IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
26. feb 2012

@apolenka6 dobru nocku a poriadne sa vyliec !!!! 🙂 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

@buba13 ahaaaaaaaaa 😀 ja ,ze aky novy priznak 🙂 🙂 🙂 a ako sa citis??

dasaa
26. feb 2012

@cmelica ahoj uz som tuuuuuuu 😀

cmelica
26. feb 2012

@dasaa ahoooooooj!!!co je stebou???ako sa mas??

dasaa
26. feb 2012

Babenky ale ste toho popisali @buba13 @majca55 @tinka9075 @cmelica ani nestiham citat a odpisovat 🙂 A ako sa mi mate ?

buba13
26. feb 2012

@cmelica no mm mi kupil taku peknu knizku a tam bola zabudlivost. uvedomovala som si to uz vyse mesiaca. a dokonca studiu dokazali, ze by som mala cakat dievcatko 😀 tak sa smejeme ako kone 🙂 no citim sa uz viac tehotna ako doteraz. brusko rastie a dokonca ked sa stale zohybam, tak ma boli viac. ako sa ty citis? ides na dalsiu kontrolu teraz vo stvrtok?

buba13
26. feb 2012

@dasaa ahojcek 😀 joooj postarom 😀 len sa viac citim tehu. brusko rastie.... a ako sa mavas ty? vsetko ok? kedy ides do poradne?

dasaa
26. feb 2012

@cmelica trosku som nemala cas tento tyzden na MK.Ale ked je mm doma tak ani nestiham dni ratat.Chodili sme po navstevach a zase opacne navsteva chodila k nam 😀.
Mam sa dobre a malinka tiez v stvrtok idem na kontrolu tak dufam ze budem mat fotku malej.

cmelica
26. feb 2012

@buba13 takze dievcatko???no nechame sa prekvapit 🙂 to je dobre ,ze sa citis viac tehotna 😀 a zas to s tym zohybanim moc neprehanaj 😕 😕
ja v pohode,len unaveno...nie nie na kontrolu idem az 7.3...juuj to je este dalekoooooooooooooooo,a keby to zalezi na mne tak by som tam bola najradsej kazdy tyzden 🙂 a ty ides kedy do poradne???

majca55
26. feb 2012

@dasaa dobre a ty?dlho si tu nebola pracuješ moja? 😵

cmelica
26. feb 2012

@dasaa jee super tak sa budeme tesit 🙂 🙂 🙂 a uz ste urobili izbicku??????

dasaa
26. feb 2012

@buba13 ahoj moja ved pozeram ze uz si 15tt to je super 🙂 Mam sa dobre s mm sa smejeme ze nasa malicka bude futbalistka bo kope stale 😀.Zatial sme zdravucke sono dopadlo dobre az na tie fotky co sme mali mat na CD a nemame ☹ Do poradne idem tento stvrtok .A ty moja zdravucka si a co malinke ? 😵

buba13
26. feb 2012

@cmelica nechajme sa veru prekvapit. 21.3. do poradne a 11.4. na morfo. unavenost je v pohodicke a ty si vies pospat, tak je to super. mna to zastihne v polke smeny a mam problem sa sustredit. 😀 😀 😀 inak sme si zarobili. dnes nam prasklo celne sklo na aute. sproste kamienky na cestach! 😠

dasaa
26. feb 2012

@majca55 tiez sa mam dobre cely tyzden bol mm doma tak sme stale sa flakali po navstevach nie co doma poprobili. 🙂

dasaa
26. feb 2012

@cmelica este nie bo nebol ten kamos ohladom skrini 😠 juuj ake nervy som mala.Moja panecku ty uz si 8tt ako ten cas leti som velmi rada 🙂 A ako sa ma malinke?

cmelica
26. feb 2012

@buba13 juuuj dufam,ze sa vam nic nestalo?? ja na ne tiez nadvam!! 😠 a teraz mas aku zmenu??

buba13
26. feb 2012

@dasaa no nejak sa tie tyzdne nazbierali 😀 zlatunka 😀 len nech kopka. to musi byt krasa. aj my sa tesime ale opatrne. preco ste nemali tie foto na CD? ja som zdrava a aj krvne testy dopadli dobre a aj NTG ultrazvuk a este pojdem na krv o tyzden. dalej hladaju downow syndrom. ale zatial vraj ok. oddychujete, ci sa chodite aj prechadzat?

cmelica
26. feb 2012

@dasaa juuj moja keby to aj mne tak letelo ako vam 🙂 neskutocne sa mi to vlecie.....snad sa ma dobre a pekne nam rastie drobcatko nase 🙂 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@cmelica moja tiez mi to na zaciatku islo pomalicky ale potom sa to rozbehlo a uz som 21tt 🙂 pojde to aj tebe tak rychlo

dasaa
26. feb 2012

@cmelica urcite sa ma dobre tak to som velmi rada ze rastie len tak pekne drobciatko nase 🙂 🙂 🙂

buba13
26. feb 2012

@cmelica nie len som sa zlakla. to auto islo ako formula, tak sme ho nevedeli dobehnut autom 😒 teraz mam ranky. takze sa moc netesim. ale tak nejak bolo nejak bude a dufam, ze brucho bude posluchat 🙂 vobec sa ti to nevlecie 🙂 prave dnes som pozerala, ze uz mas druhy mesiac za sebou 😉

dasaa
26. feb 2012

@mirka2010 ahoj dakujem moja mam sa dobre a malicka tiez sme zdravucke a to je hlavne 🙂 Citim sa dobre zatial stale len tie iste bolesti prsia a krize ale da sa to v pohode vydrzat.Malicka stale kope a my sme s mm velmi radi.
Jeeeej mas krasnu fotecku s Maroskom.Aako sa mmate vy a co marosko? 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
26. feb 2012

Kocky idem si uz lahnut,niaka som unavena 😔 😔 😔 DOBRU NOCKU 🙂

majca55
26. feb 2012

@dasaa tak to je super moja a bambulka poslúcha?

dasaa
26. feb 2012

@kostickabonnie mne skoro kazdy hovoril ze budem mat chlapceka a nakoniec cakame dievcatko 🙂.No nechame sa prekvapit co budes mat ci dvojicky .A ako sa mas a co mas nove? 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@cmelica Len chod moja.Prajem ti dobru nocku a krasne snicky.Pohladkaj za mna malinke 🙂 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@majca55 jooj kope a najviac vecer okolo 23az 24 hod. 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@buba13 dakujem budem ich potrebovat jasné bude stretko v BN 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@sijust dakujem moja.A vy ako sa mate a co malinka? 🙂 🙂

majca55
26. feb 2012

@dasaa musí dať najavo že je u maminky 😵 😵 inač sa máš dobre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre