IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. mar 2012

@adikasala 🙂 nevadiiiiiiiiiiiiii 🙂 len papaj ked ti chuti,alebo to ani nieje z papania...Valentinka si rastie do krasy 😀

adikasala
9. mar 2012

@kuspitka no tych 10 dni sa drzi ale je to idividualne,v kazdom pripade sa neoplati testovat skor ako 13 den 🙂

kuspitka
9. mar 2012

@adikasala ja chcem 14 az 15den..
neponahlam sa.

adikasala
9. mar 2012

@cmelica @tinasc mne to nevadi ze naberem ja nemam stym problem zhodit..len sa cudujem ze kolko mi to naskocilo za 3 dni.ved jem ako predtym mozno trosku viac lebo som hladna ato iba ovocie viacej 🙂

kuspitka
9. mar 2012

@adikasala ja mám do teraz mám vahu,ako som otehotnela a brucho mam ako 16tt

tinasc
9. mar 2012

@adikasala veď bábo rastie ako z vody 🙂 bambulka bude krásna 🙂

adikasala
9. mar 2012

@tinasc no to dufam ze aspon mi malinka narastie na decentnu vahu 🙂 za dva tyzne mam sono tak sa uvidi kolko nma nabrala.uz sa jej neviem dockat 😉

tinasc
9. mar 2012

@adikasala mne na poslednom sone povedali že malá bude mať 3500 g, tak okolo cca... aaaaaa hups, pri pôrode 4070g, som oči vyvalila 😀 😀 😀 ale však má byť po kom riadna baba 🙂

adikasala
9. mar 2012

@tinasc na poslednom sone mala mala iba 1400gr trosku mensia a doky sa vyjadril ze v pohode v norme a ze aby som necakala velke babo tak do 3 kilov.tak uvidime

mirka2010
9. mar 2012

@sijust a ako sa mas zlatusik??? ako malicka, ako kopka??? posielame cmucik

mirka2010
9. mar 2012

@majca55 ahojky zlaticko...nie, nie...foti zasadne moj manzel a ja len aranzujem 🙂 a vymyslam co ako spravime...aj upravu fotiek robi len on...troska sa tomu venujeme 🙂 maly je teraz pre nas taky uzasny objekt, ze sa nejdeme vytesit 🙂

buba13
9. mar 2012

@tinka9075 hihi to bude 😀 odkedy dokedy mas poobedku?

tinka9075
9. mar 2012

@buba13 ahoj od 14:00 do 22:00 už by som rada šla na peenku 😉

tinka9075
9. mar 2012

@tinasc aj ja ti velmi držím palce 🙂 🙂

sijust
9. mar 2012

@mirka2010 ahoj mojecka,sme chori aj s tatikom... 😖 malinka sa ma snad dobre,ale v noci ma strasne kopala do mechura...az mi bolo do placu...je hrozne,hrozne nizko az mam strach,som zvedava co mi povie v pondelok dr 😕 inak dnes sme kupili postielku a vedierko na kupanie... 🙂 a vy ako zlaticka?

majca55
9. mar 2012

@sijust jej už ste kúpili takže už len malinku do nej 😵

majca55
9. mar 2012

@mirka2010 moja fotečky máte profesionálne krásne 😵 😵

kuspitka
9. mar 2012

dievcata nasla som si taky kus biely a kus žltý hlien na vložke..co to moze byt..

tyrkis
9. mar 2012

@tinka9075 tinka tak drzim palce....🙂velmi sa tesim s tebou....verim,ze to vyjde.....

tinasc
10. mar 2012

ahojte kočky, krásny víkend prajem 🙂 ja som sa dnes rozhodla, že už konečne začnem brať antibiotiká, ktoré mi doktor dal, už s tým kašľom nevládzem, 3 týždne kašlať, som stále unavená, ospalá, myslím, že lepšie bude ak sa preliečim tými atb, lebo to už nezvládam... užívam Duomox 1000 máte s tým niektorá skúsenosť? predpísal mi ich obvodný...

mirka2010
10. mar 2012

@sijust moja, tak to mi je luto, ze ste chorucki...ale malickej je urcite dobre..ja som bola tiez 2 x chora pocas tehu...je to velmi neprijemne, ale ak oddychujes a si v klude, tak malickej nic nehrozi...tak sa krasne liecte, aby ste boli co najskor fit 🙂 my sme boli vcera s kamoskou v meste, tak fajn...aj na kolaciku s ocinkom...mali sme vcera vyrocie 🙂 nie svadby, ale naseho randenia 🙂

mirka2010
10. mar 2012

@tinasc mne tieto antibiotika pomohli...len si ich daj, musis byt uz velmi vycerpana...skore uzdravenie prajeme 🙂

mirka2010
10. mar 2012

@majca55 dakujeme velmi pekne...no snazime sa...manzela to velmi bavi...mozno niekedy spravime radost aj niekomu inemu 🙂

tinasc
10. mar 2012

@mirka2010 ďakujem, predsa len sa bojím, že som ešte len v začiatkoch a už musím brať atb, doteraz som si myslela, že to zvládnem s homeopatikami a čajmi, ale bohužiaľ to nezabralo... ono po tom minuloročnom potrate sa veľmi bojím, aby to všetko dopadlo dobre a do toho ešte aj toto a antibiotiká.... tiež si brala Duomox v tehu?

mirka2010
10. mar 2012

@tinasc no nieee, nebrala som to v tehu, ale neviem, vari vedia, co robia, ked ti ho predpisali....v ktorom tt presne si? pozri, ani kasel sam osebe nie je nic moc ked si tehu...moja, je mi to luto, ze si chorucka...a uz tie ant beries???

tinasc
10. mar 2012

@mirka2010 cca v 7tt... ono skoro 3 týždne už kašlem a neprechádza to... tak asi radšej tie atb, ako neliečené... na uzv som ešte nebola, idem až v piatok... ach jo strašne sa to vlečie, akurát som musela ochorieť hneď na začiatku... dnes som si zobrala prvú tabletku...

walta
10. mar 2012

@tinasc ahoj moja.... no, duomox som uzivala aj ja, ked som ochorela v 19.tt, mala som zapal priedusiek, a kedze som tehotna, tak jedine antibiotika, co vtedy moze zena brat, su antibiotika z penicilinoveho radu a duomox tam patri. Ja som kaslala 2 mesiace a bolo to uz neznesitelne nieco. Ako som sa namahala pri kasli, cele brucho mi skakalo, vtedy som aj krvacat zacala slabucko, preto som este musela brat aj injekcie (dicinone, tusim tak) a aj askorutin, aby sa mi nieco nestalo, nebodaj potrat. Vtedy mi to aj primar naznacil, aby som si davala pozor. Ale lieky zabrali a krvacanie prestalo a hlavne aj kasel, ale este okrem duomoxu som brala aj mucosolvan sirup. Neboj, ja som si presla vselicim pocas tehotenstva.... aj teraz nedavno ma bolelo hrdlo, davala som si septolete na cmulanie a do nosa kvapky quixx. Asi o 2 tyzdne rodim, tak snad to uz dobojujem stastne do konca 😉 😉 😉 A tebe drzim palce, aby lieky zabrali a bola si o par dni fit 🙂

mirka2010
10. mar 2012

@tinasc mojinka, urcite sa neboj, aj walta ti napisala, ze je ich uzivala a dr vedia co robia a urcite by babatko neohrozili, keby si neboli isti 🙂 takze ziadny strach a vsetko bude v poriadku 🙂

tinasc
10. mar 2012

@mirka2010 ďakujem, bože to je hrozný pocit, keď mi na prieduškách a v krku niečo vadí a to ma núti kašľať 😉 dúfa, že to čoskoro prejde... 🙂

tinasc
10. mar 2012

@walta a to si kašľala 2 mesiace do toho 19tt alebo až potom ako si sa liečila? ja teda našťastie nekrvácam, zatiaľ sa nič nestalo, to si strážim... neboj sa, za chvíľku máš po tom, takže určite to dobojuješ 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre