinka9075 - držím palce, nech je výsledok iui na teste s čo najkrajšími čiarkami....... 😉 😉 😉

sony44
10. feb 2012

ahojte babulky, prepáčte, že Vám sem vstupujem, ale prosím Vás nezostal niektorej po ivf menopur...potrebujem zohnať na 5.ivf.

tinka9075
10. feb 2012

@sony44 dakujem 🙂 🙂

sony44
10. feb 2012

@tinka9075 - ako sa inak máš......???ty si z iscaru MT rýchlo vzala nohy na plecia 😉 ....my tam pre zmenu zatiaľ nechodíme....pomaličky zháňam lieky a zhŕňam peniažky na ďalší pokus a potom si vyberiem CAR

tinka9075
10. feb 2012

@sony44 ahoj zatial sa mám ok no zdrhla som hned po tom ako som sa dozvedela že docent odišiel a prvý krát u Gala nič moc sono v rekordnom krátkom čase a nič mi nepovedal tak som sa rozhodla že končím Galovi neverím 😒 😒

majca55
11. feb 2012

@dasaa super bola som na dámskej jazde 😵 😵 pekný víkend prajem všetkým babulkám 😵 😵 😵

tinasc
11. feb 2012

ahojte kočky, tak mám v brušku dvoch bojovníkov čo vydržali, preto im maximálne verím... embryologička hovorila, že sú pekné, takže super... ale sľúbila som si, že dám počítaču pokoj, takže som tu len na skok, potom občas len nakuknem 🙂 tak sa mávajte krásne 🙂

tinka9075
11. feb 2012

@tinasc držím velmi palce a občas sen na nás sprav kuk 🙂 🙂

apolenka6
11. feb 2012

@tinasc Mooooooooooooooooooooc ,moooooooooooooooc držím palce budem čakať ?!?! 😵 😵 😵 😲 😲

adikasala
11. feb 2012

@tinasc myslime na teba...tentoraz to musia zabojovat 🙂 🙂 🙂 hlavne tomu ver ty!!!ze tentoraz uz budes uspesna tehulka 🙂

mirka2010
11. feb 2012

@dasaa ahoj zlaticko, tak som rada, ze sa citis celkom fajn..joooj prsia, tie ma vedeli boliet...ale to ked zacnes kojit...tak na to sa priprav 🙂🙂🙂 toto je este nic proti tomu 🙂 my sme ok, jazva troska boli, ale naozaj da sa to vydrzat, nie je to nic strasne...vsetko ok...dnes som bola prvy krat po porode v nóbchode,.....huraaaaaaaa, ludia...videla som sa ludmi 🙂

mirka2010
11. feb 2012

@sijust len 5 kg??? to je nic...ja som pribrala..ach, radsej nejdem ani pisat...ale nastastie je uz skoro okrem 2 kg prec, tak som stastna...normalne sa citim ako modelka...dlho som bola gulkou 🙂

mimi_2
12. feb 2012

Ahojte dievčatá, môžem sa pridať, resp. Vás poprosiť o vysvetlenie, čo všetko ma čaká pred a počas IUI a čo to stojí? Snažíme sa o babo, idem od znova absolvovať všetky testy, ale pravdepodobne som ja ok, ale problém je asi v spermiách, boli sme v Heliose na spermiograme a diagnoza Asthenotheratozoospermia, takže sme absolvovali vitamínovú kúru, ktorú nám odporučili a po pol roku kontrola so zlepšeným výsledkom, ale ešte stále diagnóza Theratozoospermia, moja nový lekárka mi povedala, že s touto diagnozou je minimálna šanca prirodzene otehotnieť, tak mi odporúča IUI, čo mi odporúčali aj v Heliose. Takže po mojom vyšetrení ak budem ok, sa musím rozhodnúť čo ďalej, samozrejme že by som bola najradšej keby to vyšlo prirodzene, ale ak to nepôjde..... Ďakujem Vám vopred 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre