IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
7. mar 2012

@lenisko1 vau moja krásna fotečka držkaj sa 😵

cmelica
7. mar 2012

@tinasc budes a uz coskoro 🙂 🙂 ako sa citis??uz je lepsie??

adikasala
7. mar 2012

@cmelica krasne foto....viem si predstavit tu radost 🙂 🙂 🙂 takze vidis tehulko krasne napreduje a ochvilku budes aj tlacit kociarik konecne po 7 rokoch 🙂

cmelica
7. mar 2012

@majca55 dakujem a pohladkana 🙂 🙂 🙂

adikasala
7. mar 2012

@tinasc neboj budes mat aj ty taku a dvojitu 😀 kedy mas to sono?

cmelica
7. mar 2012

@adikasala dakujem 🙂 🙂 🙂 no snad pojde vsetko tak ako do teraz a dockame sa nasho uzlicka 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. mar 2012

@cmelica
@adikasala stále pokašliavam, takže ani neviem posúdiť či mi je lepšie... sono je o týždeň... neskutočne pomaly to ide 🙂

walta
7. mar 2012

@cmelica tesiiim sa s tebou, moja 🙂

cmelica
7. mar 2012

@walta dakujem 🙂 🙂 🙂

adikasala
7. mar 2012

@tinka9075 tak toto som nepochopila nemam uz prehlad to by si bola tehulka este po tej poslednej iui?alebo?drzim palce aby to bolo naozaj pozitivne s krasnym cisielkom 🙂

cmelica
7. mar 2012

@tinasc ale uz nie tak dusivo,ci??veru ide to nehorazne pomaly,ze??ale zas ani sa nenazds a budes koncit prvy trimester 🙂 a na endokrinologiu ides zajtra vsak??

adikasala
7. mar 2012

@tinasc to budes kolkom tyzdni? neboj bude to tam 🙂

cmelica
7. mar 2012

@tinka9075 ukaz nam testik ako pekne zosilnela 🙂

tinasc
7. mar 2012

@cmelica no už nie tak dusivo, ale niekedy ma napne až na vracanie, ale už našťastie nie tak často... doobeda kašlem najviac, potom to pomaly ustupuje, večer už len sem tam zakašlem... no uvidím... no najradšej by som už ten 1. trimester mala za sebou, ale ešte viac ako mesiac 🙂

tinasc
7. mar 2012

@adikasala tuším v 8tt... 😉

walta
7. mar 2012

@kuspitka ahoj... jujha, no, tie bolesti neviem, ale spinit som po IUI aj ja spinila. Ak ti bude velmi zle, nevahaj a chod aj v noci na pohotovost... urcite

majca55
7. mar 2012

@ursula5 jej moja dlho si tu nebola ako sa máš? 😵 ja už pichám injekcie 😵

sijust
7. mar 2012

@cmelica krasne babatecko 🙂

sijust
7. mar 2012

@dasaa som rada,ze sa mate dobre....a neprezradis nam meno?ci si to chces nechat ako prekvapko? 😉

walta
7. mar 2012

@mirka2010 ano, rezim pre babatko je veeelmi dolezity, a snad si ho najdeme aj my 😉

cmelica
7. mar 2012

@sijust dakujem moja 🙂 🙂 ako sa mate??

sijust
7. mar 2012

@cmelica rastieme,priberame,kopkame,čkame... 😀 je to nasa hviezdicka malicka...v pondelok ideme na tu gebuzinu sladku,tak dufam,ze to zvladneme a hlavne,ze budu dobre vysledky....a ty ako moja?nebyva ti zle?

cmelica
7. mar 2012

@sijust tak sa pekne ukazuje Stellinka 🙂 🙂 🙂 aha to je koli cukru vsak?? ja v pohode 🙂 dnes sme skonstatovali,ze keby neviem ze som tehu, tak si to niako ani neuvedomujem 🙂 no myslim si,ze to len pride...

dasaa
7. mar 2012

@cmelica ano moja kopka a vecer nam dava velmi najavo ze aj ona je tu.A rano ani nehovorim nemusim mat ani budik zapnuty stale ma zobudi 🙂

dasaa
7. mar 2012

@majca55 a sama si to pichas alebo mm ?

majca55
7. mar 2012

@dasaa moja sama si picham ja sa nebojím 😵

dasaa
7. mar 2012

@sijust ale prezradim nasa mala sa bude Simonka 🙂 Uz aj nasu malicku tak volame 🙂 🙂

dasaa
7. mar 2012

@majca55 jeeej tak to je super no ja by som si to nedokazala sama pichnut.Nemam rada injekcie ☹

majca55
7. mar 2012

@dasaa vieščo ani ja ale tá túžba po miminku je vačšia 🙂

majca55
7. mar 2012

@dasaa pekné meno ste vybrali 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre