IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
22. jan 2011

@strelicia nie, nie nepretržite. Tých 5 dní každý cyklus od 3-7 dna MS. Tiež som ho brala s duphastonom, teda ten od 15DC 2x1 po dobu 10 dní. Po dobratí duphastonu mi vždy na tretí den prišla MS. Ja som pri prvom užívaní clostilu mala jeden nepodarený folík..mne to fakt začalo fungovať až po tej zvýšenej dávke. Škoda toho termínu... a v sobotu ti to nemohli urobiť?

fomarik
22. jan 2011

@strelicia ale babulka, 10 dní to je ešte skoro. A chorkaná vôbec nemusíš byť, ved to nie je pravidlo 😉 A strach máš z toho, že 1x ste to akosi "prepásli", teraz to tak nemuselo byť. Co sa týka tých vajcovodov, bola si na laparoskopii?

strelicia
22. jan 2011

@fomarik nebola. mne to vlastne ani nejak nenukali. a docitala som sa, ze ked nie su objektivne priciny tak netreba, bo je to dost zasah do organizmu zeny. a tiez to nie je jednorazova zalezitost, treba to robit opakovane. ja som si povedala, ze ked uz narkoza, tak rovno pri IVF.

strelicia
22. jan 2011

a muzik ma nachytal ze som vkuse na modrom konikovi a vsetko citam a stresujem tak mi povedal ze mi da na routri zakazat tuto stranku. a zobere mi aj mobil. :D no musim mu uz asi strasne s tym liezt na nervy.

aby
23. jan 2011

@apolenka6 dík moc , ale veľmi sa bojím hyperstimuláku fuuu 😖

@strelicia treba hlavne byť v pohode 😉

little_miracle
23. jan 2011

@strelicia jeeeeeeej - tvoj mužík má rovnaké myšlienkové pochody ako ten môj.........tiež sa mi vyhráža že mi dá zablokovať MK 😀

adikasala
23. jan 2011

@strelicia aj ja mam ten isty problem musim sa skovavat a byt napojena ked neni doma.uz celkovo net by mi vyhodil a pocitac zamkol.som normalne zavisla od vas.ale to je len pozitmvne z mojej strany,davate mi silu!!!! 😅 😅 😅 😅 😲 😲 😲 😲

strelicia
23. jan 2011

@little_miracle
@adikasala
hehe, ja som zas typ ze si najdem vzdy vsetko to negativne co tu je, a o com by ma ani nenapadlo predtym rozmyslat a potom mu s tym pilim usi. no este ze uz slubil bohu ze aj v dobrom aj v zlom :DDD

apolenka6
23. jan 2011

@katy33 Tak už sa kohútik otvoril a mám mrchu 😠 ☹ zajtra si zavolám do Heliosu a vypýtam si dr.Krajkoviča chcem sa ho spýtať či tam nevidí problém v dalšej IUI či náhodou netreba spraviť vyšetrenie prečo?atd...chcem mať istotu
čakám na teba nech sa môžme ubehovať 😀

apolenka6
23. jan 2011

@fomarik to som rada ,že ste v poriadku 😵 😵 no tá únava patrí k tomu len si to užívaj a vychutnávaj!!!včera večer na mňa znovu dolahol smútok ale to je asi normálne ved je to čerstvé....dnes mi bude horšie ked manžel večer odíde do práce 😒 a možno mi nič už nebude ale myslím každým dňom bude lepšie 😉

apolenka6
23. jan 2011

@little_miracle
@adikasala
@strelicia dievčatá MK mne strááášne pomáha hlavne teraz!a aj môj mm to vidí aj mi to povedal....vlievate mi nádej,oporu a podporu a to všetky potrebujeme 🙂

adikasala
23. jan 2011

@apolenka6 aj ja to teraz beriem inak , dodavate mi sil!!!o mojich problemoch a co podnikam pre ten maly uzlicek vie iba moja sefova a moja svagrina,rodicia a svokrovci nevedia nic.aby ma zbytocne neznervoznovali.urcite viete o com hovorim.tak som rada ze sa mozem svami podelit s mojimi pocitmi.vy ste ako na tom???

strelicia
23. jan 2011

clovek ma taku istotu, ze s tym svojim problemom na svete nie je sam, ked si to tu cita. a potom sa aj ten problem lahsie znasa, hlavne ked vidime tie pozitivne spravicky, tak to povzbudzuje. bo okolo mna same bruska totalny baby boom len ja stale nic. 🙂 niekoho ani len nenapadne ze by niekto mohol mat aj nejaky problem.

apolenka6
23. jan 2011

@adikasala moji rodičia a svokrovci vedia ako túžime po dieťatku,len nevedia ,že kde až chodíme pre náš sen 😲 😲 mrzí ma ,že už som to rodine povedala a teraz som musela všetko odvolať ☹ ale nedala sa tolká radosť udržať a nepovedať to po 4 rokoch snaženia....ked budem tehotná znovu už túto chybu nespravím a počkám si do vtedy kým nebude mať fazulka srdiečko...jedine brat a švagriná vedia kam chodíme

adikasala
23. jan 2011

@apolenka6 no aj moji vsetci pribuzny vedia ze sa nam nedari,to ano ale nevedia co pre to robyme,nechceme to rozkrykovat aby to neprinieslo smolu-ale uz sa neviem dockat ked im budeme moct povedat tu krasnu novinku aj mi konecne.svagrina caka druhe a novinku oznamila na vianoce.viete ako som sa citila???

apolenka6
23. jan 2011

@adikasala moja viem...mne ked brat povedal pred 1 1/2 rokom,že čakajú dieťatko tak som sa rozplakala...nie,že by som nebola rada a im to nepriala,ale to bolo vo mne a je túžba mať dieťatko

apolenka6
23. jan 2011

@strelicia práve dnes ma ráno napado svietilo slniečko ,že bude čo chvíľa jar príroda sa bude prebúdzať k životu a aké by bolo krásne keby sa aj v nás prebúdzal život dieťaťa 😔

strelicia
23. jan 2011

ale tu uz slniecko nesvieti, kraaasne snezi. takze este to stihame v zime, dufam ze vsetky.

strelicia
24. jan 2011

ahojte zienky. tak toto bola noc. najprv vecer ma tak pichlo napravo v podbrusku ze som az hviezdicky videla a potom v noci som sa zobudila na bolest v podbrusku. neviem co to ma znamenat, pretoze to bola ina bolest ako doteraz....taka mrchova. ako keby som dostavala mrchu plus tlak na vajecniky. no len mrcha ma prist az v stvrtok, tak dufam ze to neni ona. aaaaaaaaaaaaa. mali ste to niekto?

katy33
24. jan 2011

@apolenka6 Ahoj Slniečko, no ako, už si volala do Heliosu, čo vravel dr.?Určite sa začne znova stimulovat 😉

katy33
24. jan 2011

@strelicia Zlatino, to sa určite červiček zahniezduje-zavrtava 😉 Vtedy byva bolest v brušku, tak verim, že je to tak i u teba 😎

apolenka6
24. jan 2011

@katy33 áno moja do teraz som bola v meste,ráno som tam volala dr.krajkovič mi zdvihol 😝 a povedal,že môžem ísť hned a vravel,že vieme vajíčkovod je priechodný tiež som sa ho pýtala či netreba genetiku a vravel,že nie až po 2 razy ale potom dodal mám sa nastimulovať a sa uvidí 😕 škoda ,že idem v stredu 2.2 a je tam dr.Galo viem to určite.A ty ako?

zuzanka7834
24. jan 2011

Ahojte dievcence 🙂 Ste tu niektora?

zuzanka7834
24. jan 2011

@apolenka6 zlaticko, ja som sa od piatku nemohla prihlasit, lebo mi bolo velmi luto a nevedela som, co ine este mozem napisat... Som rada, ze sa cez to pomaly dostavas a hlavne ze sa idete hned vrhnut do noveho skusania. Velmi som na Teba myslela cely vikend... A co sa tyka stredy, ja som na iui bola v stredu a bol tam Krajko, sice prisiel trosku neskor (o 7 tam este nebol) ale prisiel. Ale Galo je tiez velmi prijemny, on viedol nasu prvu konzultaciu v Heliku a mala som z neho veeelmi dobry pocit. Drzim paste 🙂

@strelicia mojenko, ja som este tehu nebola, ale co sem chodim uz par mesiacov tak som zazila zopar bab, ktore opisovali kadejake pocity a bolesti a krce pred ocakavanou mrchou a nakoniec boli vzdy tehu 😉 Ty pises, ze nemas ziadne priznaky, ale toto vsetko, co opisujes su podla mna tutovkove priznaky 🙂 Na krvicku ides v stredu? Budem Ti drzat paste 😉 😉 😉 😉

@adikasala srdiecko Ty si ako na tom? Juj, dnes mas prvy tyzden za sebou... Ako sa citis? Este stale Ta to boli? Ja sa zacinam znepokojovat, lebo mna neboli nic. Ani nepopichava, ani vajecniky ani prsia, ani chute ani nic ☹ Iba vela lasky prichystanej pre bábätko... Ja len potichucku dufam, ze by sa mohlo podarit a v tom pripade este moze byt priskoro na priznaky 😔 Si sa pytala, kto kazdy vie o nasej ceste za babatkom. Z rodiny iba maminka, aj ta si do tejto poslednej iui myslela, ze do CAR chodime iba na testy, len teraz som sa preriekla, ze idem na iui. A vie to este jedna kolegyna a kolega - kolega preto, ze oni boli tiez v Heliose - a uz cakaju babatko 🙂 a kolegyna ma uplne vynechanu menstruaciu, aj ked berie lieky na vyvolanie, tak ju dostane iba tak raz za 3-4 mesiace a tiez asi zacnu tento rok chodit do Heliosu, takze to su spriaznene duse, co sa tohto tyka. Ale ani oni nevedia, ze sme uz boli na iui. Takze okrem Vas a mojej maminky nik.

zuzanka7834
24. jan 2011

@little_miracle @adikasala @strelicia 😀 😀 😀 Asi mame manzelov z jedneho cesta, lebo ten moj sa mi uz tiez parkrat vyhrazal zablokovanim tejto stranky a ze ma posle na prednu horu na odvykacku 😀 😀 😀 No tak ale fakt, s kym sa mam o tom rozpravat? Ci by bol radsej, keby som tuto temu vytahovala pred nasimi znamymi?! 😉 Jáááj, chlapi nasi, ale co by sme bez nich robili? 😀 😉 🙂 😎

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 ty nie si este ani tyzden po IUI, to by bolo trosku priskoro na vobec nejake priznaky. mna zacalo boliet podbrusko tak na 10 DPO cca. takze ides na krv o tyzden po mne presne. tak ti budem moc drzat palce, aby si bola dalsia tehulka, bo uz to musi niekto prelomit.

aby
24. jan 2011

@adikasala joj ani naši nič nevedia len svokra som minule vybuchla ale neboj bude dobre 😉
@apolenka6 presne viem o čom píšeš švaginá striedala chlapov ako ponožky a pred necelým rokom sa jej narodilo dievčatko ani nevypadala , že ho chce a svokra sa ide teraz poskladať s toho som povedala že my budeme minimálne dvojčatá a čo? my nepotrebujeme od nikoho nič hlavne že stojíme jeden za druhým 😀

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia no ja pojdem buducu stredu. Ty uz tuto, ak sa nemylim, ze? Uh, tieto posledne dni musia byt najhorsie, ale ja verim tomu, ze budu stat za to a v stredu poobede nam sem napises krasnu spravicku 😉 A v pondelok Adikasala a potom v stredu snad aj ja. Boze, to by bolo nadherne... Dufam, ze som nikoho v tomto intervale nevynechala 😉 Len keby sa nejaky priznacik vyskytol... aspon jeden jediny...

strelicia
24. jan 2011

@zuzanka7834 neboj sa, este my budeme aj nadavat na priznaky, na nevolnosti a bolesti v podbrusku 😅 proste nemozeme ostat netehotne donekonecna, verim ze na kazdu z nas uz caka minimalne jedno babatenko.
ano, idem pozajtra a bojim bojim. 🙂 dufam ze ta prekliata mrcha dovtedy nepride bo uvidi ako s nou zatocim!!!

zuzanka7834
24. jan 2011

@strelicia neboj, mrcha si teraz pekne da na hm hm hm, 9 mesiacov + 6 tyzdnov pauzu 🙂 A potom, hor sa na druhe dietatko 😀 Neskusis v stredu rano testnut aj cikacim testom? Pre istotu? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre