IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
22. jan 2011

@apolenka6 😔 ...ach, zlatinko moje, velmi ma to mrzi, ani neviem, čo napisat ☹ Pan Božko to takto zariadil a určite už pracuje na tom, aby ti zoslal dalšiu fazulku do bruška, no ale ta bude silna, zdravučka a bude sa ta držat ako kliešt. Je naozaj dobre aspon to, že naozaj sa vie spojit vajičko s chlapcami, čiže tehu budeš čo nevidiet, ani sa nenazdaš.Ved sme si nie nadarmo slubili, že budeme tradat s kočikmi po meste, takže z nas musia byt jarne tehulky - to je naš prac.plan!!!!!!!!! Slniečko, lubkam ta a posielam obrovske, silne, vrucne, energicke objatie, aby sa dušička , čo najrychlejšie vyliečila.

apolenka6
22. jan 2011

Dobré ránko dievčatá moje!!!!Včera má bolela dušička-srdiečko ☹ aj dnes ráno v posteli som si myslela,že to nezvládnem...ja neviem kde sa zrazu vo mne nabrala takááá energia ísť a bojovať dalej?,ale viem Pán Boh mi ju poslal 😵
chceme ísť hned znovu na to a nemôžem byť smutná inak by z toho nič nebolo!!!!ked sa to raz podarilo podarí sa znovu budem bojovať za to až dovtedy kým znovu nebudem mať v brušku fazulku 😠 😉 idem sa dať do poriadku a idem do mesta dnes má moja neterka 1rôčik bude oslava tak sa teším ako ju vystískam ako moje diaťatko papapapa......

adikasala
22. jan 2011

dobre rano babenky!!!!! apolenka ani som nemohla vcera zaspat kolko som myslela na teba,ako napisala katy,panbosko ti uz niekde planuje novu este krajsiu fazulku ktora ti bude robit tolkoooooo radosti 😲 😲 😲 musis byt silna,viem neni to lahke a le to preboli ber to tak ze to bolo neuspesne iui,ideme na dalsie!!!!!

zuzancek22
22. jan 2011

@fomarik no ja sa cítim vpohode, vôbec to nebolelo, len tá sexuálna zdržanlivosť je asi najhoršia 😀 .

yasminne
22. jan 2011

@apolenka6 ahojcek mojko no nesmut, ide sa dalej, urcite to boli viem, ale nesmieme to vzdavat 😉... das si pauzu, ci pojdes hned na dalsie kolo? tfuj tfuj tfuj nech sa to uz pekne podari 🙂

katy33
22. jan 2011

@apolenka6 Joj, zlatičko, to som rada, strašne moc, aaaaaaa to znamena, že budeme mat IUI možno spolu 😉 Ja tiež už očakavam ms a ak budu vajčiska, tak sa ide do toho, ešte aby sme spolu nečakali pred dverami na IUI 😝

katy33
22. jan 2011

@aby No mojenko, veru, ked už začneš pichat, tak by si nemala mat nejaku velku fyz. zataž, takže bud budeš musiet nechat mile kolegynky, aby si tiež zamakli, al. važne chod na PN....ved stimulaciu na IVF a samotne IVF musi dr. uznat, že traba PN 😕

aby
22. jan 2011

@katy33 neboj začne jar všetko sa bude prebúdzať baby musíte veriť víde to 😉

Vieš čo včera ma nahnevala 2baby chýbajú ja som v robote každý deň 1celodenka a dvepoobené domov sa chodím len vyspať a ešte su nahnevané ked poviem že však mám mať voľno , no musím im čítať myšlienky na srdili 😠
Ja som sa rozhodla idem na PN ku a hotovo ak nie tak odchádzam inak milá veduca oznamila že pre nás neplatí pracovný zákonník lebo oni sú podnikatelia som skoro odpadla krava .
v tedy som sa presvedčila že pôjdem .
Ved zamesnávateľa nemá čo zaujmať zdravotný stav kôli diskriminácii vyčurkané 😠

apolenka6
22. jan 2011

@aby tak ty s sa už dala na inú vojnu!?...držím palce a tú PN ti odporúčam 😉
@adikasala
@zuzancek22
@yasminne
@katy33+fomarik -nemyslíte že idem na to rýchlo?nemám si dať pauzu?musím sa poradiť....a dakujem ste moja opora všetky čo ste tu strááááášne mi to pomáha!!! 😉

aby
22. jan 2011

@apolenka6 vieš inak to nejde ale bojím sa toho hlavne hormónov 😢 neboj PN je 100% tna inak majú smolu po tom čo mi včera urobila som sa len uistila v tom 😒
mala by si to skúsiť hneď si myslím teda podľa dokiho 😉

zuzancek22
22. jan 2011

@apolenka6 no ja by som si určite nedávala pauzu, koľké iui máš za sebou? ja robím preto všetko vôbec som sa nikdy nepokúšala si dať nejaku pauzu, teda iba keď to kázali iba doktori, lebo som bola po operácii, pozri na mna ja som podstupila už 5 krát operáciu kôli babatku a aj ked sa stále nedarí tak to nevzdávam , síce ja teraz pauzu mam ale len kôli tomu, že keby som otehotnela tak by to ten ošetrený kŕčok nemusel udržať. takže šup šup ak ti v tom nič nebráni hor sa dotoho !!!

apolenka6
22. jan 2011

@zuzanka7834
@miami2010
@little_miracle nechcem tu na nikoho zabudnúť aj vy ste mi písali dakujem vám moc,moc,moc
veru musíme byť bojovníčky 😠 zvládneme to!!!!!!!!!!!!musíme

apolenka6
22. jan 2011

@zuzancek22 no čaká ma 3IUI ja viem ,že aj ty si bojovníčka a ideš si za svojim snom a tak to má byť!llen škoda,že som vám musela ukázať ako je šťastie vrtkavé ale to čo sa stalo mne!?sa určite nestane vám!!!!!to vám prajem z celého ♥

zuzancek22
22. jan 2011

@apolenka6 no tak do 3 všetko naj, 1 iui ti nevyšlo, 2 iui ti vyšlo ale neudržalo sa a to 3 iui bude na 100% . budem ti moc držkať palčeky .

apolenka6
22. jan 2011

@aby neboj tie hormony zvládneš ľavou zadnou 😉 inak máš teda kolegyne... 😠 nech ovoňajú čo je robota 😀 a ty pekne oddychuj!!!

apolenka6
22. jan 2011

@zuzancek22 aj ja tebe o 1/2rôčka....možno aj skôr 😉

zuzancek22
22. jan 2011

@apolenka6 no možno , chceli by sme to vykušať po 4 mesiacoch normálne a ak to nepojde tak potom po tom pol roku od operácie začneme riešiť to ivf

yasminne
22. jan 2011

@apolenka6 ja teraz neviem kolkate to bolo u Teba IUI...ja som mala v decembri prve, nevyslo a objavila som tu temu o sojovych isoflanovoidoch, tak som si povedala ak je to rovnaka stimulacia ale prirodna a na zahranicnych forach bolo dost zien, ktore potom otehotneli povedala som si, ze to skuim aj ja. Takze som si dala pauzu s IUI a soju chcem skusit min tie 2-3cykly ak by sa nezadarilo pojdem spat na IUI...a potom trebars aj na IVF ak bude treba (dufam ze nebude ☹)... ked som si totiz citala ako ste tu opisovali tie stavy po clostile ...cysty a pod...tak ma to trochu vystrasilo aj ked ja som nebola pred IUi stimulovana clostylom ale injekcne menopurom,i je to pravdepodobne rovnako chemicke. 😒 Takze asi tak. Apolenka je len na Tebe a tvojich pocitoch ako sa rozhodnes. 😉 ale hlavne odvahu!

adikasala
22. jan 2011

@apolenka6 ziadnu pauzu si nedavaj ked ti to doktory nezakazu.nabehla si na vlak tak teda docestujeme vsetky do stastneho ciela!!!som rada ze si sa pozviechala a pozeras na to optimistycky.bude fazulka neboj!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 len aby neboli z toho hned 2 teraz ma to napadlo.aby sa ti vyplatilo aj to stratene.to by bola ale sranda 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲

katy33
22. jan 2011

@apolenka6 kuriatko moje, ja by som asi tiež nečakala-myslim si, že mm by ma pohnal dalej, ten ma ženie stale, ked mam chut rezignovat, ale najskôr by som sa spytala dr. , čo odporuča, no myslim si, že sam ti povie, že nie je na čo čakat. Ja si myslim, že je velmi velka šanca, že to znovu vyjde....ale samozrejme zaleži aj na tom, ako sa ty citiš, a či maš potrebu dat si pauzu 😕 A do tretice všetko dobre....famarik nam to ukazala, ako sa to robi 😉 A utrogestan si už vysadila 😕 a peknu oslavu prajem 😉

apolenka6
22. jan 2011

@zuzancek22
@yasminne
@adikasala
@katy33 ja viem,že musím dať na svoje pocity a ženie ma to ísť dalej!!!ešte by ma zaujímalo čo sa vlastne stalo pre čo to je a či sa to stáva?tú krv mi volala sestrička a moc mi to nevysvetlila len sa ma hned pýtala či pôjdem na tretie? ja som v tej chvíli ani moc nevnímala....áno chcem ,chcem,chcem!!!
@katy33 utrogestan som u vysadila včera a teraz som bola na WC a už sa mi to začína rozbiehať uvidíme či hned na plno ale rátam,že to bude masaker!!!asi pôjdu zo mňa kusy krvi ale som vyzbrojená vložkami 😠 jasnačka na IUI pôjdeme spolu a kočárovať tak isto! 😉
@yasminne nad tou sojou som a ja premýšlala ak ju bude treba tak si ju nasadím
@adikasala že by dvojičky?beriem všetko... 😲 😲

apolenka6
22. jan 2011

@fomarik Lucinka kde si? dúfam,že ty aj fazulka ste v poriadku 😉

fomarik
22. jan 2011

@apolenka6 tu som, tu som. Dnes trošku okrepená, teraz som sa zobudila. Fazulka poslúcha. Zlatko, nemyslím si, že je skro ísť do dalšieho kola, zbytočne by si naťahovala čas. A ked sa ti po clostile teraz vytvorili vyjká, je možné že s prestávkou by si taký učinok nemala. Ja mám stým skúsenost. Len pekne šup-šup na dalšiu IUI. 😉

fomarik
22. jan 2011

@katy33 tak, tak mojka. ...a ni nevieš ako ma to pohladí na duši ked tu čítam, akú nádej vám dávam. Ach, jaj....... kiežby ste už všetky boli tehulky!

@apolenka6 Rozmýšľam, že asi som ťa málo vycmágala v tom Heliose ked sme sa stretli, no budem to musieť napraviť, aby i dostala riadne vírusiská!!! 😉

katy33
22. jan 2011

@apolenka6 Zasa sa chceš ubehat 😉 čo to, tebe sa už kohutik otvara a ja som už dobrala posl. dufik a čakam, čakam, aby ta hnusoba prišla čo najskôr.....ale použijem ten tvoj receptik - schodiky hore-dolu a ked pridem do prace, tak to isti varene červene vinko -ale už to vidim, zasa červene budu ked tak len moje uši-z vinka sa mi akosi zapaluju 😀 😎

katy33
22. jan 2011

@fomarik Ozaj, Lucinka, aj tebe sa stalo, že sa ti niektory cyklus neurobili vajička z clost.? 😕 A ako dlho si ho vlastne uživala aj s prestavkami? To ma napadlo, lebo teraz hladam niečo, čo môže byt pričinou toho, že clost. nezabera.

fomarik
22. jan 2011

@katy33 áno, pravdaže že boli aj také cykly. Ani pri dávke 3x1 sa mi niekedy nevytvorili. Preto som ho už brala bez pauzy celých 6 mesiacov... mesiac po mesiaci som mala viac a väčšie vajká.

fomarik
22. jan 2011

@katy33 ešte som zabudla dodať, že tú pauzu mi zakázali v helíku 😉 a brala som ho 10 mesiacov. Po troch mesiacoch pauza a potom pol roka v kuse.

strelicia
22. jan 2011

@fomarik ako to myslis ze bez pauzy? cely mesiac vkuse? ci kazdy mesiac tych 5 dni? lebo to ja uz tak beriem aj viac ako pol roka, este moj gyndos mi to predpisoval aj s duphastonom, ale nijake extremne zlepsenie aj tak neprislo. raz je len jeden folik a inokedy dva, prvykrat na IUI som mala 3 ale podla mna uz bolo neskoro (mojj doki mi to vtedy vyratal na dalsi den, ale to bola sobota a v heliku mi povedali ze staci prist v pondelok). no nestacilo.

strelicia
22. jan 2011

babyy ja mam take divne stavy, stale viac a viac rozmyslam nad tym ze:
-nemam ziadne priznaky, vykyvy
-nemam oslabenu imunitu, vobec som neochorela
-ano, sem tam ma zabolia vajecniky ale vobec ma v nich nic nepicha tak ako kazdu tehotnu
-mam mierne bolesti ako pred mrchou :( aj ked este nema prist potwora
-zacinam si nahovarat, ze som mala ist na IUI o den neskor a nechat vajka este podrast
-rozmyslam ze ved mozno ani nemam priechodne vajcovody a vajicka tiez bohvie aka kvalita boli
jaaaaaj a to som dnes uz 10.DPO.
bojim sa sklamania a aj IVF ktora bude nasledovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre