IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
14. mar 2012

@mirka2010 tuto si Miruška pamatám peknučké brušenko 😵

cmelica
14. mar 2012

@tinasc no len nech sa ti veru lepsi,bo to neni normalne tolko sa nadrapovat 😝 kedy ides lekarovi???

cmelica
14. mar 2012

@dasaa aka si ty sikulka velika 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. mar 2012

@walta ahooj!!!no zatial veru nieje co fotit 😝 ale ja si rada pockam na to gulatenie 🙂 🙂 🙂 ako sa citis??

dasaa
14. mar 2012

@tyrkis ahoj ano tiez som bola na IUI ale nam sa to podarilo az pri druhom.Ja som nemala ziadne priznaky az neskor ale to uz mi oznamili spravu ze som tehotna.Len nech dopadne dobre kontrola budem ti drzat prsty 🙂

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 uz sa to zacina tak ze cici to je dobre znamenie.Urcite uz tam nie co uvidis a nezabudni si poprosit aj fotku 🙂

dasaa
14. mar 2012

@cmelica uz si tu no aka som sikulka len teraz ma boli velmi chrbat a vobec sa neviem ulozit po sediacky 😠 .Co budes robit vecer?

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa no uvidíme aj ked krv je pozitívna nejako tomu nemôžem uverit fotku si poprosím len neviem aké má doki sono zajtra idem volat docentovi do blavy tak možno pôjdem na sono tam 🙂 🙂

dasaa
14. mar 2012

@majca55 ahoj moja citam ze sa ti to blizi jupi zachvilku bude fazulka u mamky 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa juuj neprehanaj to stou robotou...skus si nachvilku lahnut na rovne...
kuk panelak,kosti,medzitym vystrojim mm do prace 🙂 a ty??ozaj aj hackujes??ci neni kedy,ze?

majca55
14. mar 2012

@dasaa dakujem moja teším sa verím tomu moc a chcem sa už konečne pridať k vám a dotiahnuť do dokonca úspešne 😵 😵

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 no mi nie co hovor tiez som tomu nemohla uverit a trvalo mi to dlho.

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa mne to bude trvat tiež včera som sa dokiho pýtala že to hcg nie je velké a on mi povedal že aby som sa nebála teraz to bude stúpat rýchlo ale ved beriem injekcie tabletky na imunitu tak fazulka sa musí udržat aj keby nechcela 🙂 🙂

dasaa
14. mar 2012

@cmelica neprehanam prala za mna pracka 😀 😀 😀 .Uz som skusala ale asi si pojdem lahnut do vane na par minut 🙂 Pojdem do vane kuknem film pockam na mm a pojdem spat..Nie moja nehackujem nejak sa nemozem donutit k tomu 🙂 🙂

walta
14. mar 2012

@cmelica citim sa zatial tak, ze zvladam situaciu, ale niekedy mam uz vazne dost... mala tam ma uz malo miesta, tak uz ma dost aj tlaci, chudatko moje malicke... musime to obidve vydrzat este par dni 😉 😉 😉 A brusko o chvilu vykukne aj tebe 🙂 a najkrajsie bude, ked ucitis prvy x pohyby

dasaa
14. mar 2012

@majca55 mi budeme len a len radi ked sa pridas k nam a velmi sa tesime na teba.Cakame ta uz cim skor 🙂

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 ake aj keby nechcela 😠 Fazulka chce a bude pri mamicke celych 9 krasnych mesiacov 🙂

tyrkis
14. mar 2012

@dasaa hlavne ze sa vam to podarilo,tiez sa na to pripravujem ,ze na prvykrat by to bola riadna bomba...aj si si dala pauzu alebo si sla hned na dalsi cyklus?a gratulujem ....🙂

majca55
14. mar 2012

@dasaa dakujem moja ja som tam zachvílku jupííí 😵 a ty sa máš ako?

dasaa
14. mar 2012

@tyrkis dakujem.Isla som hned na druhy cyklus.Treba len verit ze sa to podari a nemysliet na to. 🙂 🙂

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa ved musím inak pozerám modré z neba zase budem revat ☹

dasaa
14. mar 2012

@majca55 mam sa dobre len uz 3-tiu noc som nespala nejak som nemohla spat 🙂 Na kontrolu idem az 29.3 ☹ ale dufam ze aspon fotecku budem mat malej.
A ty ako v praci ?

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 ja to nepozeram nemozem na take veci pozerat.Je to velmi na citi a nam babenkam to teraz neprospieva take veci pozerat. 😉

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa ja to pozerám je mi to lúto ale poplačem len trošku 😉 😉

majca55
14. mar 2012

@dasaa ja už celkom fajn ved za chvílu tam končím 😀 už len týžden ešte ma na tri dni prehovorili no čo už aja som podlahla 😵

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 skor pozriem panelak ale urcite sem tam prepnem na modre z neba 😀 lebo mi to neda

dasaa
14. mar 2012

@majca55 potom budes na PN vsak ?

cmelica
14. mar 2012

@dasaa tepla vana je paradna 🙂 🙂 az ti zavidim,ze sa tam mozes takto nalozit 🙂 ja mam zakazane sa kupat v teplej vode 😝 😝

cmelica
14. mar 2012

@walta uz len 2-3 tyzdne a budes mat bambulku pekne u seba 🙂 🙂 🙂 juuj tesim sa na fotecky 🙂
a veru uz sa tesim na kopanceky nasho drobceka 🙂

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa ved aj ja budem prepínat na panelák 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre