IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
23. feb 2012

@sijust joj o tom vyhadzovani mi nehovor 😝 ja mam cely dekolt,cici,krk a zatial to obchadza tvar tak aspon nieco dobre 🙂 🙂 to by bolo keby je to zrazu chlapcisko,ze??

buba13
23. feb 2012

@cmelica jaaaaj tesim sa moc s vami! mohol vam srdiecko pustit, ale tak o mesiac ho budete aj pocut na ultrazvuku. ach tak super, ze to tak aj rychlo u vas bezi. zajtra mas 8tt 🙂 gratulujem ku knizke 🙂

buba13
23. feb 2012

@cmelica ano ano opat v praci som. ale tak je to v pohode. mam tu super kolegynku 🙂

cmelica
23. feb 2012

@buba13 Dakujem 🙂 mne sa to ani nezda,ze rychlo 😝 uz sa nevieme dockat konca prveho trimestra 🙂
no neviem ci nam dr pusti aj srdiecko,bo on to nerad robi...hlavne ,ze je tam a krasne pumpuje 🙂
a ty ako???

buba13
23. feb 2012

@cmelica ale pusti. bude musiet na NT ultrazvuku 🙂 bude ta aj 45 min. vysetrovat 🙂 a ked sa na neho usmejes, tak urcite 😀 😉
ja dnes ok. ale tak lepsie mi je uz aj na zaludku, lebo som nezniesla podprsenky moc 🙂

cmelica
23. feb 2012

@buba13 to sa budem usmievat od ucha k uchu 😀 😀 😀 ja zas musim len podprdu,bo ma potom bolia cici...

buba13
23. feb 2012

@cmelica my sme sa tak usmievali, az sme plakali 🙂

ursula5
23. feb 2012

@cmelica tak to je super, že drobček rastie 🙂 aj so mňa vyšla krv a bolo to našťastie pod drobčekom tak ho to nestrhlo so sebou, musíš vydržať buď to zmizne alebo vyjde, ale pokiaľ nešpiníš tak je to ok 🙂 držím moc palce

ursula5
23. feb 2012

@cmelica tak presne ako vravíš, toto som mala aj ja tiež to bolo mimo drobčeka a robila som stres 🙂 to proste nejde byť kľudná keď s Teba vyjde krv, ale bolo to 2 x a potom už nič 😎

ursula5
23. feb 2012

@cmelica
@sijust baby ja som tiež vyhádzaná ale len na tvári už asi od 5 tt a nemôžem sa toho zbaviť, každý vraví, že to bude baba a ja na to, že ak to bude chalan tak ostanú oni prekvapení, známi sa so mnou aj stavil, že to bude baba 🙂 uvidíme v 20tt 🙂

cmelica
23. feb 2012

@ursula5 dakujem 🙂 🙂 len zo mna uz raz nieco vytetelo a este stale tam je 😖 😖 😖 dufam,ze to pojde mimo fazulky a pekne bude snami stale 🙂 🙂 🙂
aj pracujes??

mirka2010
23. feb 2012

@cmelica moja, tak to ti verim, ze vzdy ked by si zacala krvacat, tak mas stres...ale treba verit, ze sa vstrebe a bude vsetko v pohode a v klude...nebojkaj moja...vsetko bude ok...🙂 hlavne je, ze je to mimo babatka a to je to najdolezitejsie...no a my sa mame ok...tuk. tuk, tuk..dnes sme nesli von, tak nam je smutno, lebo ked ideme na prechadzku, tak je den hned krajsi...ale dufame, ze zajtra si to vynahradime...lebo pojdeme aj s ocinkom niekde spolu a to sa uz teraz velmi tesime 🙂

ursula5
23. feb 2012

@cmelica so mňa vyletelo 2x v nedeľu a potom utorok to som šla aj do tej nemocnice a potom už bol kľud a všetko na sone čisté 🙂
Pracujem už vlastne od toho 1.2. teraz mi to strašne beží, robím ročné zúčtovania a doma daňové priznania furt som pri PC tak dúfam, že bude všetko v pohode, ešte toho mám veľa už aby bol koniec marca 🙂 hádam to po stíham všetko 🙂

sijust
23. feb 2012

@cmelica ja som az do sona citila,ze to bude chlapec...ale vsetci mi hovorili,ze to bude dievca...potom dr.povedal,ze to vyzera byt dievca,tak sme sa preprogramovali,ale si ma nakopla a akurat sa cez mail objednavam do centra na sono 🙂

sijust
23. feb 2012

@ursula5 ja som na zaciatku nebola vobec az do 20tt...a teraz z vecera do rana sa mi niekde vyhodi pupak,som ako puboska 🙂 a mozno je to aj z toho sladkeho...neviem...ale idem sa akurat objednavat na to sono,lebo nepovedal dr.na 100%ze to bude dievca,len ze vyzera to byt...tak dufam,ze teraz nezavali,ze je to chlapec,lebo uz tri tyzdne by sme ho volali Stellinka 😀

bobinka77
23. feb 2012

Babenky takže zajtra začínam s prvou tabletkou Provera a potom to príde, júj sa teším 🙂 🙂 🙂

bobinka77
23. feb 2012

@cmelica Ahoj ako moja? 🙂 Už je všetko v poriadku, rastiete??? Ako dlho si vlastne bola v nemocnici???

cmelica
23. feb 2012

@ursula5 aspon ti to rychlo ubieha ked mas tolko prace...ja zas len polihavam a pospavam ako tulen 🙂 🙂 🙂
po marci uz budes mat volnejsie ci??

cmelica
23. feb 2012

@sijust 🙂 🙂 🙂 tak som zvedava na kedy vas objedna a budem s napatim cakat co to bude 🙂 🙂 🙂

cmelica
23. feb 2012

@mirka2010 veru je skaredo aj u nas...aj chvilku prsalo,ale je tak pod mrakom 😒 😒
aj buva Marosko pekne v kociku??

cmelica
23. feb 2012

@bobinka77 juuuj tak uz zajtra zacinas????parada 🙂 🙂 🙂 ubehne to ako voda uvidis a zachvilku pojdete na ET 🙂 uz je lepsie nekrvacam,nespinim,nic ma neboli tuk tuk tuk 🙂 dnes sme boli na sone a fazulka ma 14,8mm 🙂 🙂 🙂 v nemocnici sme boli presne tyzden a dufam,ze uz tam pojdeme az na porod 🙂
a ako sa citis??aj si PN??

mirka2010
23. feb 2012

@cmelica Marosko miluje kocik...akonahle ho obleciem do overalu a ulozim do kocika, tak mi zabuvka...a celu prechadzku si krasne chrapka 🙂 aj teraz pekne spinka pri otvorenom okne...aby som mu nepokazila rezim, ktory mame 🙂

adikasala
23. feb 2012

@cmelica ahoj moja tesim sa ze je vsetko v poriadku,predstav si ze aj ja som mala na zaciatku zrazeninu aj sdruhym gestacnym vackom a tiez sa to samo vstrebalo.ja som spinila do 8 tyzdna,neboj bude to dobre vidis ze sme viacere co sme zacali takisto a nakoniec to dotiahneme do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂 ale oddychuj a nenamahaj sa minimalne do 12 tyzdna bud v klude,ja som tak bola apotom som si zacala uzivat tehulko 🙂

adikasala
23. feb 2012

@tinka9075 drzkam palce aby kolajnicka len silnela.... 🙂 🙂

adikasala
23. feb 2012

@mirka2010 ahojky aku peknu fotku si si dala s maroskom pokladik maly,vidim ze je to naj babetko co poslucha maminku a nerobi starosti,len tak dalej... 🙂

adikasala
23. feb 2012

@sijust ahojky moja to daj si to potvrdit pre istotu ci to bude naozaj stellinka,aj ja zacinam mat obavy lebo mi dost brusko rastie iba dopredu mam ho dost gulate a nie do bokov tak ma mm natahuje ci to nakoniec nebude valentin 🙂 aj ked to mam uz s 3 sonami potvrdene,nastastie v pondelok ma caka morfo sono aj s prietokmi v 30 tyzdni tak si to dam este overit....bo vsetky vecicky su ruzove 🙂 v utorok sme mali poradnu a doktorka mi chcela omerat brusko s metrom a malinka jej nechcela dovolit 🙂 stale sa jej tam pchala ked prilozila meter.sa musi vzdy ukazat potvorka 🙂

mirka2010
23. feb 2012

@adikasala ahojky, dakujeme velmi pekne...ano, Marosko je ten najvacsi pokladik na svete a maminke robi len a len radost...je to moja najvacsia laska na svete...🙂 a ako sa citis??? jemine, ze 30 tt, je toto vobec mozne ako to leti??? a vy mate ake meno pre vasu princeznu???

adikasala
23. feb 2012

@mirka2010 mame sa ok zatial je vsetko v poriasku malinka vyvadza riadne az sa tlaci von tak mi niekedy az stvrdne brusko,ale to je len z toho ze sa mala tlaci 🙂 boli sme na poradni v utorok,v moci mame asi nieco,lebo mi dali urobyt nove vysledky tak v pondelok ked pojdeme na morfo sono s prietokmi sa dozvieme ci je vsetko ok alebo treba nejake lieciky,ale doktorka povedala ze to neni nic vazne tak som v klude 🙂 dali nam magnezko ,koli krcom a brusku aby sa uvolnilo trosku,zatial som ziadne doplnujuce vytaminy nepotrebovala,tak som nic ani nebrala cele tehotenstvo len sa dobre stravujem 🙂 no tyzdne nam riadne ubudaju,uz mame aj vsetko pripravene okrem postielky co cakam ze sa podari zohnat od niekoho,ked nie tak sa kupi aj na poslenu chvilu zu mame vybratu.meno som ti uz pisala viem je tazke si zapamatat je nas tu vela kociek a teraz len same baby su na ceste,marosko bude mat na vyber sranda 🙂budeme mat valentinku!!!ak sa nieco nezmeni.....

sijust
23. feb 2012

@adikasala zlatko,ved som sa tam (na sono)dnes pokusala volat a nebrali,musim zajtra...lebo ked to neviem na 100%tak som taka neista...ale uz chcem, aby to bola stellinka... 😔 vcera bola u nas moja mamina a hovori mi,ze to mam len v brusku,ani v bokoch,ani v krizoch...ja som z toho zmetena...ale vyhadzuju sa mi strasne pupaky...to je zrejme z toho sladkeho,lebo to teda teraz mozem,musim sa krotit lebo by som aj vanilkovy cukor do seba nasypala 😀 inak vcera som dala na brusko sluchadla,pustila jej uspavanky...a čučala ako voš pod chrastou,ani sa nepohla 🙂 uz som si jednu aj prisposobila:Hajaj,buvaj, buvinkaj len mi pekne zaspinkaj.Az sa bude ocko pytat,ci uz isla Stellka spinkat,odpovie mu maminka Stellinka uz buvinka 😔 Inak odporucam...su to pesnicky pre deticky,uspavanky a take je to cele mile...Maria Podhradska a Richard Čanaky...kamoska mi to stiahla z netu...

jovanka81
23. feb 2012

ahojte kocky, dnes 9 DPO, pocity skor nijake ako nejake ☹ ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre