IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
25. feb 2012

ahojte bambulky @cmelica @majca55 @mirka2010,dakujem za uzasny entuziazmus a odvahu,vdaka vam som prezivala s vami cez prispevky vsetky trampoty a podrzala kamaratku,ktora po 1IUI a 3 neuspesnych IVF je teraz v 7tt.Viem,ze uz je tam malinka nadej a ja konecne po asi 3 rokoch vidim,ze sa usmieva🙂.A to vdaka vam,lebo po citani vas som do nej vkuse hucala,nech to nevzdava!DAKUJEM.

majca55
25. feb 2012

@cmelica Ahoj moja mám sa fajn a mám krásnu ovulku aj som testla 😵 😵

jovanka81
25. feb 2012

@cmelica ahoj, no nemam dobre spravy, zacala som slabo krvacat.....11DPO...sama som prekvapena, ze mrcha dorazila tal skoro.-(

kostickabonnie
25. feb 2012

@jovanka81 kym je to len slabe krvacanie, tak este to nemusi byt mrcha ...

apolenka6
25. feb 2012

@tinasc Ahoj moja 🙂 myslím na teba ,kedy budeš testovať? daj vedieť a verím,že ti je už lepšie a kašel je na ústupe ...držím silno palce!!!!!! 😅 😉

jovanka81
25. feb 2012

@kostickabonnie hmm.....vies, ja ked si predstavim ako u man prebehlo IUI,tak nic ine ako mrcha to ani nemoze byt.... ☹ ale radsej nejdem o tom ani pisat, lebo by som odradila vsetky adeptky na IUI....... 😒

tinka9075
25. feb 2012

čaute babenky zajtra testujem tak som zvedavá či čiarka zosilnela 🙂 🙂

alibabaa
25. feb 2012

@tinka9075 tfuj, tfuj, tfuj 🙂

alibabaa
25. feb 2012

@mariankach to je ta, o ktorej sme si pisali? jej to by bolo uzasne 🙂 a ako sa mate? malinka ti robi urcite veeela radosti 🙂 ked bude malinka chvilka, napisem ti IP 😉

cmelica
26. feb 2012

@tinka9075 moja tak nas dlho nenapinaj a hned nam pis 🙂 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵

cmelica
26. feb 2012

@mariankach juuuu to je uzastna sprava 🙂 🙂 🙂 moc sa tresim a kamaratke prajem,len to naj naj a hlavne aby si drobcatko pekne uzivala v brusku 9 mesiacikov 🙂
a je super mat kamosku ako si ty! 🙂 drzkajte sa obe 😀

cmelica
26. feb 2012

@jovanka81 moja pokial je to len slabe krvacanie nic to nemusi znamenat...a podbrusko boli????drzkam moooc palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

cmelica
26. feb 2012

@majca55 supeeeeeeeeeeer moja tesiiiiiiiiiiiiim sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majca55
26. feb 2012

@tinka9075 držím palce a teším sa na pekný výsledok tfuj tfuj // 😵 😵

jovanka81
26. feb 2012

@cmelica no podla man je to urcite mrcha, lebo boli ma len podbrusko prsia mam ako keby bolo po mrche..nijake priznaky mrchy a to aj mamvam silny predmenstruacny syndrom.....co uz 😒

tinka9075
26. feb 2012

@cmelica
@majca55 čaute babulky robila som test a čiarka taká slabá ako vo štvrtok ked som rátala podla ovu tak dnes by som mala byt 16 den po ovu tak už ozaj neviem 😉 ked som si bola vo štvrtok u dokiho predpísat injekcie tak mi povedal že ked mrcha nepríde do 10dní mám príst za ním tak uvidíme mrcha mala dorazit v stredu a nič 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

@tinka9075 moja aky test si si robila????????????

tinka9075
26. feb 2012

@cmelica mamatest tak fakt neviem žeby sa neskôr uhniezdilo? 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

@tinka9075 aj to moze byt..ale podstatne je,ze mamatest nerobi falosnych duchov a ze ms nedorazila 🙂 🙂 🙂 🙂 kolko si po IUI???

tinka9075
26. feb 2012

@cmelica ved preto si kupujem len mama testy dnes by som mala byt 17den po iui musím verit že mrcha nedorazí a ked dorazí nevadí ideme na ivf 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

@tinka9075 verim tomu,ze nedorazi 🙂 🙂 🙂 skus testnut tak za 2 dni 🙂 a ukaz foto testikov...

tinka9075
26. feb 2012

@cmelica jasné že testujem o dva dni tak som zvedavá čo tam bude 🙂 🙂

fifitko25
26. feb 2012

@tinka9075 držím Ti palce aby boli // bez IVF 😉 ked je tam duch, tak sa musi niečo diať 😉

tinka9075
26. feb 2012

@fifitko25 dakujem no necháme sa prekvapit 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

@tinka9075 no moja daj to foto!!!som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@cmelica zachvílu ešte dováram obed ked sme neskoro vstali 🙂 🙂

tinka9075
26. feb 2012

testík ale tá čiarka je strašne slabučká dúfam že ju uvidíte 🙂 🙂

tinka9075
26. feb 2012
mariankach
26. feb 2012

@alibabaa caukooo jasne ze je to ona, co som ti o nej pisala 😀..ja sa nikdy nevzdavam s hucanim a prehovaranim, aj ked to ona uz chcela zabalit. Vies aka je stastna?? Naozaj uz som ani nevedela, ako vyzera, ked sa usmieva. Tak som rada. Sice 7tt este nie je tak vela, ale je to maly krocik k babetecku.
No mala je celkom pokladik, sice kde-tu sa pojeduje, ale inak dobre babetko, klop-klop. 😝

apolenka6
26. feb 2012

@tinka9075 áno vidím tam dušíka ,ale v skutočnosti to je vidno určite viacej 😉 ako na fotke ...ideš na krv? držím palce nech je to tam 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre