IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
22. mar 2012

@majca55 ale nie neni si zvedava 😀 viec co ako kdy niekedy chodime autom hlavne v lete a niekedy letecky podla toho ako sa nam to hodi,,,mame to presne 1000km ku nam na sk,a v auguste si vzdy nabalim slovensku zahradu maminkine lekvary a zavaraniny a nakup z tesca do kufra.!!!by si nas mala vidiet ako sme vzdy nabaleny mm len rukami zalamuje,ale musi byt ticho lebo slovenske zboznuje 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala jej to musí byť krásne,ti verím,že chceš mať aj Slovenské maškrty 😀 a hlavne domáce zavaraninky mnamky 😵 Valentínka bude prvé vnúčatko?

adikasala
22. mar 2012

@majca55 z mojej strany ano z mm bude druhe vnuca ale velmi vzacna lebo je kocka...svokra mala 2 chlapcov a svagrina ma tiez uz chlapca teraz caka dalsieho chlapca,tak svokra je stastna ze bude v rodine aj dievcatko 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala juj to bude princeznička 😵 😵 priam královnička 😵 aké tam máte počasie?dnes tu bolo prekrásne 21 stupnov 😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 aj tu je krasne teplucko uzivame si ho...idem moja varit veceru drahemu zajtra tu budem ahojky 🙂

tinasc
22. mar 2012

@bobinka77 do gynfivu 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala papa dobre navar pekný večer prajem 😵 😵

tinasc
22. mar 2012

ahojte doteraz som bola s malou vonku, som unavená ako kôň 🙂

walta
22. mar 2012

🙂 🙂 🙂 Dievcata, dnes som umyvala dlazky, celu kupelnu, kuchynu a na fajront som sa pozerala na manzela, ako v spalni poklada plavajucu podlahu. Stahovanie je na spadnutie, huraaaa. No par dni pred porodom som nejaka akcna 😀

majca55
22. mar 2012

@walta ty chceš ísť asi skor že?dávaj si pozor moja až si neublížiš 😉

walta
22. mar 2012

@majca55 nieee, nechcem, len na stavbe je este furt bordel a uz som sa na to nemohla pozerat 😉 a nejako som na upratovanie dostala chut 🙂

majca55
22. mar 2012

@walta juj moja bud opatrná 😵 inak ja čakám na tvoju štafetu 😵

tinasc
22. mar 2012

@walta no čo už môžeš, však bábo môže prísť, tak mu možno trošku pomôžeš tým pohybom 🙂

tinasc
22. mar 2012

@alibabaa tak to je super, takéto vychytávky, kopu z toho by sa zišlo, keď bola moja cica menšia 🙂

ursula5
23. mar 2012

@cmelica ahoj, máme sa dobre pracujem zatiaľ stále a ešte aj doma na daňových 🙂 včera som moc necítila pohyby tak dnes sedím a čakám či sa drobček ozve, ja mám sono v pondelok tak dúfam, že je všetko v poriadku a drobček je len lenivý a nechce ma kopkať keď mám veľa roboty 🙂
Inak to znášam super, konečne prešli únavy ale aj tak večer odpadnem už o deviatej 🙂

ursula5
23. mar 2012

@dasaa od zajtra mám 21tt 😀

mirka2010
23. mar 2012

@cmelica
@majca55
@dasaa ahojte moje zlate, ako sa mate??? co u vas nove??? pekne vas pozdravujeme s Maroskom a prajeme kraaaasny dnik 🙂🙂🙂

majca55
23. mar 2012

@mirka2010 ahoj Miruška a Maroško vy ste naše MM 😵 tak ja sa mám dnes fajn neviem či si čítala mám 16 folíkov vraj všetko super vyzerá vnedelu budem vedieť kedy bude OPU už sa teším 😵 a vy ako? 😲

mirka2010
23. mar 2012

@majca55 jeeeej, tak to neviem, ze ty mas az 16 folikov!!!! to je krasa,....juuuuj, to sa tesim...to je skvela sprava...tak neviem sa dockat na vysledky z opu...dufam, ze nas budes informovat...velmi, velmi vam to prajeme a tesime sa na dalsiu nadhernu fazulku, alebo fazulky 🙂 my si uzivame krasne slnieckove dni, maly je coraz viac komunikativnejsi, nejdeme sa na neho vynadivat, ako si gagoce a usmieva sa od ucha k uchu...kazdy den je krajsi a krajsi...a ako si so mnou spieva...skoda, ze sa sem videa nedaju dat...to by ste sa tiez nasmiali 🙂 tak prajeme kraaaasny dnik 🙂

majca55
23. mar 2012

@mirka2010 dakujem moja jasne budem informovať aj vám prajem krásny slnečný dník 😵

cmelica
23. mar 2012

@mirka2010 ahoooj!!!dakujeme za pozdrav a posielam Maroskovi Cmuk 🙂 🙂 🙂
mame sa dobre..vserajsia poradna super 🙂 drobcek sa vrtel a mame 5cm priblizne,bo ani odmerat sa nedalo dobre 🙂
a vy si teda pekne uzivate kazdy dnik..pekne si pospievate,porozpravate sa,no uzastne 🙂
pekny dnik aj vam moja 🙂 🙂 🙂

cmelica
23. mar 2012

@ursula5 ja som unavena teraz skoro stale...staci nieco porobit a padam od unavy 😝 😝 dufam,ze to veru prejde casom 🙂 v pondelok uz budete vediet aj co to je,ze?? drzkajte sa 😵

mirka2010
23. mar 2012

@cmelica tak to som stastna, ze poradna dopadla dobre...vidis, tak uz si kludnejsia, vsak??? verim, ze budete takto krasne rast aj nadalej...aby z fazulky rastlo prenadherne babatko...a co ti este povedali??? aj ho merali-siju atd?

cmelica
23. mar 2012

@mirka2010 no veru sme kludnejsi a uz to ani netajime... 🙂 🙂 🙂 vsetko je v poriadku a sedi nam aj tt,..no teda vsetko bolo oriantacne,ked sa drobec tak hemzil 🙂 🙂 5.4 ideme na velke sono ,to budeme uz vediet viac a tesim sa na to 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
23. mar 2012

@cmelica jeeeej, to akurat na moje meniny..tak budem na vas mysliet...urcite bude fazulka v poriadku, verim, ze sa uz teraz tesite....🙂 to budes uz mozno aj vediet co to je..my sme to vedeli od 14 tt 🙂 pindurika bolo vidno uz vtedy 🙂

cmelica
23. mar 2012

@mirka2010 my sme moja niako spojene,ci? 😀 😀 😀 😀 stafetku ste nam predali a este aj meninky mas na 1 velke sono 🙂 🙂 to by bolo uzastne keby to tak je,len aby sa nam pekne ukazalo a bolo vsetko v poriadku 🙂 a vy ako sa mate??kedy mate poradnu??

mirka2010
23. mar 2012

@cmelica asi sme veru nejako prepojene...🙂 lebo ta stafeta vysla uplne presne...je to az neskutocne, vsak??? 🙂🙂🙂 budeme na meninky na seba mooooc mysliet...teda hlavne my na vas 🙂 poradnu mame 3.4 a budu nas uz aj ockovat...juuuj uz teraz mi je malickeho luto, ze ho budu pichat, chudatko moje milovane ☹

cmelica
23. mar 2012

@mirka2010 🙂 🙂 to je moja 🙂 3.4 myslim na vas az to Marosko zvladne ako spravny chlapisko 🙂 drzkajte sa 🙂

walta
23. mar 2012

@majca55 ahojky.... ja ti tu stafetu rada predam.... to sa budem tesit, ked to vyjde aj u vas 🙂 Som zvedava, kedy to bude u mna, som v ocakavaniiiii 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre